19 ଜାନୁଆରୀ 2020 ମଙ୍ଗଳବାର ରାଶିଫଳ – ଆଜିଠୁ ଏହି ସବୁ ରାଶି ଉପରେ ପ୍ରସନ୍ନ ହେଲେ ମା ମଙ୍ଗଳା ।

rasi-phala

ମେଷ ରାଶି- ମେଷ ରାଶିର ଗ୍ରହ-ନକ୍ଷତ୍ରମାନେ ଆଜି ଶୁଭ ସଙ୍କେତ ଦେଉଛନ୍ତି । ଯେ କୌନସି ପ୍ରମୁଖ ସଫଳତା ହାସଲ କରାଯାଇପାରିବ । ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ । ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ଆପଣ କିଛି ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ । ଘରର ଆରାମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ଆୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦୃ ଢ ରହିବ । ପରିବାରର ସମସ୍ତେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ । ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ମତଭେଦ ଦୂର ହେବ ।

ବୃଷ ରାଶି-ଆଜି ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ବିଶେଷ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଜଣେ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିପାରିବେ । ଭଗବାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଭକ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଶାନ୍ତ ରଖିବ । ଆପଣ ଆଇନଗତ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସଫଳତା ପାଇବେ । ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ । ଆପଣ ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ବିସ୍ତାର କରିବେ । ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ । କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ଅନେକ ସୁଯୋଗ ଅଛି । ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ । ଘରେ ମଙ୍ଗଳ କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନା କରାଯାଇପାରେ । ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ । ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ ।

ମିଥୁନ ରାଶି-ମିଥୁନ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ସୁନ୍ଦର ଦିନ ହେବ । ଯେ କୌଣସି ସ୍ଥଗିତ ଯୋଜନା ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପାରିବ । ସଫଳତାର ଅନେକ ପଥ ହାସଲ ହେବ । ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହେବ। ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବ । ଅନେକ ଯୋଜନା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଆସିପାରେ । ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ । ଆପଣ ଏକ ମନୋରଞ୍ଜକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ । ଭାଗ୍ୟ ତୁମର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ଦେବ  ।

କର୍କଟ ରାଶି-ଆଜିର ଦିନ କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ରଚନାତ୍ମକ ହେବ । ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫଳାଫଳ ପାଇବ । ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ମୁକାବିଲା କରାଯାଇପାରିବ । କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହିତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଆଲୋଚନା ହେବ । ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ ମତାମତ ସହ ସହମତ ହେବେ। ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ । ହଠାତ୍ ଟଙ୍କା ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ଭାଗ୍ୟ ଜିତିବ । ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ ।

ସିଂହ ରାଶି-ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ତାରକା ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଉଚ୍ଚରେ ରହିବ । କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବାର ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ପ୍ରଭାବ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ବ୍ୟବସାୟ ଏଥିରୁ ଲାଭବାନ ହୋଇପାରେ । ବନ୍ଦ ହୋଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହେବ । ଆପଣ କରିଥିବା ଯୋଜନାଗୁଡିକ ସଫଳ ହେବ । ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସମର୍ଥନ ମିଳିପାରିବ ।

କନ୍ୟା ରାଶି-କନ୍ୟା ରାଶି ଜାତକରେ ଧନ ସଂବନ୍ଧିତ ମାମଲାରେ ଫାଈଦା ପାଇବ । ତୁମର ଭାଗ୍ୟ ମଜବୁତ୍ ହେବ । କାର୍ଯ୍ୟ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ । ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ । କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପର୍କରେ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ଉପଯୁକ୍ତ ଫଳାଫଳ ଦେବ । ହଠାତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ପଡିବ । ସାମାଜିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ । ପ୍ରେମ ସଂମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ ।

ତୁଳା ରାଶି-ଆଜି ତୁଳା ରାଶିର ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ବାହାର୍ ଖାଦ୍ୟପେୟରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ୍ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ  ଉପରେ ନକାରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବିତ ପକାଇବ । ଅର୍ଥ ଦୃଷ୍ଟିରୁ କିଛି ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜ ହୋଇପାରେ । ବନ୍ଧୁମାନେ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେଇପାରେ । ହଠାତ୍ ଦୁର ସଂଚାର ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ଖବର ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଏକ ସୁଖୀ ଘର-ପରିବାର ପରିବେଶ ସୃଷ୍ଟି କରିବ ।

ବିଛା ରାଶି-ଆଜି ବିଛା ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତି କରିବାର ଯୋଗ ରହୁଛି । କାମ କାର୍ଯ୍ୟ ଯୋଜନା ପୁରା ହେବ । ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଜଣେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରିବେ । ଅଭିବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ଅନେକ ସୁଯୋଗ ରହିବ । ତୁମେ ତୁମର ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ । ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ । ଜଣେ ବଡ ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ବିପୁଳ ଲାଭ ଦେବ । କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରଣାଳୀରେ ଉନ୍ନତି ହେବ ।

ଧନୁ ରାଶି-ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନ ଟିକେ ଚିନ୍ତାଜନକ ହେବ ।ଆପଣ କିଛି ବିଷୟରେ ବହୁତ ଭାବିବେ ।ମାନସିକ ଚାପ ଅଧିକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ।ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ ।ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସକ୍ରିୟ ଭାବେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ ।ବ୍ୟବସାୟରେ କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ।ଖାଇବାରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି, ନଚେତ୍ ପେଟରେ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ ।ଘରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ହେତୁ ଆପଣ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ଦେଖାଯିବେ |

ମକର୍ ରାଶି-ଆଜି ମକର ରାଶିର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ମନ ଅନୁଯାୟୀ ସମାପ୍ତ ହେବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ ।ଅଫିସରେ ତୁମର କାମ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ ।ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର କିଛି ବଡ ସଫଳତାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ।ବ୍ୟବସାୟିକ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପାଇଁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାଗଜପତ୍ର ରଖିବା ପରାମର୍ଶଦାୟକ ।ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଦୃଢ ରହିବ ।ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ଜଣେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବ ।ହଠାତ୍ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ |

କୁମ୍ଭ୍ ରାଶି-କୁମ୍ଭ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ ।ଆପଣ ଖୁସିରେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ ।ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ ।ଛୋଟ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଲାଭ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ।ତୁମର ଯୋଜନାବଦ୍ଧ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ ।ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ଅନେକ ବିକଳ୍ପ ଅଛି ଯାହାକୁ ଆପଣ ସାମ୍ନା କରିପାରିବେ ।ବେରୋଜଗାର ହଟାଇବା ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ ।ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବ |

ମୀନ ରାଶି-ଆଜିର ଦିନ ମୀନରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଉତଥାନ ପତନ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ ।ଜୀବନସାଥୀ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇପାରନ୍ତି ।ଭାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ହେତୁ ଶାରୀରିକ ଥକ୍କା ଅନୁଭବ ହେବ ।ଗଣମାଧ୍ୟମ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକମାନେ ପ୍ରଗତି ପାଇଁ ଭଲ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ ।ବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ଏକ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ପାଇବେ ।ପରିବାର ସହିତ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଜଡିତ ହେବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *