16 ଜାନୁଆରୀ 2021 ରାଶିଫଳ – ଆଜିଠୁ ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଉପରେ ଶନିଦେବ କରିବେ କୃପା ।

rasi-phala

ମେଷ ରାଶି-ମେଷ ରାଶିର ଜାତକରେ ସକରାତ୍ମକ ଭାବନା ରହିବ । ନିବେଶ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ଆଜି ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବ । ଆପଣ ବିପୁଳ ଲାଭ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା । ଯେଉଁମାନେ ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟ୍ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ, ସେମାନଙ୍କୁ ଉତଥାନ ପତନ ଦେଇ ଯିବାକୁ ପଡିପାରେ । ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ । ଏକ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ ଶିକ୍ଷକମାନଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରାଯାଇପାରିବ । ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ ହେବ । ଘରର ସୁବିଧା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ।

ବୃଷ ରାଶି-ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଧନ ପ୍ରାପ୍ତିର ଲାଭ ଦେଖାଯାଉଛି । ଆପଣ ଯୋଜନା ଅଧୀନରେ ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବେ । ଇଶ୍ୱରଙ୍କ ପ୍ରତି ତୁମର ଭକ୍ତି ତୁମର ମନକୁ ଅଧିକ ଦୃଢ ରଖିବ । ଆପଣ ପରିବାରର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ । ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ଚାଲିଥିବା ପାର୍ଥକ୍ୟ ଦୂର ହେବ । ତୁମେ ତୁମର ଋଣ ପରିଶୋଧ କରିପାରିବ । ବିବାହିତ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ । ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ।

ମିଥୁନ ରାଶି-ମିଥୁନ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ । କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବା ପରେ, ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ । ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । ଏକତ୍ର କାମ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଏକ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ରଖନ୍ତୁ, ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ । ବ୍ୟବସାୟ ସଂପର୍କରେ ଆପଣ ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ । ତୁମର ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ । ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ଆଜି ସାଧାରଣ ଫଳ ପାଇବେ ।

କର୍କଟ ରାଶି-କର୍କଟ ରାଶିର ଜାତକରେ ଜମିବାଡି ସହ ଜଡିତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅର୍ଥ ଲାଭ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୋଗଦେବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ରହିବ । ଘରେ ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜିତ ହୋଇପାରିବ । ତୁମର ଯୋଜନା ସମାପ୍ତ ହେବ । ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପାଇବେ । ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ । ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ପରାମର୍ଶ ପାଇବା ଆବଶ୍ୟକ, ଆପଣ ଏଥିରୁ ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ ।

ସିଂହ : ସାମାନ୍ୟ ଅଦ୍ଭୁତ ଦିନ ଥାଇପାରେ | ତୁମ ବୁଝାମଣା ସହିତ ତୁମକୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ପଦକ୍ଷେପ ନେବାକୁ ପଡିବ | ଆଜି ତୁମର ପ୍ରତିପକ୍ଷଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ନୂତନ ଜିନିଷ ପାଇବା ପାଇଁ ସମୟ ଅନୁକୂଳ ଅଟେ | କିନ୍ତୁ ବ୍ୟବସାୟିକ ନିଷ୍ପତ୍ତିରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଘରେ ବୃଦ୍ଧମାନଙ୍କର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଟିକିଏ ଦୁର୍ଭାଗ୍ୟଜନକ ହେବ | ଦିନଟି ବହୁତ କ୍ଳାନ୍ତ ହେବ କିନ୍ତୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ ସଫଳତାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟ କିମ୍ବା ଚାକିରି ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଏକ ବଡ ଚାକିରି କିମ୍ବା ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ଜଣେ ନୂତନ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ | ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଆଗକୁ ଯିବା ପାଇଁ ସହାୟକ ହେବ | କୌଣସି ଅନାବଶ୍ୟକ ଜିନିଷ କିଣିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ଅସୁବିଧା ଦେଇପାରେ | ଆଜି ତୁମର ରାଶି ଚିହ୍ନ ପାଇଁ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମ ପରିବାର ସହିତ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ |

ତୁଳା ରାଶି : ଏହି ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଅସୁବିଧା ସହିତ ଆସିବ | କୌଣସି ପ୍ରମୁଖ କାରବାରରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ | ଯଦି ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା ନକରିବାକୁ ସାବଧାନ, ତେବେ କ୍ରୋଧ ସମ୍ପର୍କକୁ ଖରାପ କରିପାରେ | ଏକ ବଡ କାର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପୂର୍ବରୁ, ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆଗକୁ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ | ଅନ୍ୟଥା, ଆପଣ ଯେକୌଣସି ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରିବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ସାମାନ୍ୟ ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଅନାବଶ୍ୟକ ଭାବରେ କାହାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

ବିଛା : ଆଜି ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଏକ ବଡ କଲେଜ କିମ୍ବା ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟରୁ ଭଲ ଖବର ଆସୁଛି | ଯଦି ସମ୍ଭବ, ଆଜି କାର୍ ଚଲାଇବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ କାରଣ ବହନ କରିବା ସହିତ ଜଡିତ ରାଶି ବିପରୀତ ଅଟେ | ଗୋଷ୍ଠୀ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ଏବଂ ଖ୍ୟାତି ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି | ବନ୍ଧୁ, ପଡ଼ୋଶୀ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ଅଟେ | ସନ୍ଧ୍ୟା ସୁଦ୍ଧା, ଶନି ଦେବଙ୍କ ଅନୁଗ୍ରହରେ, ଆପଣ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ଧନୁ ରାଶି : ଏହି ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଖ୍ୟାତି ଏବଂ ଖ୍ୟାତି ଆଣିବ | ଅନାବଶ୍ୟକ ଯାତ୍ରା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ଏବଂ ଘରର ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ପୂର୍ବର କିଛି ଭୁଲ ହେତୁ, ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ସମସ୍ୟାର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ହେବ | ଏବଂ ଏହି ଚାପ ଯୋଗୁଁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆପଣଙ୍କ ରାଶି ଚିହ୍ନ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ଖବର ଆଣିବାକୁ ଯାଉଛି | କୌଣସି ପୁରୁଣା ଏବଂ ବନ୍ଦ କାର୍ଯ୍ୟ ଆଜି ଶେଷ ହେବ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି | ଆଜି କୋର୍ଟ କୋର୍ଟ ମାମଲାରେ ମୁକ୍ତ ହୋଇପାରିବ | କିନ୍ତୁ ଆଜି, ତୁମ ଭିତରେ ଭିତରେ ଖାଇବା କୌଣସି ଚିନ୍ତା ଅନୁଭବ କରିବ | ଯାହାଫଳରେ ଆପଣ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିପାରିବେ କିମ୍ବା ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇ ପାରିବେ | ଏହା କରିବା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ କିଛି ପରିମାଣରେ ସମାଧାନ କରିପାରିବ |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶି ପାଇଁ ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ଚାକିରିରେ କିଛି ବାଧା ଆଣିବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ପ୍ରକୃତି ମଧ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ଆଶା କରାଯାଉଛି | କୌଣସି ବିନିଯୋଗ କରିବା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବା ପୂର୍ବରୁ, ଭଲ ଚିନ୍ତା କର ଏବଂ ସମ୍ଭବ ହେଲେ କୌଣସି ଜ୍ଞାନୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅ | ଆଜି ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ପରିସ୍ଥିତି ଅନୁକୂଳ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆଜି, ଭବିଷ୍ୟତ ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ଖବର ମିଳିପାରିବ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଶୁଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୁଅନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ଜଣେ ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ମତାମତ ନେଇପାରିବେ | ଆଜି ଚାକିରୀ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ସଙ୍କେତ ଦେଉଛି | ଆଜି ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | କୌଣସି ପୁରୁଣା ସମସ୍ୟା କିମ୍ବା ଆର୍ଥିକ ସଙ୍କଟରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବା ପାଇଁ ଆଜି ସମସ୍ତ ଆଶା ଅଛି | ଘରୋଇ ଜୀବନରେ ସାମାନ୍ୟ ଉତ୍ଥାନ ଓ ପତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ବହୁତ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି ଭାଗ୍ୟ ଟଙ୍କା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ସହାୟକ ହେବ | କିନ୍ତୁ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବା ଟିକେ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆପଣ ପରିବାର ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ପଡିବ | ଏହା କରିବା ଆପଣଙ୍କ ଦିନକୁ ଅଧିକ ସୁଖଦ କରିପାରେ | ଆଜି ମଧ୍ୟ ନିକଟ କିମ୍ବା ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ କୌଣସି ସାହାଯ୍ୟ କିମ୍ବା ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ଆଶା ଅଛି |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *