31 ଜାନୁଆରୀ 2021 ରବିବାର ରାଶିଫଳ – ଏହି ସବୁ ରାଶି ଉପରେ ଆଜି ସୁର୍ଯ୍ୟ ଦେବ ହେଲେ ପ୍ରସନ୍ନ

rasi-phala

ମେଷ ରାଶି-ମେଷ ରାଶିର ରାଶିରେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଯୋଗ ଦେଖାଯାଏ । ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଟଙ୍କା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହେବ । ଭାଗ୍ୟ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ହେବ । ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ । ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତିରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ । ଭଗବାନଙ୍କ ପ୍ରତି ତୁମର ଭକ୍ତି ତୁମର ପରି ଦେଖାଯିବ । ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ, ଆପଣ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ । ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିବାଦ ସମାପ୍ତ ହେବ । ଆଜି ତୁମର ମନ ବହୁତ ଖୁସି ହେବ ।

ବୃଷ ରାଶି-ଆଜି ବୃଷ ରାଶି ବାଲାଙ୍କ ଦିନ ଠିକ୍ ନଜର ଆସୁଛି । ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଅଳ୍ପ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିବେ । ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣ ଟିକେ ହାଲୁକା ଅନୁଭବ କରିବେ । ଯେ କୌଣସି ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଯୋଜନା ଆପଣ ସମାପ୍ତ କରିଥିବେ । ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ । ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ହେବ । ତୁମର ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ତୁମେ ସମସ୍ତ ଚେଷ୍ଟା କରିବ । ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ହଠାତ୍ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯାଇପାରିବ ।

ମିଥୁନ ରାଶି-ମିଥୁନ ରାଶି ଲୋକମାନେ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ପ୍ରଗତିର ନୂତନ ଉପାୟ ହାସଲ ହେବ । ଏକ ପୁରୁଣା ସାଥୀଙ୍କୁ ଭେଟିପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ । ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ଗ୍ରହ ନକ୍ଷତ୍ରଗୁଡିକର ଚିହ୍ନ ବହୁ ପରିମାଣର ଅର୍ଥ ଉପାର୍ଜନ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବ । ଆପଣ କୌଣସି ପୁରୁଣା ଚିନ୍ତାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ ।

କର୍କଟ ରାଶି-ଆଜି କର୍କଟ ରାଶିଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଆଇନଗତ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସଫଳତା ଆସିବ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ । ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସାଧାରଣ ଫଳାଫଳ ଦେବ । ପରିବାରର କୌଣସି ବୟସ୍କ ଲୋକଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ । ତୁମେ ଭଗବାନଙ୍କୁ ପୂଜା କରିବାକୁ ଅଧିକ ଆଗ୍ରହୀ ହେବ । ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ମତଭେଦ ଦୂର ହେବ । ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ ।

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ରାଶି ଚିହ୍ନ ଆଜି ଅତ୍ୟଧିକ ବ୍ୟଭିଚାର ହେତୁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ବିରକ୍ତ ହେବ | କିଛି କ୍ରନିକ୍ ଶାରୀରିକ ଅସୁସ୍ଥତା ପାଇଁ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆଜି ମନ ବହୁତ ବିବ୍ରତ ହେବ | ଯେଉଁମାନେ ଏହି କାମ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କୁ ବଡ଼ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଅଫିସରେ କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ହେବ | ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶିର ଆଜିର ଦିନଗୁଡିକ ଭଲ ଦେଖାଯାଏ | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରିବ | ଅର୍ଥନୈତିକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ଶିଶୁ ପକ୍ଷରୁ କିଛି ଭଲ ଖବରର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ପ୍ରେମ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ହେବ | ଆପଣଙ୍କର କିଛି ନିଖୋଜ ଜିନିଷ ପୁନରୁଦ୍ଧାର ହୋଇପାରିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ |

ତୁଳା ରାଶି : ତୁଳା ରାଶି ଲୋକମାନେ ସରକାରଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ। ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବେ | କୋର୍ଟ କୋର୍ଟ ମାମଲାରେ ବିଜୟର ଲକ୍ଷଣ ଅଛି | ପିତୃପୁରୁଷ ସମ୍ପତ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | କ୍ୟାଟରିଂ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ | ଘରେ ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜିତ ହୋଇପାରିବ | ଘରର ଯେକୌଣସି ବୟସ୍କଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ଦେଖାଯାଏ | ତୁମର ଭାଗ୍ୟ ଜିତିବ | ଭାଗ୍ୟ ଭାଗ୍ୟରୁ ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ | ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ସର୍ବୋତ୍ତମ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ପାଇପାରିବେ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ବନ୍ଧୁ ହୋଇପାରିବେ, ଯାହା ପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଉତ୍ଥାନର ଦିନ ହେବ। ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ | ପୈତୃକ ସମ୍ପତ୍ତି ଉପରେ ବିବାଦର ପରିସ୍ଥିତି ଅଛି | ଯଦି ଆପଣ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି, ସେହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ, ଅନ୍ୟଥା ଦୁର୍ଘଟଣାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା କରିବା ପାଇଁ ଏକ ଭ୍ରମଣ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇପାରେ | ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଅଳ୍ପ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଉଚିତ୍ | ବାହାରେ କ୍ୟାଟରିଂକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡ଼ିବ |

ମକର ରାଶି:ଆଜିର ଦିନ ମକର ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଯେଉଁ କାମରେ ଆପଣ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ଏଥିରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ | ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଆସିପାରେ | ତୁମେ କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବ | ତୁମର ପ୍ରୟାସ ସଠିକ୍ ଫଳାଫଳ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛି | ଟଙ୍କା ସୁବିଧା ପାଇବାର ଲକ୍ଷଣ ଅଛି | ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀମାନେ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ଭଲ ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସୂଚନା ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ଲୋକ ସେମାନଙ୍କର ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିପାରିବେ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ଉପୁଜିବ | ଭାଗ୍ୟର ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ | ଆପଣ ଅଫିସରେ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ଅଧସ୍ତନ କର୍ମଚାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହାୟତା ପ୍ରଦାନ କରିବେ | ପାରିବାରିକ ସୁଖ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନର ଅସୁବିଧା ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ଲୋକଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ପ୍ରିୟ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କୁହାଯାଇଥିବାରୁ, ତୁମର ମନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ହତାଶ ହେବ | ଆବଶ୍ୟକ ଯୋଜନାଗୁଡିକ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ | ଚିନ୍ତା ନକରି ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଭାରି କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ଯେଉଁମାନେ ବିଦେଶରେ କାମ କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ମଧ୍ୟମ ଫଳ ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବା ପରିସ୍ଥିତି ହୋଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *