27 ଜାନୁଆରୀ 2020 ବୁଧବାର ରାଶିଫଳ – ଆଜିଠୁ ବଦଳିଯ଼ିବ ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ

rasi-phala

ମେଷ ରାଶି-ମେଷ ରାଶିର ଜାତକର ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଅଳ୍ପ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ କରିବେ। ବିଶେଷକରି ହୃଦୟ ରୋଗୀମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତି। ଶିଶୁ ପକ୍ଷ ଆର୍ଥିକ ସୁବିଧା ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି। ପିଲାମାନଙ୍କର ବୃଦ୍ଧି ସହିତ ଆପଣ ଗର୍ବିତ ଅନୁଭବ କରିବେ। ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ। ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ। ପ୍ରେମ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ, ତୁମେ ତୁମର ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମନ୍ୱୟରେ ରହିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ହୋଇପାରେ।

ବୃଷ ରାଶି-ଆଜି ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଆରାମଦାୟକ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆପଣ ନିଜକୁ ଭଲ ଅନୁଭବ କରିବେ। ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନର ଅସୁବିଧା ଦୂର ହେବ। ଜୀବନଶୈଳୀରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ। କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନା ସମାପ୍ତ ହେବ। ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଆନ୍ତୁ। ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭାଗ ନେବେ। ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯାଇପାରିବ। ଆଜି ତୁମ ଜୀବନରେ ପ୍ରେମ ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ତୁମର ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ। ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଗ୍ରହଣ କରିବେ।

ମିଥୁନ ରାଶି-ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକେ କୌଣସି ବଡ଼ ସ୍ୱପ୍ନ ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ। ତୁମର ଖୁସି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାକୁ ଦୂର କରାଯାଇପାରିବ। ଆପଣ ଜମି କିମ୍ବା କୌଣସି ସମ୍ପତ୍ତିରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିପାରିବେ। ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ। ଆପଣ ପିତାମାତାମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିପାରିବେ। ବିଦେଶରେ କାମ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ବେରୋଜଗାର ହଟାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ। ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ର ଉପରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ବିସ୍ତାର କରିବେ।

କର୍କଟ ରାଶି-ଆଜି କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରତିପକ୍ଷଙ୍କଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପଡିବ, କାରଣ ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ। ପାଗର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇପାରେ। ଟଙ୍କା କାରବାରକୁ ଋଣ ଦିଅ ନାହିଁ। ଅଜ୍ଞାତ ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ପାରିବାରିକ ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ। ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ, ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଅଫିସରେ କାର୍ଯ୍ୟଭାର ଅଧିକ ହୋଇପାରେ। ଅଧସ୍ତନ କର୍ମଚାରୀଙ୍କଠାରୁ ସହାୟତା ମିଳିବ। ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ।

ସିଂହ : ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦିନ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଅତ୍ୟନ୍ତ କଷ୍ଟକର ହେବ | କୌଣସି ବିଷୟରେ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଅସୁବିଧା ହେବ | ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟ୍ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ କ୍ଷତି ସହିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବାଣିଜ୍ୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବା ପରିସ୍ଥିତି ରହିବ | ତୁମ ମାଆର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ତୁମେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ତୁମ ବାପାଙ୍କ ସହଯୋଗରେ, ତୁମର କିଛି ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ |

କନ୍ୟା : ଆଜି ଧନ ପ୍ରାପ୍ତି ପାଇଁ କୁମାରୀର ରାଶି ଚିହ୍ନ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହୁଏ | ତୁମର ଖୁସିର ଦିନ ହେବ | ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇବ | ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆପଣ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ଯାନର ସୁଖ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳା ରାଶି ପାଇଁ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ତୁମେ ତୁମର କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବ | ଆର୍ଥିକ ପ୍ରତିବନ୍ଧକରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବ | ଘରୋଇ ଖର୍ଚ୍ଚ ଏବଂ ଆୟ ମଧ୍ୟରେ ଆମେ ଏକ ସନ୍ତୁଳନ ବଜାୟ ରଖିବା | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ | ପୁରୁଣା ଭୁଲଗୁଡ଼ିକ ଉନ୍ନତି ହୋଇପାରେ | ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶିର ମୂଳବାସୀ ନିଜ ପତିଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଜରୁରୀ | ଅଦରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ତୁମର ସମୟ ନଷ୍ଟ କର ନାହିଁ | ଚାକିରି ପରିବେଶ ଭଲ ହେବ | ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ | ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ, ସେମାନେ ଏକ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସକ୍ରିୟ ଭାବେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ | ଆପଣ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି |

ଧନୁ ରାଶି : ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଘରୋଇ କାମରେ ତୁମେ ଟିକିଏ ବ୍ୟସ୍ତ ଥିବା ପରି ମନେହୁଏ | ମାନସିକ ଚାପ ସାମାନ୍ୟ ଅଧିକ ହେବ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଅଧିକ ଚଲାଇବାକୁ ପଡିବ | ହଠାତ୍ ଦୁଖଦ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ କରିବ | ତୁମ ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଭଲ ଦିନ ନୁହେଁ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ଉପୁଜିପାରେ | ମନରେ ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ହେତୁ, କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଅତ୍ୟନ୍ତ କଷ୍ଟକର | ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ପାରିବାରିକ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ତୁମର ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଶାନ୍ତ କରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଟିକିଏ ସଚେତନ ହେବାକୁ ପଡ଼ିବ, କାରଣ ଆପଣ ଅଂଶୀଦାରମାନଙ୍କ ଯୋଗୁଁ କ୍ଷତିର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ବିଶେଷ ଦିନ ହେବ | ତୁମ କାମରେ ତୁମେ ଲଗାତାର ସଫଳତା ପାଇବ ଆଜି, ତୁମର ପରିଶ୍ରମ ବ୍ୟର୍ଥ ହେବ ନାହିଁ, ଏହା ଶୀଘ୍ର ଲାଭଦାୟକ ହେବ କିନ୍ତୁ ଫଳାଫଳ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଫଳାଫଳ ପାଇ ଉତ୍ସାହ ପାଇବେ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ | ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜିର ମୀନ ରାଶି ଚିହ୍ନଗୁଡିକ ବହୁତ ଠିକ୍ ଦେଖାଯାଉଛି | ଆସନ୍ତାକାଲି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟକୁ ସ୍ଥଗିତ ନକରିବାକୁ ଆପଣଙ୍କୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି | ତୁମର ପ୍ରକୃତି ଟିକିଏ ଗରମ ମନେହୁଏ, ତେଣୁ କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କରେ ପ୍ରବେଶ କର ନାହିଁ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ପିଲାମାନଙ୍କର ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ଆପଣ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ବ୍ୟବସାୟରେ ବହୁତ ଲାଭ ମିଳିବ | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *