20 ଜାନୁଆରୀ 2021 ବୁଧବାର ରାଶିଫଳ – ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ବଦଳିବାକୁ ଜାଉଛି ।

rasi-phala

ମେଷ ରାଶି-ମେଷ ରାଶିର ଜାତକର ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଅଳ୍ପ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ କରିବେ। ବିଶେଷକରି ହୃଦୟ ରୋଗୀମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତି। ଶିଶୁ ପକ୍ଷ ଆର୍ଥିକ ସୁବିଧା ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି। ପିଲାମାନଙ୍କର ବୃଦ୍ଧି ସହିତ ଆପଣ ଗର୍ବିତ ଅନୁଭବ କରିବେ। ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ। ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ। ପ୍ରେମ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ, ତୁମେ ତୁମର ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମନ୍ୱୟରେ ରହିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ହୋଇପାରେ।

ବୃଷ ରାଶି-ଆଜି ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଆରାମଦାୟକ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆପଣ ନିଜକୁ ଭଲ ଅନୁଭବ କରିବେ। ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନର ଅସୁବିଧା ଦୂର ହେବ। ଜୀବନଶୈଳୀରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ। କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନା ସମାପ୍ତ ହେବ। ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାରୁ ମୁକ୍ତି ପାଆନ୍ତୁ। ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭାଗ ନେବେ। ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯାଇପାରିବ। ଆଜି ତୁମ ଜୀବନରେ ପ୍ରେମ ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ତୁମର ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ। ଆପଣ ପିତାମାତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଗ୍ରହଣ କରିବେ।

ମିଥୁନ ରାଶି-ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକେ କୌଣସି ବଡ଼ ସ୍ୱପ୍ନ ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ। ତୁମର ଖୁସି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାକୁ ଦୂର କରାଯାଇପାରିବ। ଆପଣ ଜମି କିମ୍ବା କୌଣସି ସମ୍ପତ୍ତିରେ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିପାରିବେ। ଆପଣ ପୂଜାରେ ଅଧିକ ଅନୁଭବ କରିବେ। ଆପଣ ପିତାମାତାମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିପାରିବେ। ବିଦେଶରେ କାମ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ବେରୋଜଗାର ହଟାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ। ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ର ଉପରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ବିସ୍ତାର କରିବେ।

କର୍କଟ ରାଶି-ଆଜି କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରତିପକ୍ଷଙ୍କଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପଡିବ, କାରଣ ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ। ପାଗର ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇପାରେ। ଟଙ୍କା କାରବାରକୁ ଋଣ ଦିଅ ନାହିଁ। ଅଜ୍ଞାତ ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଅତ୍ୟଧିକ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ପାରିବାରିକ ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ। ଆୟ ଅନୁଯାୟୀ, ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଅଫିସରେ କାର୍ଯ୍ୟଭାର ଅଧିକ ହୋଇପାରେ। ଅଧସ୍ତନ କର୍ମଚାରୀଙ୍କଠାରୁ ସହାୟତା ମିଳିବ। ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ।

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଯେ କୌଣସି ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରିବେ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବ | ଏହା ତୁମର ନୂତନ ବନ୍ଧୁ ସୃଷ୍ଟି କରିବ ଏବଂ ତୁମେ ଜୀବନକୁ ଏକ ନୂତନ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଦେଖିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହେବ | ନିରର୍ଥକ କଥା କହିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହ ଏବଂ ତୁମର ସମ୍ପର୍କକୁ ମଜବୁତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କର | ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ଦୈନଦିନ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ହାତକୁ ପଛକୁ ଟାଣି ନେଇପାରନ୍ତି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଅବସାଦଗ୍ରସ୍ତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଥାଏ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି, ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସୁଖ ବିଷୟରେ ମନ ଚିନ୍ତିତ ରହିବ | ଶାସନ କ୍ଷମତା ସହିତ ସହଯୋଗ କରିବ। ତୁମର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ଅପେକ୍ଷା ତୁମେ ଦିନଟି ମଜାଳିଆରେ ବିତାଇବ | ଏହା ଉପହାର ଏବଂ ସମ୍ମାନର ସମଷ୍ଟି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ସଚେତନ ପରିଦର୍ଶନ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟର ସୁଯୋଗ ପ୍ରଦାନ କରିବ | କୌଣସି ପଦକ୍ଷେପ ନେବା ପୂର୍ବରୁ, ଦୟାକରି ବିଶେଷଜ୍ଞଙ୍କ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରନ୍ତୁ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଚାପ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ | ଜୀବିକା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଯେ ଶୀଘ୍ର କିମ୍ବା ଶୀଘ୍ର କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଆରାମଦାୟକ ଏବଂ ଶାନ୍ତ ଦିନ ଉପଭୋଗ କରନ୍ତୁ | ଆଜି ଜଣେ ଅଜ୍ଞାତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ପରାମର୍ଶ ନିଅ ନାହିଁ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ଆଜି ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତ ଚିନ୍ତାଧାରା ମନରେ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ହେବ | କଳ୍ପନାରେ ବାସ କରିବା ବନ୍ଦ କର ଏବଂ ଶାରୀରିକ ଜୀବନକୁ ଅନୁସରଣ କର | ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ଠକେଇକୁ ଏଡ଼ାଇବା ପାଇଁ ଆଖି ଓ କାନ ଖୋଲା ରଖନ୍ତୁ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟିକ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | ବୈଦେଶିକ ସମ୍ପର୍କରୁ ଲାଭ ସମ୍ଭାବ୍ୟ | ଆର୍ଥିକ ଉନ୍ନତି ହେବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ସୁଖ ପାଇବେ | ଦୂର ଦୂରାନ୍ତରେ ଯାତ୍ରା କରିବେ | ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ମାଧ୍ୟମରେ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହୋଇପାରିବ | ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସମସ୍ୟା ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରହିବ | କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ସମ୍ପତ୍ତି କିଣିବା ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଶୁଭ ଦିନ |

ଧନୁ ରାଶି: ଆଜି ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | ପରିବାର ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଚିନ୍ତାଧାରାରେ ଅସ୍ଥିରତା ହେତୁ କିଛି ମାନସିକ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଦେଖାଯିବ | ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ବିଶେଷ ଗୁରୁତ୍ୱ ପାଇବେ | ଏକ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଯାହାକି ଆପଣଙ୍କ ଅଧୀନରେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ରହିଆସିଛି, ସମାପ୍ତ ହୋଇଛି କାରଣ ଶୀଘ୍ର ତୁମେ ତୁମର ଜୀବନ-ସାଥୀ ପାଇବ |

ମକର ରାଶି: ଆଜି କୌଣସି ବିଶେଷ କାର୍ଯ୍ୟ କିମ୍ବା ଆକର୍ଷଣୀୟ ଯୋଜନା ଆପଣଙ୍କୁ ଦିନସାରା ଘେରି ରହିବ | ତୁମର ପୁରା ଦିନ ଏହା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବାରେ ବିତାଇବ | ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ କଠିନ ପରିଶ୍ରମକୁ ଏହା କରିବା ପାଇଁ ଲଗାଇବ | ଏକ ବନ୍ଧୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଯାତ୍ରା ନିଅ, ତୁମେ ଲାଭ ପାଇବ | ଭୟ ଏବଂ ଚାପ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବ | ଆଦୌ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଧନ ପାଇବା ପରି ଦେଖାଯାଉଛି | ଆପଣ ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଅନେକ ଦିନ ଖୋଜୁଥିଲେ ହଠାତ୍ ତାଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ଆଶା କରାଯାଉଛି, କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ର ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଏକାଗ୍ରତା ବଜାୟ ରଖନ୍ତୁ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ମଦ୍ୟପାନର ଅଭ୍ୟାସରୁ ମୁକ୍ତ କରିପାରିବେ | ଧିରେ ଧିରେ, ତୁମେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ତୁମର ସମସ୍ତ ଆର୍ଥିକ ଦାୟିତ୍ ପୂରଣ କରିବ | ବ୍ୟବସାୟ ସହ ଜଡିତ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାବେଳେ ଆପଣ ସାବଧାନ ହେବା ଉଚିତ ଯାହା ଦ୍ଵାରା କେହି ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରତାରଣା କରିବେ ନାହିଁ | କାରଣ ଏହା ଆଶା କରାଯାଏ ଯେ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟ ସହଭାଗୀମାନେ ବେଆଇନ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କର ଆଚରଣର ଲାଭ ଉଠାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି |

ମୀନ ରାଶି : ସମ୍ପତ୍ତିରେ ବିନିଯୋଗ କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ଉପଯୁକ୍ତ ସମୟ | ତୁମେ ନିଜ କୌଶଳରେ ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ଫାନ୍ଦରେ ପକାଇବ | ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି, ତୁମେ ଶେଷରେ କ୍ଷତିପୂରଣ ଏବଂ ଋଣ ଇତ୍ୟାଦି ପାଇବ | ତୁମର ଜୀବନସାଥୀ ସାମ୍ପ୍ରତିକ ଝଡ ବିଷୟରେ ଭୁଲିଯିବେ ଏବଂ ତାଙ୍କର ଭଲ ପ୍ରକୃତି ଦେଖାଇବେ | ମନକୁ ଖରାପ ଚିନ୍ତାଧାରାରୁ ଦୂରରେ ରଖନ୍ତୁ ଏବଂ ଭଲ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ, ନୂତନ ପରିସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କ ଭିତରେ ନୂତନ ପ୍ରତିଭା ସୃଷ୍ଟି କରିବ | ସାମାଜିକ ମୂଲ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବ | ଭାଷଣରେ ତୀବ୍ରତା ରହିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *