ଏହି ହିରୋଇନ ଙ୍କ ପ୍ରେମ ରେ ପଡିଛନ୍ତି ଭାରତୀୟ ବୋଲର ଯଶପ୍ରୀତ ବୁମରାହ ।

jass

ହେଲୋ,ହାଏ,ନମସ୍କାର ବନ୍ଧୁଗଣ, ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ୱେବପୋର୍ଟାଲ ରେ ସ୍ୱାଗତ। ବନ୍ଧୁଗଣ। ଭାରତୀୟ ଦଳର ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ଜସପ୍ରୀତ ବୁମ୍ରା ଏହାର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇନାହାଁନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କର ସୂଚନା ପାଇଁ, ଦୟାକରି କୁହନ୍ତୁ ଯେ ରାଶି ଖାନ୍ନା 30 ନଭେମ୍ବର 1990 ରେ ନୂଆଦିଲ୍ଲୀରେ ଜନ୍ମଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ। ସେ 29 ବର୍ଷ ବୟସ। ଜସପ୍ରୀତ ବୁମ୍ରାଙ୍କୁ 26 ବର୍ଷ ବୟସ। ରାଶି ଖାନ୍ନା ବୟସରେ ବୁମରା ଠାରୁ 3 ବର୍ଷ ସାନ।

ରାଶି ଖାନ୍ନା କ୍ରିକେଟ୍ ଦେଖିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ। ଯଦିଓ ସେ ବୁମରାଙ୍କ ପ୍ରଦର୍ଶନକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି। ରାଶି ଖାନ୍ନା ବୁମରାଙ୍କ ବୋଲିଂକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି। ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅନେକ ଥର ରାଶି ଖାନ୍ନା ବୁମରାଙ୍କ ପ୍ରତି ନିଜର ପ୍ରେମ ବ୍ୟକ୍ତ କରିଛନ୍ତି। ସେ ବୁମରାଙ୍କର ସମସ୍ତ ମ୍ୟାଚ୍ ଦେଖନ୍ତି। ରାଶି ଖାନ୍ନା ବୁମ୍ରାଙ୍କ ସହ ଏକ ଡେଟରେ ଯିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି।

rassi

ଆମେ ସାଉଥ୍ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିର ଜଣେ ଜଣାଶୁଣା ଅଭିନେତ୍ରୀ ରାଶି ଖାନ୍ନାଙ୍କ ବିଷୟରେ କହୁଛୁ। ସେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ହାଇପର ଶ୍ରୀନିବାସ କଲ୍ୟାଣମ, ଶିବମ, ଅଞ୍ଜଳି ସିବିଆଇ, ଆଦଙ୍ଗା ମାରୁ ଭଳି ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି। ସେ ଦକ୍ଷିଣ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ସୁନ୍ଦର ଏବଂ ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଗଣିତ। ସେ ଜନ୍ ଆବ୍ରାହମଙ୍କ ସହ ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ ମାଡ୍ରାସ କାଫେରେ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ।ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ୍ ଦଳର ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ଜସପ୍ରୀତ ବୁମ୍ରା ତାଙ୍କ ଚମତ୍କାର ୟୱକର ବୋଲିଂ ଦ୍ୱାରା ଲୋକଙ୍କୁ ପାଗଳ କରିଦେଇଛନ୍ତି। ସେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଭାରତୀୟ ଦଳରୁ ଦୂରେଇ ଯାଉଛନ୍ତି।

ଜସପ୍ରୀତ ବୁମ୍ରା ଆଇପିଏଲରେ ମୁମ୍ବାଇ ଇଣ୍ଡିଆନ୍ସ ଦଳର ଏକ ଅଂଶ, ଗତ କିଛି ମାସ ମଧ୍ୟରେ ଜସପ୍ରୀତ ବୁମ୍ରା ବହୁତ ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ପୋଷ୍ଟରେ, ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯିଏ ଜସପ୍ରୀତ ବୁମ୍ରାଙ୍କ ସହ ଏକ ଡେଟରେ ଯିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି। ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ ମଧ୍ୟ ଜସପ୍ରୀତ ବୁମରାଙ୍କ ଅଭିନୟକୁ ପଛଘୁଞ୍ଚା ଦେଇଛନ୍ତି।

jaspriti

ଆଶା କରୁଛୁ କି ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି ଖବର ପସନ୍ଦ ଆସିଥିବ।ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଆମର ଏହି ପୋଷ୍ଟ ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ତେବେ ଏହାକୁ ଲାଇକ ସେୟାର୍ କରିବା ପାଇଁ ଆଦୌ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ।ଏଭଳି ଅଧିକ ଖବର ପାଇଁ ଆମ ପେଜ୍ କୁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *