26 ଜାନୁଆରୀ 2021 ମଙ୍ଗଳବାର ରାଶିଫଳ – ଏହି ସବୁ ରାଶି ଉପରେ ମ ମଙ୍ଗଳା କରିବେ ଆଜି କୃପା ।

rasi-phala

ମେଷ ରାଶି-ମେଷ ରାଶିର୍ ଜାତକ ପାଇଁ ସଂବନ୍ଧ ମାମଲାରେ ସାବଧାନ ରହିବାକୁ ହେବ । ଆଜି କାହା ସହିତ ସଂମ୍ପର୍କ ଖରାପ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରକୃତିକୁ ଭଦ୍ର ରଖିବା ଉଚିତ୍ । ବୁଝିବିଚାରି ଟଙ୍କା ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି କାରବାର କରନ୍ତୁ । ବିଶେଷ ଭାବରେ, କାହାକୁ ଋଣ ଦିଅ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଋଣ ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିବାରେ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ । ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ । ଅଭିଭାବକମାନେ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ । ସାମାଜିକ ପରିସର ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ । ଆପଣ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ଜାଣିପାରିବେ, ଯାହା ପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ ।

ବୃଷ ରାଶି- ବୃଷ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ବହୁତ ଦୁର୍ବଳ ଦେଖାଯାଉଛି । ଏକ ପୁରୁଣା ରୋଗର ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ, ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ । ଏଠାରେ ଏବଂ ସେଠାରେ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକରେ ଅତ୍ୟଧିକ ବ୍ୟତିକ୍ରମ ହୋଇପାରେ । ତୁମର ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ ଖର୍ଚ୍ଚ କର । ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ । ତୁମର ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ ।

ମିଥୁନ ରାଶି-ମିଥୁନ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜିଂ ଦିନ ହେବ । ଆଜି ଆପଣ କାହାଠାରୁ ଟଙ୍କା ଋଣରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍, ନଚେତ୍ ନିଆଯାଇଥିବା ଋଣ ପରିଶୋଧ କରିବାରେ ଅସୁବିଧା ହେବ । ପାରିବାରିକ ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ । ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଆପଣ ସାବଧାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ । ଟ୍ରାଫିକ ନିୟମ ଅନୁସରଣ କରନ୍ତୁ । ବିବାହିତ ଜୀବନ ସୁଖଦ ହେବ । ଜୀବନ ସାଥୀ ତୁମକୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ବୁଝିବେ । ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ଆଜି କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ । ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ ।

କର୍କଟ ରାଶି-କେତେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ, କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଭଲ ପରିଣାମ ମିଳିବାର ଯୋଗ ଅଛି । ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ । ଅଧସ୍ତନ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସହଯୋଗରେ, ଆପଣ ଯେ କୌଣସି ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବେ । ତୁମେ ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଜରୁରୀ । ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ କୌଣସି ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ । ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭାଗ ନେବେ । ଆପଣ ଏକ ମନ୍ଦିର ପରିଦର୍ଶନ କରିପାରିବେ । ଆପଣ ପୂଜାପାଠରେ ଅଧିକ ମନ ଲଗାଇବେ ।

ସିଂହ ରାଶି : ଲୋକଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ଆଚରଣକୁ ଟିକିଏ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମର ପରିବର୍ତ୍ତିତ ଆଚରଣ ଯୋଗୁଁ ଘରର ଲୋକମାନେ ବହୁତ ବିରକ୍ତ ହେବେ | ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ତେବେ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ତୁମେ ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଜରୁରୀ | ଅଜ୍ଞାତ ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଅତ୍ୟଧିକ ନିର୍ଭର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ହଠାତ୍ ଟଙ୍କା ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରାଯାଇପାରିବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ବଡ ଦିନ ହେବ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ଆପଣ ସତର୍କ ହେବା ଜରୁରୀ | ବ୍ୟବସାୟରେ କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆର୍ଥିକ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ଯଦି ଆପଣ ଟଙ୍କା କାରବାର ନକରନ୍ତି ତେବେ ଏହା ଭଲ ହେବ | କିଛି ଲୋକ ତୁମର କାମକୁ ନଷ୍ଟ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ, ତେଣୁ ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ସହିତ ସାବଧାନ ରୁହ | ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ତୁମେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛ | ଜୀବନ ସାଥୀ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ପାଇଁ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟର ଗତି ଦେଖାଯିବ | ତୁମର କିଛି ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ବିଶ୍ୱସ୍ତ ଲୋକମାନେ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇପାରିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି କାମରେ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ, ଯାହା ପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ | ଜମି ଏବଂ ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ମାମଲାରେ ସାଧାରଣ ଫଳ ମିଳିବ | ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ପଛରେ ଅଳ୍ପ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ବିଛା ରାଶିର ସକରାତ୍ମକ ଦିନ | ତୁମ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରସ୍ତୁତ ପୁରୁଣା ଯୋଗାଯୋଗର ଲାଭ ପାଇବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି ମିଳିପାରିବ | ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ତୁମେ ତୁମର କ୍ୟାରିଅରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବ | ଲୋକମାନେ ତୁମର ଭଲ ଆଚରଣ ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ | ଆପଣ ଯେକୌଣସି ପୁରୁଣା କ୍ଷତି ପାଇଁ ଭରଣା କରିପାରିବେ |

ଧନୁରାଶି- ଧନୁ ରାଶିର ଗ୍ରହ ଗ୍ରହ ନକ୍ଷତ୍ରଗୁଡିକର ସ୍ଥିତି ଠିକ୍ ମନେହୁଏ । ଛାତ୍ରମାନେ କୌ୍ଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳ ହୋଇପାରିବେ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ । ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ ଚାଲିଛି । ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଅଗ୍ରଗତିର ଭଲ ଖବର ମିଳିପାରିବ । ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ନୂତନ ଲୋକମାନେ ବନ୍ଧୁ ହୋଇପାରନ୍ତି, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଲାଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛି । ହଠାତ୍ ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ ।

ମକର ରାଶି- ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଘରର ସମ୍ପତ୍ତିରେ ବୃଦ୍ଧି ଘଟିବ । ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ । ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି । ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବେ । ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ତୁମେ ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ପାଇବ । ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଲାଭ ପାଇବେ । ତୁମର ହଜିଯାଇଥିବା ପ୍ରିୟ ଜିନିଷ ଫେରସ୍ତ ହୋଇପାରିବ । ଯାନ ଆନନ୍ଦ ପାଇବ । ସମ୍ପତ୍ତି କାର୍ଯ୍ୟରୁ ଆପଣ ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି- କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଫଳ ଦେବ । ଆପଣ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଆପଣ ଏକ ଦୃଢ ସୁଯୋଗ ଦେଖନ୍ତି । ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କିଛି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବେ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ । ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଆପଣ ବହୁତ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ । ଆପଣ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ବିବାହ କରିପାରିବେ । କୋର୍ଟ କଚେରି ମାମଲାଗୁଡ଼ିକର ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିବ । ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି ।

ମୀନ ରାଶି- ଆଜି ମୀନରାଶିର ଲୋକମାନେ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଧ୍ୟାନ ଆବଶ୍ୟକ କରେ । ପ୍ରେମ, ବ୍ୟବସାୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଚାଲିଛି । ଆପଣ ନିଜ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ । ହଠାତ୍ ଘରେ ଅତିଥିମାନେ ଆସିପାରନ୍ତି, ଯାହାଫଳରେ ପରିବାରରେ ବୁଲିବାକୁ ଯିବେ । ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ । ଶିକ୍ଷକମାନେ କଠିନ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ସହାୟତା ପାଇପାରିବେ । ବୈଷୟିକ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଲାଭଦାୟକ ଦିନ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *