ଏହି ଦେଶରେ ପୋଲିସ ହେବାପାଇଁ ହେଲେ ଝୁଅକୁ କରିବାକୁ ପଡେ ଏହି କାମ ଦେଖନ୍ତୁ

polise

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ଦେଶ ରେ ପୋଲିସ୍ ହେବା ପାଇଁ ଥିଲେ ମହିଳା ମାନଙ୍କୁ ପ୍ରାଇଭେଟ୍ ଅଙ୍ଗ ସହିତ ଏହି କାମ କରିବା ନିହାତି ଜରୁରୀ ଅଟେ ତେବେ ଏହି ବିଷୟରେ ଆପଣ ମାନେ ସଂମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ଜାଣିବା ପାଇଁ ପୋଷ୍ଟ କୁ ସେଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପଢନ୍ତୁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜାଣି ପାରିବେ , ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଇଣ୍ଡନେସିଆ ରେ ପୋଲିସ୍ ମହିଳା ଜାହାକି ପୋଲିସ୍ ହେବା ପାଇଁ କଣ କଣ ଜାହାକି କରିବା ପାଇଁ ପଡେ ତେବେ ପ୍ରଥମେ ତ ଏହି କେଣ୍ଡିଡେଟ୍ ମାନଙ୍କର 17 ରୁ ବର୍ଷ ରୁ ନେଇ 22 ବର୍ଷ ମଧ୍ୟ ରେ ହେବା ଜରୁରୀ ଅଟେ ଏବଂ ସେମାନେ ବିବାହ କରି ନ ଥିବା ଜରୁରୀ ଅଟେ ଏବଂ ଉଚ୍ଛ ଶିକ୍ଷା ପଢି ଥିବା ଜରୁରୀ ଅଟେ ଏବଂ ଏହା ବ୍ୟତିତ ଏହି ମହିଳା ମାନଙ୍କୁ ପୋଲିସ୍ ହେବା ପାଇଁ ଏଠାରେ ଏମିତି ଗୋଟିଏ ଷ୍ଟେଜ୍ ଦେଇ ପାସ୍ କରିବାକୁ ପଡେ ଜାହା ଜାଣିଲେ ଆପଣ ମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ ।police

ତେବେ ଏଠାରେ ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଜଣେ ମହିଳା ପୋଲିସ୍ ହେବା ପାଇଁ ଚାହୁଁ ଥିଲେ ସେ କୁମାରିତ୍ୱ ହରେଇଛି କି ନାହିଁ ତାର ପରିକ୍ଷା ନିଆ ଜାଇ ଥାଏ , ତେବେ ସେମାନେ ଏହି କୁମାରିତ୍ୱ ର ଜାଞ୍ଚ ପରିକ୍ଷା ଦେବା ସହିତ ମହିଳା ମାନଙ୍କୁ ବଳାତ୍କାର କରିବା ପାଇଁ ବି ପଡି ଥାଏ ଏବଂ ଏମାନଙ୍କୁ ସେହି ପୋଲିସ୍ ଅଧିକାରୀ ମାନେ ଏଠାରେ ବଳାତ୍କାର କରି ଥାନ୍ତି ।polise

ଏବଂ ଖାସ୍ କରି ଏଠାରେ ସୁନ୍ଦର ମହିଳା ମାନଙ୍କୁ ମହିଳା ପୋଲିସ୍ ଭାବେ ନିଯୁକ୍ତି ଦିଆ ଜାଇ ଥାଏ ଏହି ସବୁ ଜିନିଷ ମଧ୍ୟ ରେ ତେବେ ଆପଣ ମାନେ ଏହି ସବୁ କୁ ସୁଣି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଲାଗୁ ଥିବ ତେବେ ମିଳି ଥିବ ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ଏଠାରେ ଫିଟିଂ ଟେଷ୍ଟ୍ ପାଇଁ ଏଠାରେ ବଳାତ୍କାର କରା ଜାଇ ଥାଏ ଏହି ର ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଏହି ଦିନ ରେ ମିଳି ଥିବା ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳିଛି ,ଏହି ଭଳି ପୋଷ୍ଟ ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାଇବା ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *