21 ଜାନୁଆରୀ 2020 ଗୁରୁବାର ରାଶିଫଳ – ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଉପରେ ଆଜି ପଡିବ ମହା ଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ କୃପା ଦୃଷ୍ଟି ।

rasi-phala

ମେଷ ରାଶି- ମେଷ ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କର ବିଗଡିଯାଇଥିବା କାମ ହୋଇଯିବ , ବିଦେଶ ଯାତ୍ରାରେ ଯିବାର ଯୋଗ ନଜର ଆସୁଛି , ଆପଣଙ୍କ ରାଶିରେ ଗ୍ରହ ନକ୍ଷତ୍ର ଶୁଭ ସ୍ଥିତି ରହିବ,  ଅଚାନକ ଧନ ମିଳିପାରିବ , ଆମଦାନୀର ସାଧନ ହେବ , ଛାତ୍ରମାନଙ୍କର ପାଠପଢାରେ ମନ ଲାଗିବ,  ପରିବାରରେ ଚାଲୁଥିବା ଅସୁବିଧାରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ , ଖର୍ଚ୍ଚରେ କମି ଆସିବ , ଆପଣ କିଛି ବିପଦପୁର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିବେଶ କରିପାରନ୍ତି , ଯାହାର ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଫାଇଦା ମିଳିବ ।

ବୃଷ ରାଶି-ବୃଷ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ମନୋରମ ଦିନ ହେବ | ସାଂସାରିକ ଆନନ୍ଦ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆଜି ଧନ ପାଇଁ ବହୁତ ଶୁଭ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହେବ | ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତିନାମା ମିଳିପାରିବ | ତୁମେ ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ | ଜୀବନ ସାଥୀ ସହିତ ବୁଲିଯିବା ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ଯୋଜନା କରାଯାଇପାରେ |

ମିଥୁନ ରାଶି-ମିଥୁନ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଉତ୍ଥାନ-ପତନର ଦିନ ହେବ | ପିଲାମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ | ମାନସିକ ସମସ୍ୟା ଅଧିକ ହେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ, ଅଧିକ ତ୍ୱରାନ୍ୱିତ ହେବ | ବଡ଼ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଅସନ୍ତୋଷର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆଜି କୌଣସି ବଡ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଇଶ୍ୱରଙ୍କ ପ୍ରତି ତୁମର ଭକ୍ତି ତୁମର ମନକୁ ଅଧିକ ଶାନ୍ତ ରଖିବ | ଆପଣ ପିତାମାତାମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିପାରିବେ |

କର୍କଟ ରାଶି-ଆଜି କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ନିବେଶ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଶାରୁ ଭଲ ରିଟର୍ଣ୍ଣ ଆସିପାରେ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକମାନେ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିରନ୍ତର ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ପ୍ରଭାବ ରହିବ | ସଫଳତାର ଅନେକ ରାସ୍ତା ଅଛି | ଜୀବନସାଥୀ ଆପଣଙ୍କ ଭାବନାକୁ ସମ୍ମାନ କରିବେ | ଛାତ୍ରମାନେ କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ଦେଖାଯାଉଛି ।

ସିଂହ: ଆଜି ହେଉଛି ସଫଳତାର ରାଶିର ଲକ୍ଷଣ | କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ ଆଜି ସଫଳତା ସ୍ଥିର ହେବ | କିନ୍ତୁ ଏହିପରି ଯାନ୍ତ୍ରିକତାକୁ ଅଧିକ ଭାରରୁ ଦୂରେଇ ରଖନ୍ତୁ | ଏପରି କରିବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ପରିବାର ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ସକାରାତ୍ମକ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଆପଣ ଯେକୌଣସି ପୁରୁଣା ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ | ଆଜି, ଯଦି କୌଣସି ଅସୁବିଧା ଅଛି, ତେବେ ଏହାକୁ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ବାଣ୍ଟିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଠିକ୍ ହେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : କନ୍ୟା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଏକ ନୂତନ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ଆରମ୍ଭ କରୁଥିବା ଦମ୍ପତିମାନେ ଆଜି ଶିଶୁ ସୁଖ ପାଇପାରିବେ | ପାରିବାରିକ ଜୀବନ ସୁଖୀ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଆମେ ଏକ ପୁରୁଣା ଶତ୍ରୁକୁ କହିବାର ଆଶା କରାଯାଉଛି | ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ, କାହା ସହିତ ଅନାବଶ୍ୟକ ବିତର୍କରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟ ଶେଷ ନହେବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରନ୍ତୁ | ଭ୍ରମଣ ପାଇଁ ଆଜି ଟିକିଏ ଭଲ, ତେଣୁ ଯଦି ଆବଶ୍ୟକ ନହୁଏ ତେବେ ଭ୍ରମଣରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ରାଶି ଚିହ୍ନ ପାଇଁ ଟିକେ ଖରାପ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ଯେକ old ଣସି ପୁରୁଣା ଶତ୍ରୁ ସେମାନଙ୍କ ଯୋଜନାରେ ସଫଳ ହୋଇପାରିବେ | କିନ୍ତୁ ସେହି ସମୟରେ, ଦୀର୍ଘ ଦିନର ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି | ଆଜି କାହାକୁ ଖରାପ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆଣିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ଯୋଗୁଁ ନୂଆ କବାଟ ଖୋଲିବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି | ଆଜି ଟିକେ ଅଡୁଆ ହେବାକୁ ଯାଉଛି |

ବିଛା : ଏହି ଦିନଟି ତୁମର ରାଶି ଚିହ୍ନର ଅତି ସାଧାରଣ ପାସ୍ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି କାହାର ଜୀବନରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କିମ୍ବା କାହାକୁ ମତାମତ ଦେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଆଜି, ଏହା ଏକ ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଆଚରଣରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ମଧୁରତା ଆଣିପାରେ | ଆଜି, ତୁମର ଚାର୍ଜ ଉପରେ ଏକ ବିଶେଷ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖ |

ଧନୁ ରାଶି : ଲୋକମାନେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଭଲ ଧନ ପାଇବେ | ଭାଗ୍ୟର ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନିରନ୍ତର ଅଗ୍ରଗତି ପାଇବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନାରେ ଏକାଗ୍ର ହୋଇପାରେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଅଧିକାଂଶ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ, ଯାହା ଦ୍ଵାରା ଆପଣ ଆରାମ ଅନୁଭବ କରିବେ | କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢିବା ପାଇଁ ନୂତନ ପଥ ହାସଲ କରାଯାଇପାରିବ | ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ଆପଣଙ୍କ ଧ୍ୟାନ ଆକର୍ଷଣ କରିପାରିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ କରିବା ଭଳି ଅନୁଭବ କରିବ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି, ମକର ରାଶିର ଦେଶବାସୀ ବହୁ ବିଚାର ପରେ ସେମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ତୁମର କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି, ତେଣୁ ତୁମେ ସତର୍କ ହେବା ଉଚିତ୍ | ଆପଣ ଆବଶ୍ୟକ କରୁଥିବା ଅଜ୍ଞାତ ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଅଧିକ ନିର୍ଭର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆପଣଙ୍କୁ ଅଫିସ୍ କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଏକ ଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ପଡିବ, ଆପଣଙ୍କର ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କେତେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ, ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ହେତୁ ସମ୍ମାନ ଅର୍ଜନ କରିବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଏ | ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକଙ୍କ ସମର୍ଥନରୁ ଆପଣ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ | ଆଜି ତୁମର ଭାଗ୍ୟର ତାରାମାନେ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ରହିବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତୁମେ ଟଙ୍କା ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଖର୍ଚ୍ଚ କମ୍ ହେବ | ତୁମର ଆୟ ଭଲ ହେବ | ଘର ଏବଂ ପରିବାରର ପରିବେଶ ଖୁସି ହେବ | ଜମି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବ୍ୟବସାୟ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଆଜି ବିପୁଳ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ର ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସମାପ୍ତ କରିବେ | ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ | ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତି କୋର୍ଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଆସିବ | ଆପଣ କୌଣସି ପୁରୁଣା ଋଣ ପରିଶୋଧ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | କିଛି ଲୋକ ହୁଏତ ସେମାନଙ୍କ ସମସ୍ୟା ସହିତ ଆପଣଙ୍କ ନିକଟକୁ ଆସିପାରନ୍ତି, ଯାହାକୁ ଆପଣ ନିଜ ବୁଦ୍ଧିରେ ସମାଧାନ କରିବେ | ବନ୍ଦ କାର୍ଯ୍ୟ ଚାଲିବ | ଆପଣମାନେ ଅଫିସରେ ବହୁତ ଖୁସି ହେବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି | ତୁମର ଭଲ ପ୍ରଦର୍ଶନ ସହିତ ତୁମେ ବଡ଼ କାର୍ଯ୍ୟନିର୍ବାହୀମାନଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିପାରିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *