୧୫ ଜାନୁଆରୀ ୨୦୧୧ ଶୁକ୍ରବାର ରାଶିଫଳ – ଆଜିଠୁ ଲଷ୍ମୀଙ୍କ କୃପାରୁ ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଜୀବନରେ ଆସିବ ଖୁସିର ଦିନ

rasi-phala

ମେଷ ରାଶି-ଆଜି ମେଷ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ସଫଳ ଦିନ ହେବ । ବ୍ୟବସାୟ ଯୋଜନାରେ ଜଣେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବ । ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱର ଉନ୍ନତି ହେବ । ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତିର ଭଲ ଖବର ମିଳିପାରିବ । ଦରମା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ । ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ ଦାୟିତ୍ୱକୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ପୂରଣ କରିବାକୁ ଯାଉଛ । ବ୍ୟବସାୟରେ ଏକ ଲାଭଜନକ ପରିସ୍ଥିତି ଘଟୁଛି । ଦୂର ସଂଚାର ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ଭଲ ସୂଚନା ଗ୍ରହଣ କରିବେ ।

ବୃଷ ରାଶି-ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ କୌଣସି ବଡ଼ ସଫଳତା ହାସଲ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବ । ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ । ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଚାଲିଥିବା ଅସୁବିଧା ସମାପ୍ତ ହେବ । ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ । ପ୍ରଗତିର ଅନେକ ଉପାୟ ହାସଲ କରାଯାଇପାରିବ । ଯେଉଁମାନେ ଏକ ନୂତନ ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ । ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ସକରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ।

ମିଥୁନ ରାଶି-ମିଥୁନ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଉତଥାନ ଓ ପତନ ଦିନ ହେବ । କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ କାରଣ ଆପଣଙ୍କର କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ବିଳମ୍ବ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି । ସହଭାଗୀମାନେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ । ପିଲାମାନଙ୍କର ନକାରାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ନଜର ରଖନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ସେମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଭୋଗିବାକୁ ପଡିବ । ବାହାରେ ଖାଦ୍ୟପାନୀୟରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରଭାବିତ ହେବ ।

କର୍କଟ ରାଶି-କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଚାପର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିପାରେ । କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ ଫଳ ମିଳିବ ନାହିଁ । ଚାକିରି ପରିବର୍ତ୍ତନ ସମ୍ଭବତ। ଅଛି ସେଥିପାଇଁ ବ୍ୟସ୍ତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ , ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭର ଲକ୍ଷଣ ଅଛି । ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ତୁମେ ତୁମର କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢିବ । ବିବାହିତ ଜୀବନ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ ।ସ୍ୱାମି-ସ୍ତ୍ରୀ ପରସ୍ପରର ଭାବନା ବୁଝିବେ । ମା’ଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଆପଣ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି ।

ସିଂହ ରାଶି – ଆଜି ଆପଣ ଏକ ଖୋଲା ମନ ଏବଂ ସଚ୍ଚୋଟତା ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି | ବ୍ୟବସାୟକୁ ଆଗକୁ ବଢ଼ାଇବେ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆରମ୍ଭରୁ ଜାରି ରଖନ୍ତୁ | କିଛି ଅନାବଶ୍ୟକ ଚାପ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଟିକେ ବିଭ୍ରାନ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଶୀଘ୍ର ପ୍ରସ୍ତୁତ ଯୋଜନା ପ୍ରକୃତରେ କାହା ପାଇଁ କାମ କରିପାରିବ | ଏକାକୀ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ସାଥୀକୁ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ |

କନ୍ୟା ରାଶି – ଆଜି ଛାତ୍ରମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଧ୍ୟାନ ଅଧ୍ୟୟନ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ | ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ। ପତି-ପତ୍ନୀ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ କିନ୍ତୁ ଭାଇ ଏବଂ ଭଉଣୀ ସହିତ ତୁମର ବିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ତୁମେ ତୁମର କମ୍ପାନୀର ଯତ୍ନ ନେବା ଉଚିତ୍ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅବହେଳା କଲେ ବହୁତ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ଆପଣ କିଛି ଲୋକଙ୍କ ଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇପାରିବେ | ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରହିବେ | କାରବାରରେ ତତ୍ପର ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଅନାବଶ୍ୟକ ବିବାଦର ପରିସ୍ଥିତି ହୋଇପାରେ |

ତୁଳା ରାଶି – ଆପଣ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହେବେ | ପିଲାମାନେ ଭଲ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆପଣଙ୍କ ପରିବାର ପାଇଁ ସମୟ ନେଇ, ଆପଣ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବାର ଅଧିକାର ପାଇପାରନ୍ତି | ନୂତନ ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକ ଉପରେ କାମ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ | ଦେୟ ପୁନରୁଦ୍ଧାର ପାଇଁ ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | କିଛି ସର୍ତ୍ତ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ | ବହୁ ପରିମାଣରେ ଆପଣ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିପାରିବେ | ଅନାବଶ୍ୟକ ବିବାଦ ମଧ୍ୟ ଆସିପାରେ |

ବିଛା ରାଶି – ଆଜି ଆପଣ ନୂତନ ସଫଳତା ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଆଘାତ କିମ୍ବା ଦୁର୍ଘଟଣାର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି | ହାରାହାରି ଦିନ ବ୍ୟବସାୟ ଲୋକଙ୍କ ଆଗରେ ଅଛି | ସହଭାଗୀମାନେ ସମର୍ଥିତ ହେବେ | ବ୍ୟବସାୟ ଇଚ୍ଛା ଅନୁସାରେ ଯିବ | ତୁମର ଉପନ୍ୟାସ ଧାରଣା ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟ ଶୈଳୀ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜପୁର୍ଣ୍ଣ ଅଛି ,କିଛି ଅଜଣା ସମସ୍ୟା ଆପଣଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଆସିପାରେ , ଆକ୍ରମତତାରୁ ବଞ୍ଚନ୍ତୁ , ଅସୁରକ୍ଷତା ଭାବନା ଆଣିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ , ଅନିୟମିତତା କାରଣରୁ ଆର୍ଥିକ କ୍ଷତି ହେବାର ସଂମ୍ଭାବନା ଅଛି , କେଉଁ ଯାତ୍ରାକୁ ସ୍ତଗିତ କରିବା ଉଚିତ୍ ହେବ , ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାର କ୍ଷମତା ବଢିବ , ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ବୈଚାରିକ ମତଭେଦ ବନିବ , କିନ୍ତୁ ନିଜ ବୁଦ୍ଧି ବିବେକ ରୁ ପ୍ରେମପୁର୍ଣ୍ଣ ବାତାବରଣ ବନାଇପାରିବେ ।

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଦିନଟି ସୁସ୍ତିଆ ଅଛି , ଏହି କାରଣରୁ ଆପଣ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି , ଆପଣଙ୍କ ଏକାଗ୍ରତାରେ କିଛି ସମସ୍ୟା ଆସିପାରେ , ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତିଧ୍ୱନ୍ଧୀ ଗତିବିଧିଗୁଡିକ ରୁ ଚିନ୍ତାକରିପାରନ୍ତି , ବିତ୍ତିୟ ବାଧାକୁ ଅନୁଭବ କରିବେ , ନିଜ ବିଚାର ଓ କଳ୍ପନାରେ ଆପଣ ବାସ୍ତବିକତା ରୁ ଦୁରେଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ , ମାତାଙ୍କ ସହଯୋଗ ମିଳିପାରିବ , କିନ୍ତୁ ମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ନୁଆ ଯୋଜନା ବନାଇବେ , ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟପ୍ରଣାଳୀରେ ସୁଧାର ଆସିବ , ଆଜିର ଦିନ ମିଶ୍ରିତ ପରିଣାମଦାୟକ ରହିବ , ଜୀବନସାଥିଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଚିନ୍ତା ଆପଣଙ୍କୁ ଚିନ୍ତାର୍ ପକାଇବ , ବର୍ତ୍ତମାନ ଆପନଙ୍କ ଦିମାଗ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ଅଛି , ଏଥିପାଇଁ ବୌଦ୍ଧିକ ସଂବନ୍ଧି କାର୍ଯ୍ୟ ଆପଣ ଭଲରେ କରିପାରିବେ , ଅସଞ୍ଜମସ୍ୟ କାରଣରୁ ମାନସିକ କଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ , ସଂବନ୍ଧିଙ୍କ ସହ ମତାନ୍ତର ହୋଇପାରେ , ଆଜି ନକରାତ୍ମକ ଭାବନା ଓ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅଧିକା ପ୍ରତିକୂଳ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ ।

ମୀନ ରାଶି : ଆର୍ଥିକ ଯୋଜନାଗୁଡିକରେ ଲାଭ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ , କିଛି ମାମୁଲି ମୁଦ୍ଧାରେ ଘରୋଇ ମୋର୍ଚ୍ଚା ଉପରେ ଯୁକ୍ତି ହୋଇପାରେ , ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ନୁଆ କାର୍ଯ୍ୟ ମିଳିବାର ସଂମ୍ଭାବନା ଅଛି ସନ୍ତାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ , ଆପଣଙ୍କ କିଛି ଭୌତିକ ବସ୍ତୁ ପ୍ରାପ୍ତି ଉପରେ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବେ , କେଉଁ ବି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସଠିକ୍ ନିର୍ଣ୍ଣୟ ନେଇପାରିବେ , ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ବୁଝିବିଚାରି ଓ କିଛି ମଉକାରେ ଜଲଦି ଫଇସଲା ନେବା ଦରକାର ପଡିପାରେ , ଅନ୍ୟଥା ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ଆସିଥିବ କିଛି ବଡ ମଉକା ହରାଇପାରନ୍ତି ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *