25 ଜାନୁଆରୀ 2021 ସୋମବାର ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦୀନ ।

rasi-phala

ମେଷ ରାଶି-ମେଷ ରାଶିର ଜାତକରେ ସକରାତ୍ମକ ଭାବନା ରହିବ । ନିବେଶ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ଆଜି ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବ । ଆପଣ ବିପୁଳ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା । ଯେଉଁମାନେ ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟ୍ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ, ସେମାନଙ୍କୁ ଉତଥାନ ପତନ ଦେଇ ଯିବାକୁ ପଡିପାରେ । ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ । ଏକ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଶିକ୍ଷକମାନଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରାଯାଇପାରିବ । ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ ହେବ । ଘରର ସୁବିଧା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ।

ବୃଷ ରାଶି-ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତିର ଲାଭ ଦେଖାଯାଉଛି । ଆପଣ ଯୋଜନା ଅଧୀନରେ ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବେ । ଇଶ୍ୱରଙ୍କ ପ୍ରତି ତୁମର ଭକ୍ତି ତୁମର ମନକୁ ଅଧିକ ଦୃଢ ରଖିବ । ଆପଣ ପରିବାରର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ । ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ଦୂର ହେବ । ତୁମେ ତୁମର ଋଣ ପରିଶୋଧ କରିପାରିବ । ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ । ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ।

ମିଥୁନ ରାଶି-ମିଥୁନ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ । କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବା ପରେ, ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ । ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । ଏକତ୍ର କାମ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରଖନ୍ତୁ, ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ । ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ । ତୁମର ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ । ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ଆଜି ସାଧାରଣ ଫଳ ପାଇବେ ।

କର୍କଟ ରାଶି-କର୍କଟ ରାଶିର ଜାତକରେ ଜମିବାଡି ସହ ଜଡିତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅର୍ଥ ଲାଭ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୋଗଦେବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ରହିବ । ଘରେ ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜିତ ହୋଇପାରିବ । ତୁମର ଯୋଜନା ସମାପ୍ତ ହେବ । ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପାଇବେ । ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ । ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ପରାମର୍ଶ ପାଇବା ଆବଶ୍ୟକ, ଆପଣ ଏଥିରୁ ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ ।

ସିଂହ ରାଶି-ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ତୁମର ଭାଗ୍ୟର ତାରାମାନେ ଉଚ୍ଚରେ ରହିବେ । ଏକ ବିନିଯୋଗରେ ବିପୁଳ ଲାଭ ପାଇବା ପରି ଦେଖାଯାଉଛି । ସାମାଜିକ ସ୍ତରରେ ତୁମର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ପିତାମାତାଙ୍କ ସହିତ ଜଣେ ମନ୍ଦିର ପରିଦର୍ଶନ କରିପାରିବେ । ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ । ଲୋକମାନେ ତୁମର ଭଲ ପ୍ରକୃତି ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହେବେ । ଆପଣ ନିଜ ପିଲାମାନଙ୍କୁ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ କରିପାରିବେ । ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଟଙ୍କା ସଂଗ୍ରହ କରିବାରେ ସଫଳ ହେବେ ।

କନ୍ୟା ରାଶି-ଆଜି କନ୍ୟା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସ୍ଥିତି ଭଲ ନୁହେଁ । ଯାନ ବ୍ୟବହାରରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ ଅନ୍ୟଥା ଆଘାତ ହୋଇପାରେ । ଯେଉଁମାନେ ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟ୍ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ, ସେମାନଙ୍କୁ କ୍ଷତି ସହିବାକୁ ପଡିବ । କୋର୍ଟ ମାମଲା ଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ । ବ୍ୟବସାୟ ଧୀରେ ଧୀରେ ଜାରି ରହିବ । ଜୀବନ ସାଥୀ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ । ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଚାପ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ । କିଛି ବିଷୟରେ ତୁମ ମଧ୍ୟରେ ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ।

ତୁଳା ରାଶି- ଆଜି ତୁଳା ରାଶି ପାଇଁ ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ । ଆପଣ ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୋଇପାରିବେ । ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବ । ଜୀବନ ଭଲରେ ଚାଲିଛି । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ସାଧାରଣ ଫଳ ମିଳିବ । ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିପାରିବେ, କିନ୍ତୁ ଘରେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ । ତୁମର ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖ, ନଚେତ୍ କିଛି ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ ।

ବିଛା ରାଶି-ବିଛା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଭଲ ହେବ । ଛାତ୍ରମାନେ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ । ଶିକ୍ଷକମାନେ କଠିନ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକରେ ସହାୟତା ପାଇପାରିବେ । ଜୀବନରେ ପ୍ରେମ ପ୍ରବାହିତ ହେଉଛି । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ । ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରା କରିପାରିବେ । ତୁମେ ତୁମର ଶତ୍ରୁକୁ ପରାସ୍ତ କରିବ । ଜୀବନ ଭଲ ଦିଗ ପାଇପାରେ । ଘରେ ମାଙ୍ଗଳିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ । ତୁମର ସାମାଜିକ ସର୍କଲ୍ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମିଳାମିଶା ହୋଇପାରେ ।

ଧନୁ ରାଶି-ଧନୁ ରାଶି ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ତୀକ୍ଷ୍ମ ବୁଦ୍ଧି ଏବଂ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦ୍ୱାରା ସେମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲ ସୁବିଧା ପାଇପାରିବେ। ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ହ୍ୟାଙ୍ଗ୍ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ। ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। କୌଣସି ପୁରୁଣା କ୍ଷତି ପୂରଣ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ। ପିଲାମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସଫଳତା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଗର୍ବିତ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରିୟଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ହୃଦୟକୁ କହିବେ। ତୁମର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ। ତୁମେ ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫଳାଫଳ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛ।

ମକର ରାଶି-ମକର ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଖୁସିର ଦିନ ହେବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ। ଏକ ଚିତ୍ତାକର୍ଷକ ଯାତ୍ରା କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି। ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ। ଏକ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଶିକ୍ଷକମାନଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରାଯାଇପାରିବ। ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ମଜବୁତ ରହିବ। କରଜ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହେବ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି-କୁମ୍ଭ ରାଶିରର ଲୋକମାନେ ମାନସିକ ଚିନ୍ତାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ। ଆପଣ ଏକ ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ରିଟର୍ଣ୍ଣ ଦେବ। ଲୋକମାନେ ତୁମର ଭଲ ଅଭ୍ୟାସରେ ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ। ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିରନ୍ତର ଅଗ୍ରଗତି ହେବ। ଆପଣ ବଡ଼ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ। ତୁମର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ଦୃଢ ରହିବ। ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ତୁମେ ତୁମର କ୍ୟାରିଅରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତିର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ତୁମେ ତୁମର ସ୍ୱପ୍ନକୁ ସାକାର କରିପାରିବ।

ମୀନ ରାଶି-ଆଜି ମୀନରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସକରାତ୍ମକ ଶକ୍ତି ଯୋଗାଯୋଗ ହେବ। ଆପଣ ଦିନସାରା ବହୁତ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବେ। ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରିୟଙ୍କ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ। ଆପଣ କରିଥିବା ପୁରୁଣା ସମ୍ପର୍କରୁ ଆପଣ ଉପକୃତ ହୋଇପାରିବେ। କ୍ୟାରିୟର ଉନ୍ନତି ହାସଲ କରିବ। ସନ୍ଧ୍ୟାରେ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *