28 ଜାନୁଆରୀ 2020 ଗୁରୁବାର ରାଶିଫଳ – ଆଜିଠୁ ମା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ କୃପା ପଡିବ ଏହି ସବୁ ରାଶି ଉପରେ ।

rasi-phala

ମେଷ ରାଶି-ମେଷ ରାଶିର୍ ଜାତକ ପାଇଁ ସଂବନ୍ଧ ମାମଲାରେ ସାବଧାନ ରହିବାକୁ ହେବ । ଆଜି କାହା ସହିତ ସଂମ୍ପର୍କ ଖରାପ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରକୃତିକୁ ଭଦ୍ର ରଖିବା ଉଚିତ୍ । ବୁଝିବିଚାରି ଟଙ୍କା ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି କାରବାର କରନ୍ତୁ । ବିଶେଷ ଭାବରେ, କାହାକୁ ଋଣ ଦିଅ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଋଣ ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିବାରେ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ । ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ । ଅଭିଭାବକମାନେ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ । ସାମାଜିକ ପରିସର ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ । ଆପଣ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ଜାଣିପାରିବେ, ଯାହା ପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ ।

ବୃଷ ରାଶି- ବୃଷ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ବହୁତ ଦୁର୍ବଳ ଦେଖାଯାଉଛି । ଏକ ପୁରୁଣା ରୋଗର ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ, ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ । ଏଠାରେ ଏବଂ ସେଠାରେ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକରେ ଅତ୍ୟଧିକ ବ୍ୟତିକ୍ରମ ହୋଇପାରେ । ତୁମର ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ ଖର୍ଚ୍ଚ କର । ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ । ତୁମର ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ ।

ମିଥୁନ ରାଶି-ମିଥୁନ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜିଂ ଦିନ ହେବ । ଆଜି ଆପଣ କାହାଠାରୁ ଟଙ୍କା ଋଣରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍, ନଚେତ୍ ନିଆଯାଇଥିବା ଋଣ ପରିଶୋଧ କରିବାରେ ଅସୁବିଧା ହେବ । ପାରିବାରିକ ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ । ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଆପଣ ସାବଧାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ । ଟ୍ରାଫିକ ନିୟମ ଅନୁସରଣ କରନ୍ତୁ । ବିବାହିତ ଜୀବନ ସୁଖଦ ହେବ । ଜୀବନ ସାଥୀ ତୁମକୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ବୁଝିବେ । ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ଆଜି କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ । ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ ।

କର୍କଟ ରାଶି-କେତେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ, କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଭଲ ପରିଣାମ ମିଳିବାର ଯୋଗ ଅଛି । ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ । ଅଧସ୍ତନ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସହଯୋଗରେ, ଆପଣ ଯେ କୌଣସି ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବେ । ତୁମେ ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଜରୁରୀ । ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ କୌଣସି ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ । ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭାଗ ନେବେ । ଆପଣ ଏକ ମନ୍ଦିର ପରିଦର୍ଶନ କରିପାରିବେ । ଆପଣ ପୂଜାପାଠରେ ଅଧିକ ମନ ଲଗାଇବେ ।

ସିଂହ ରାଶି : ରାଶିଗୁଡିକ ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଦୁର୍ଘଟଣାର ସମ୍ଭାବନା ଥାଏ | ଆର୍ଥିକ କାରବାରରେ ସତର୍କତା ଆବଶ୍ୟକ | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରିବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ କିନ୍ତୁ ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ଉପଯୁକ୍ତ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ଅଜ୍ଞାତ ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ତୁମେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କା ସହିତ ଏକ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ପାଇଁ ଆଜି ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ | ଚିତ୍ତବିନୋଦନ ଟିକେ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ | ଆୟ ଭଲ ହେବ | ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପାରିବାରିକ ଚିନ୍ତା ସମାପ୍ତ ହେବ | ଘରର ବୟସ୍କ ବୟସ୍କମାନଙ୍କୁ ପରାମର୍ଶ ଦେବା ଏହା ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | କୋର୍ଟ କୋର୍ଟ ମାମଲାରେ ସଫଳତା ଆସିବ | ବେକାର ଲୋକ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସାମାଜିକ ସ୍ତରରେ ତୁମର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ତୁଳା ରାଶି :ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ କଠିନ ଦିନ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ | ଆର୍ଥିକ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କଠାରୁ ଶୁଣିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ପିଲାମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | କିଛି ଅଭାବୀ ଲୋକ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି |

ବିଛା ରାଶି : ରାଶିର ଆଜିର ଦିନଗୁଡିକ ଭ୍ରମଣରେ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବ | ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ପାର୍ଟୀ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ କରିପାରିବେ | ସମାଜରେ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ପରିଚିତତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଭ ଦେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ସମ୍ପ୍ରସାରଣ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବ | ସହଭାଗୀମାନେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଚାକିରି ଆଶା ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କ୍ୟାଟରିଂ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବ | ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ |

ଧନୁ ରାଶି-ଧନୁ ରାଶି ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପାରିବାରିକ ବିଷୟ ପ୍ରତି ଅଳ୍ପ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି । ପଢୁଥିବା ଏବଂ ଲେଖୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ସମୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ । ଆପଣ କଠିନ ବିଷୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ । ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ । ପ୍ରେମ ଚଞ୍ଚଳାତା ହୋଇପାରେ । ତୁମର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ବୁଲିଯିବାପାଇଁ ଆପଣ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ । ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି ଯେ ଆପଣ ଆଜି ଭାବନାରେ କୌଣସି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ ଭାରି କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡିବ । ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ହେବ । ତୁମର ଯେ କୌଣସି ଅସମାପ୍ତ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ ।

ମକର ରାଶି-ମକର ରାଶିର ଜାତକରେ ସମ୍ପତ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ପାରିବାରିକ ପାର୍ଥକ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ । ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରାଯିବ । ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉତଥାନ ଓ ପତନରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ, ତେଣୁ ବାହାର ଖାଦ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ । ପ୍ରେମ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ । ଭଗବାନଙ୍କ ପ୍ରତି ତୁମର ଭକ୍ତି ତୁମର ମନକୁ ଅଧିକ ରଖିବ । ଆପଣ ଦେଖିବାକୁ ଯେ କୌଣସି ମନ୍ଦିରକୁ ଯାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଶାନ୍ତି ଦେବ ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି- କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ଜୀବନରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାର ଉପାୟ ଅଛି । ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂତନ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ବ୍ୟବହାର କରିବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ । ଶାରୀରିକ ଅବସ୍ଥା ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ । ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଟିକେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ କାରଣ ପ୍ରିୟଙ୍କ ସହିତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହୋଇପାରେ । ପିତାମାତାଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ ।

ମୀନ ରାଶି- ମୀନରାଶିର ଲୋକମାନେ କ୍ୟାରିୟର କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ଜାରି ରଖିବେ । ବନ୍ଦ ହୋଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହେବ । ଆପଣ ଆଜି କିଛି ନୂଆ ଅନୁଭୂତି ପାଇପାରିବେ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ । ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ । ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ଦେବ । ଯେଉଁମାନେ ବିଦେଶରେ କାମ କରୁଛନ୍ତି, ଆଜି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ । ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ କିଛି ବଡ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *