ହ୍ରିତିକ ରୋସନଙ୍କୁ ପାଗଳ ପରି ଭଲ ପାଉଛନ୍ତି ବଲିଉଡର ଏହି ସବୁ କୁଆଁରି ହିରୋଇନ ।

hritik

ହ୍ରିତିକ ରୋଶନଙ୍କୁ ବଲିଉଡର ‘ଗ୍ରୀକ୍ ଭଗବାନ’ କୁହାଯାଏ। କେବଳ ଭାରତରେ ନୁହେଁ ସମଗ୍ର ବିଶ୍ୱରେ ହ୍ରିତିକଙ୍କର ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ପ୍ରଶଂସକ ଅଛନ୍ତି। ସେ କେବଳ ସୁନ୍ଦର ନୁହଁନ୍ତି ବରଂ ବଲିଉଡର ସବୁଠାରୁ ହଟ ଅଭିନେତା ମଧ୍ୟ। 2019 ରେ, ହ୍ରିତିକ୍ ଦୁନିଆର ଶ୍ରେଷ୍ଠ 5 ମୋଷ୍ଟ ହ୍ୟାଣ୍ଡସମ ପୁରୁଷ ତାଲିକାରେ ଶୀର୍ଷରେ ରହିଛନ୍ତି | ଜାନୁଆରୀ 10 ରେ, ହ୍ରିତିକଙ୍କୁ 48 ବର୍ଷ ବୟସ ହୋଇଛି। କିନ୍ତୁ ହ୍ରିତିକ୍ ତାଙ୍କ ଫିଟନେସ୍ ସହିତ ବୟସକୁ ପରାସ୍ତ କରିଛନ୍ତି | ହ୍ରିତିକଙ୍କ ଚିତ୍ତାକର୍ଷକ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ଦେଖି ଯୁବକ ହୃଦୟ ମଧ୍ୟ ଦୀର୍ଘ ନିଶ୍ବାସ ଛାଡିବାକୁ ଲାଗିବ | କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ହ୍ରିତିକର ଅନେକ ପ୍ରେମିକା ମଧ୍ୟ ବଲିଉଡରେ ଉପସ୍ଥିତ ଅଛନ୍ତି। ହଁ, ହ୍ରିତିକ ରୋଶନ ଅନେକ ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ କ୍ରସ ଅଟନ୍ତି | ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କେଉଁ ଅଭିନେତ୍ରୀ ପିଲାଦିନରୁ ହ୍ରିତିକଙ୍କୁ ପ୍ରେମ କରୁଛନ୍ତି |

ସାରା ଅଲି ଖାନ୍ |

sara

25 ବର୍ଷୀୟ ସାରା ଅଲି ଖାନଙ୍କ ଛୋଟ ବେଳୁ ଥିଲା ବଲିଉଡ ଅଭିନେତା ହ୍ରିତିକ ରୋଶନଙ୍କ ପ୍ରତି ପ୍ରେମ ଓ ଭଲ ପାଇବା, ଯାହାଙ୍କ ପାଇଁ ସବୁ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ | ‘ଧୁମ୍ ୨’ ଏବଂ ‘ଯୋଧା ଆକବର’ରେ ହ୍ରିତିକଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସାରା ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଥିଲେ। ସାରାଙ୍କ ଅନୁଯାୟୀ ହ୍ରିତିକ୍ ଧୁମ୍  ରେ ଅଭିନୟତାଙ୍କୁ ହ୍ରିତିକଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ପକାଇଥିଲା ।

ସୋନାକ୍ଷୀ ସିହ୍ନା |

sonakhsi

ସୋନାକ୍ଷୀ ସିହ୍ନାଙ୍କ ନାମ ହ୍ରିତିକ ରୋଶନଙ୍କ ସବୁଠାରୁ ବଡ ବଲିଉଡ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ଶୀର୍ଷରେ ଆସିଛି। ତାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନକୁ ଗଣମାଧ୍ୟମର ଧ୍ୟାନରୁ ଦୂରେଇ ରଖିଥିବା ସୋନାକ୍ଷୀ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଯେ ହ୍ରିତିକ ସ୍କୁଲ ଦିନରେ ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ କ୍ରସ୍। ହ୍ରିତିକ ହେଉଛନ୍ତି ଏକମାତ୍ର ଅଭିନେତା, ଯାହାର ପୋଷ୍ଟର ସୋନାକ୍ଷୀ ତାଙ୍କ କୋଠରୀରେ ରଖିଥିଲେ। ହ୍ରିତିକ ଏବଂ ସୋନାକ୍ଷୀଙ୍କ ଘର ପାଞ୍ଚ ମିନିଟ ଦୂରରେ ଥିଲା। ହ୍ରିତିକଙ୍କ ଅଟୋଗ୍ରାଫ୍ ପାଇବା ପାଇଁ ସେ ପ୍ରତିଦିନ ଏକ ପୁଅକୁ ତାଙ୍କ ଘରକୁ ପଠାଉଥିଲେ |

କ୍ରିତି ସାନନ୍ |

kriti

ହ୍ରିତିକଙ୍କ ଲଭ ଲିଷ୍ଟରେ ‘ହିରୋପନ୍ଥି’ ତାରକା କ୍ରିତି ସାନନ୍ ଅଛନ୍ତି | 2020 ମସିହାରେ, ଯେତେବେଳେ ହ୍ରିତିକ ଏବଂ କ୍ରିତି ଏକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ସହଯୋଗ କରୁଥିବା ଜଣାଯାଇଥିଲା, ସେତେବେଳେ କ୍ରିତି ଏହି ଖବରକୁ ଏକ ଗୁଜବ ଭାବରେ କହିଥିଲେ ଏବଂ ଇଚ୍ଛା କରିଥିଲେ ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ପିଲାଦିନର କ୍ରସ୍ ହ୍ରିତିକ ରୋଶନଙ୍କ ସହ ଏକ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ।  ସେ ପିଲାଦିନରୁ ହ୍ରିତିକଙ୍କ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୋଇଥିଲେ। ଏବଂ ସେମାନେ ନିଜ କୋଠରୀରେ ପୋଷ୍ଟର ଲଗାଉଥିଲେ | କ୍ରିତି ମଧ୍ୟ ହ୍ରିତିକଙ୍କୁ ତାଙ୍କର ପ୍ରେରଣା ବୋଲି ବିବେଚନା କରନ୍ତି |

ଶ୍ରଦ୍ଧା କାପୁର

shradha

ବରୁଣ ଧାୱନ ଏବଂ ଟାଇଗର ଶ୍ରଫଙ୍କ ସହ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଅଧ୍ୟୟନ କରୁଥିବା ରିଧା ମଧ୍ୟ ପିଲାଦିନେ ହ୍ରିତିକ ରୋଶନଙ୍କୁ ଭଲ ପାଇ ବସିଥିଲେ। ହ୍ରିତିକଙ୍କ ଡେବ୍ୟୁ ଫିଲ୍ମ ‘କାହୋ ନା ପ୍ୟାର ହ i’ ରିଲିଜ ହେବା ପରେ ରିଦ୍ଧିଙ୍କ ହୃଦୟ ତାଙ୍କ ଉପରେ ପଡିଥିଲା। ଏହା ପରେ ଶ୍ରଦ୍ଧା ହ୍ରିତିକଙ୍କ ପୋଷ୍ଟର ଏବଂ ପୋଷ୍ଟ କାର୍ଡ ସଂଗ୍ରହ କରୁଥିଲେ।

ତାର ସୂତରା |

tara-sutaria

ଷ୍ଟୁଡେଣ୍ଟ ଅଫ୍ ଦି ଇୟର ୨ ସହିତ ବଲିଉଡରେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିବା ତାର ସୂତରିଆ ମଧ୍ୟ ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି ଯେ ହ୍ରିତିକ ରୋଶନ ତାଙ୍କ ଚାଇଲଡ ହୁଡ ହୁଡ କ୍ରସ୍ ଥିଲେ। ଆଜି ମଧ୍ୟ ତର ତାଙ୍କୁ ବଲିଉଡର ସବୁଠାରୁ ହଟ ଅଭିନେତା ଭାବରେ ବିବେଚନା କରୁଛନ୍ତି। ସେ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି କି , ଯଦି ସୁଯୋଗ ମିଳେ ତେବେ ସେ ହ୍ରିତିକଙ୍କୁ ବାହା ହେବାକୁ ପଛେଇବେନି ।

ତେବେ ଆପମହ୍କୁ ହ୍ରିତିକଙ୍କ ଅଭିନୟ କେମିତି ଲାଗେ ଆମକୁ କମେଣ୍ଟରେ ଜଣାନ୍ତୁ । ବଲିଉଡର ସବୁ ଖବର ଏବେ ହିଁ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରି ଦିଅନ୍ତୁ ।

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *