17 ଜାନୁଆରୀ 2021 ରବିବାର ରାଶିଫଳ – ଆଜିଠୁ ବଦଳିଯିବ ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ।

rasi-phala

ମେଷ ରାଶି-ଆଜି ମେଷ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସଫଳ ଦିନ ହେବ । ବ୍ୟବସାୟ ଯୋଜନାରେ ଜଣେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବ । ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ । ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତିର ଭଲ ଖବର ମିଳିପାରିବ । ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ । ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ ଦାୟିତ୍ୱକୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ପୂରଣ କରିବାକୁ ଯାଉଛ । ବ୍ୟବସାୟରେ ଏକ ଲାଭଜନକ ପରିସ୍ଥିତି ଘଟୁଛି । ଦୂର ସଂଚାର ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ସୂଚନା ଗ୍ରହଣ କରିବେ ।

ବୃଷ ରାଶି-ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ କୌଣସି ବଡ଼ ସଫଳତା ହାସଲ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବ । ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ । ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ଅସୁବିଧା ସମାପ୍ତ ହେବ । ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ । ପ୍ରଗତିର ଅନେକ ଉପାୟ ହାସଲ କରାଯାଇପାରିବ । ଯେଉଁମାନେ ଏକ ନୂତନ ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ । ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ।

ମିଥୁନ ରାଶି-ମିଥୁନ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଉତଥାନ ଓ ପତନ ଦିନ ହେବ । କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ କାରଣ ଆପଣଙ୍କର କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ବିଳମ୍ବ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି । ସହଭାଗୀମାନେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ । ପିଲାମାନଙ୍କର ନକାରାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ନଜର ରଖନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ସେମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଭୋଗିବାକୁ ପଡିବ । ବାହାରେ ଖାଦ୍ୟପାନୀୟରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରଭାବିତ ହେବ ।

କର୍କଟ ରାଶି-କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଚାପର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ । କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ ଫଳ ମିଳିବ ନାହିଁ । ଚାକିରି ପରିବର୍ତ୍ତନ ସମ୍ଭବତ। ଅଛି ସେଥିପାଇଁ ବ୍ୟସ୍ତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ , ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭର ଲକ୍ଷଣ ଅଛି । ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ତୁମେ ତୁମର କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢିବ । ବିବାହିତ ଜୀବନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ ।ସ୍ୱାମି-ସ୍ତ୍ରୀ ପରସ୍ପରର ଭାବନା ବୁଝିବେ । ମା’ଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଆପଣ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି ।

ସିଂହ ରାଶି-ଆଜି ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଅଧିକ ତତ୍ପର ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଶାରୀରିକ ଥକ୍କା ଏବଂ ଦୁର୍ବଳତା ସୃଷ୍ଟି କରିବ । ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ । ଆପଣଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ଅସନ୍ତୋଷର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ । ଆସନ୍ତାକାଲି ପାଇଁ ତୁମର କୌଣସି କାମ ଛାଡିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ । ଆଜି ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବା ଉଚିତ୍ ।ଜୀବନସାଥିଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇପାରନ୍ତି ।

କନ୍ୟା ରାଶି-କନ୍ୟା ରାଶିରେ ଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ଆଚରଣକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ । ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ଆପଣ ସାବଧାନ ହେବା ଜରୁରୀ । ଟଙ୍କା ଲେଣଦେଣ କାରବାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି, ତେଣୁ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ । ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ତୁରନ୍ତ ଫଳାଫଳ ପାଇବ ନାହିଁ । ଭାଗ୍ୟ ଉପରେ ନିର୍ଭର କର ନାହିଁ । ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମରେ ତୁମକୁ ବିଶ୍ୱାସ କରିବାକୁ ପଡିବ । ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ । ସଂନ୍ଧ୍ୟାରେ, ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଖାଇବା ପିଇବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ ।

ତୁଳା ରାଶି-ତୁଳା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଶୁଭ ଦିନ ହେବ । ଆଜି ଭାଗ୍ୟର୍ ପୁରା ସାଥ୍ ପାଇବ । ଆଚରଣ ସହ ଜଡିତ ସମସ୍ତ ବିବାଦର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ । ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ରିଅଲ୍ ଇଷ୍ଟେଟ୍ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଲାଭ ହେବ । ମାନସିକ ଚିନ୍ତା କମ୍ ହେବ । ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ସମସ୍ୟାକୁ ଦୂର କରାଯାଇପାରିବ । ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ରୋମାନ୍ସ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି ।

ବିଛା ରାଶି-ବିଛା ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ, କେତେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି । କୌଣସି ବଡ଼ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଜଣେ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇପାରିବେ । ତୁମେ ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଜରୁରୀ । କୋର୍ଟ ମାମଲା ଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ । ପରିବାରରେ ଶାନ୍ତି ଏବଂ ସୁଖ ରହିବ । ବେକାର ଲୋକ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇପାରିବେ । ଘରୋଇ ଆବଶ୍ୟକତା ପାଇଁ ଟିକିଏ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ଆୟ ମଧ୍ୟ ଭଲ ହେବ । ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା ସମୟ ବିତାଇବ ।

ଧନୁ ରାଶି-ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ । ପୁରୁଣା ଭୁଲଗୁଡ଼ିକ ଉନ୍ନତି ହୋଇପାରେ । ଲାଭ ପରିସ୍ଥିତି ରହିଲା । ସଫଳତାର ଅନେକ ପଥ ମିଳିପାରିବ । ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ତୁମେ ଧନ ସଂଗ୍ରହ କରିବାରେ ସଫଳ ହେବ । ଆପଣ ଅଫିସ୍ ଉପରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ବିସ୍ତାର କରିବେ । ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ । ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିବ ।

ମକର ରାଶି-ଆଜି ମକର ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ବିଶେଷ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଇଶ୍ୱରଙ୍କ କୃପା ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ । ତୁମର ପୁରା ମନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଗିବ । ଏକ ବଡ ସଫଳତା ହାସଲ କରାଯାଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ । ବନ୍ଦ ହୋଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ । ବ୍ୟବସାୟ ଗତିଶୀଳ ହେବ । ଯାନର ସୁଖ ମିଳିପାରିବ । ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ, ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକିଏ ଚତୁରତାର ସହିତ କାମ କରିବାକୁ ପଡିବ ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି-କୁମ୍ଭରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ ହେବ । ଲାଭ ପାଇପାରିବେ । ମାନସିକ ଚାପ ଦୂର ହେବ । ଜମି ନିର୍ମାଣ ସହ ଜଡିତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଭ ମିଳିପାରିବ । ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି । ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ । ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ସକରାତ୍ମକ ହେବ । ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଏକତ୍ର ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ । ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆପଣ ବାହାରେ ଖାଇବା ପିଇବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ ।

ମୀନ ରାଶି-ମୀନରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ରହିବ । ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ଜଡିତ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଉପକୃତ ହୋଇପାରିବେ । ଆଜି, ଗ୍ରହମାନଙ୍କର ଗତି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ କରିପାରେ । ଆପଣ ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ବିନିଯୋଗ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ରିଟର୍ଣ୍ଣ ଦେବ । କେହି ବିପଦକୁ ନେବାକୁ ସାହସ କରିବେ । ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *