24 ଜାନୁଆରୀ 2021 ରବିବାର ରାଶିଫଳ – ଆଜି ଏହି ସବୁ ରାଶି ଉପରେ ସୂର୍ଯ୍ୟ ଦେବଙ୍କ କୃପା ବର୍ଷୀବ ।

rasi-phala

ମେଷ ରାଶି-ମେଷ ରାଶିର୍ ଜାତକ ପାଇଁ ସଂବନ୍ଧ ମାମଲାରେ ସାବଧାନ ରହିବାକୁ ହେବ । ଆଜି କାହା ସହିତ ସଂମ୍ପର୍କ ଖରାପ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରକୃତିକୁ ଭଦ୍ର ରଖିବା ଉଚିତ୍ । ବୁଝିବିଚାରି ଟଙ୍କା ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି କାରବାର କରନ୍ତୁ । ବିଶେଷ ଭାବରେ, କାହାକୁ ଋଣ ଦିଅ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଋଣ ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିବାରେ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ । ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ । ଅଭିଭାବକମାନେ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ । ସାମାଜିକ ପରିସର ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ । ଆପଣ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ଜାଣିପାରିବେ, ଯାହା ପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ ।

ବୃଷ ରାଶି- ବୃଷ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ବହୁତ ଦୁର୍ବଳ ଦେଖାଯାଉଛି । ଏକ ପୁରୁଣା ରୋଗର ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ, ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ । ଏଠାରେ ଏବଂ ସେଠାରେ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକରେ ଅତ୍ୟଧିକ ବ୍ୟତିକ୍ରମ ହୋଇପାରେ । ତୁମର ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ ଖର୍ଚ୍ଚ କର । ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ । ତୁମର ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ ।

ମିଥୁନ ରାଶି-ମିଥୁନ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜିଂ ଦିନ ହେବ । ଆଜି ଆପଣ କାହାଠାରୁ ଟଙ୍କା ଋଣରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍, ନଚେତ୍ ନିଆଯାଇଥିବା ଋଣ ପରିଶୋଧ କରିବାରେ ଅସୁବିଧା ହେବ । ପାରିବାରିକ ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ । ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଆପଣ ସାବଧାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ । ଟ୍ରାଫିକ ନିୟମ ଅନୁସରଣ କରନ୍ତୁ । ବିବାହିତ ଜୀବନ ସୁଖଦ ହେବ । ଜୀବନ ସାଥୀ ତୁମକୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ବୁଝିବେ । ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ଆଜି କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ । ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ ।

କର୍କଟ ରାଶି-କେତେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ, କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଭଲ ପରିଣାମ ମିଳିବାର ଯୋଗ ଅଛି । ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ । ଅଧସ୍ତନ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସହଯୋଗରେ, ଆପଣ ଯେ କୌଣସି ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବେ । ତୁମେ ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଜରୁରୀ । ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ କୌଣସି ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ । ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭାଗ ନେବେ । ଆପଣ ଏକ ମନ୍ଦିର ପରିଦର୍ଶନ କରିପାରିବେ । ଆପଣ ପୂଜାପାଠରେ ଅଧିକ ମନ ଲଗାଇବେ ।

ସିଂହ ରାଶି-ଆଜି ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଭାଗ୍ୟ ସମର୍ଥନ କରିବ । ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ହେବ । ବାହ୍ୟ କ୍ୟାଟରିଂ ଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି ନଚେତ୍ ପେଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ । ତୁମର ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖନ୍ତୁ । ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ । ହଠାତ୍ ପିଲାମାନେ ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ ।

କନ୍ୟା ରାଶି-କନ୍ୟାରାଶିର ଲୋକେ ଆଜି ଆଘାତ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ତେଣୁ ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ । ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ପରିବର୍ତ୍ତିତ ଆଚରଣ ବିଷୟରେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ । ଆଜି କୌଣସି ବିପଦପୁର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ପ୍ରେମ, ବ୍ୟବସାୟରେ ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ । ହଠାତ୍ ଟେଲିକମରୁ ଦୁଃଖଦ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ନିରାଶ କରିବ ।

ତୁଳା ରାଶି-ଆଜି ତୁଳା ରାଶି ପାଇଁ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବ । ବିବାହ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ । ଜୀବନରେ ପ୍ରେମ ନିକଟତର ହେବ । ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କା ସହିତ ଏକ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇବ । ଜୀବନସାଥୀ ପରାମର୍ଶ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ । ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ଭଲ ଘଟଣା ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବ । ସହଭାଗୀମାନେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ ।

ବିଛା ରାଶି- ଧନୁ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆଜି ସେମାନଙ୍କର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ସତର୍କ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ କାରଣ ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ନଷ୍ଟ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ । ଆଜି କୌଣସି ବଡ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । କାରବାରରେ ଟଙ୍କା ଋଣକୁ ଏଡାଇ ଦିଆଯିବ । ପ୍ରେମ ଜୀବନ ମଧ୍ୟମ ହେବ । ଆଜି ଏକ ବ୍ୟବସାୟିକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଭଲ ଦେଖାଯାଉଛି । ଆପଣ ଯେକ କୌଣସି  ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ ।

ଧନୁ ରାଶି- ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିନ ହେବ । କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ଦୂର ହୋଇପାରିବ । ତୁମର ଅଧିକାରୀମାନେ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ । ଅଧସ୍ତନ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ । ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ହୋଇପାରେ । ଆଜିର ଦିନ ବିଦେଶରେ କାମ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ । ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ।

ମକର ରାଶି- ଆଜି, ମକର ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ । କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଅବହେଳା କର ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କାମ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ । ଯେଉଁମାନେ ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟ୍ ସହିତ ଜଡିତ ଅଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି ଯେ ବିନିଯୋଗ କରିବାବେଳେ ସେମାନେ ସତର୍କ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ । ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ରହିବ । ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ସୁଖମୟ ଜୀବନଯାପନ କରିବେ । ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ସହିତ ସଜାଗ ରହିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି କାରଣ ସେମାନେ ତୁମର କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ । ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ କିଛି ଭଲ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇ ପାରିବେ ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି- କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଦିନ ଏକ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଫଳପ୍ରଦ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ମାନସିକ ଚାପ ଦୂର ହେବ । ବିପୁଳ ପରିମାଣର ଅର୍ଥ ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ସଫଳତାର ପଥ ହାସଲ କରାଯାଇପାରିବ । ପରିବାରର ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ କରିବାରେ ଆପଣ ସଫଳ ହେବେ । ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସନ୍ତୁଳିତ ରହିବ । ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କା ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ବୁଲିଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବ । ବ୍ୟବସାୟରେ ବହୁତ ଲାଭ ମିଳିବ । ସହଭାଗୀମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିବେ । ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ ।

ମୀନ ରାଶି- ଆଜି ମୀନରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ । ତୁମର ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ । ହଠାତ୍ ଘରେ ଅତିଥିଙ୍କ ଆଗମନ ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକେ ବ୍ୟସ୍ତ କରିବ । କାର୍ଯ୍ୟରେ ମିଶ୍ରିତ ଫଳାଫଳ ହାସଲ ହେବ । ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହ କିଛି ଉପରେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ । ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ । ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନ କରିବାକୁ ମନ ଦେବେ ନାହିଁ । ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ଚିନ୍ତାଧାରା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ଧ୍ୟାନ ବୁଲିବ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *