13 ଜାନୁଆରୀ 2021 ରାଶିଫଳ – ଏହି ସବୁ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଆଜି ପଡିବ ପ୍ରଭୁ ଜଗନ୍ନାଥଙ୍କ କୃପା ।

rasi-phala

ମେଷ ରାଶି-ଆଜି ମେଷରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ତୁମର ସ୍ଥଗିତ ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହୋଇପାରିବ । ବିନିଯୋଗ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲାଭ ହେବ । ତୁମର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଶୀଘ୍ର ଯିବାକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ କାମଟି ଘାସ ହୋଇପାରେ । ଅଫିସ୍ ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ । ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ । ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ଆସିବ । ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ । ତୁମର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଦୃଢ ହେବ  ।

ବୃଷ ରାଶି-ବୃଷ ରାଶି ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଆଜି ସେମାନଙ୍କ ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ କରିପାରିବେ । ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟ୍ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଲାଭଦାୟକ ଦିନ ହେବ । ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ । ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଯୋଜନା ଉପରେ ଅନୁସନ୍ଧାନ କରିବା ପରେ ଆପଣ ବିନିଯୋଗ କରିପାରିବେ । ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପାଇବେ । ପିତାମାତାଙ୍କ ସମର୍ଥନ ଏବଂ ଆଶୀର୍ବାଦ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସକୁ ଦୃଢ କରିବ ।

ମିଥୁନ ରାଶି-ମିଥୁନ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ତୁମର ଯୋଜନା ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ତୁମେ ସବୁକିଛି କରିବ । ବନ୍ଧୁମାନେ ଯେକୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ । ହଠାତ୍ ଧନର ଧନ ଯୋଗ ହେବ । ବନ୍ଦ ହୋଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ । ଆଜି କାହାଠାରୁ ଟଙ୍କା ଋଣରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ । ସାମାଜିକ ସ୍ତରରେ ତୁମର ଲୋକପ୍ରିୟତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ, ତୁମେ ତୁମର ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟରେ ରହିବ । ଆପଣ ପରସ୍ପର ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ ।

କର୍କଟ ରାଶି-କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ମାନସିକ ଚାପ ଭୋଗିବାକୁ ପଡିପାରେ । କିଛି କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିରାଶା ହୋଇପାରେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ । ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ଦେବେ । ତୁମର ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କଠାରୁ ସତର୍କ ରୁହ, କାରଣ ସେମାନେ ତୁମର କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ । ଟଙ୍କା କାରବାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ । ବାଣିଜ୍ୟ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଯେଉଁମାନେ ସାଧାରଣ ଫଳ ପାଇବେ । ଯଦି ଆପଣ ଭାଗିଦାରୀରେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ପ୍ରଥମେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ ।

ସିଂହ ରାଶି : ଯଦି ଆମେ ଆଜି ଯୋଜନା ଅନୁଯାୟୀ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁ, ତେବେ ଆମେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବୁ | ସମ୍ପତ୍ତି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | ପରିବାର ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଚିନ୍ତାଧାରାରେ ଅସ୍ଥିରତା ହେତୁ କିଛି ମାନସିକ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ହୋଇପାରେ | ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ ବିଶେଷ ଗୁରୁତ୍ୱ ପାଇବେ | ଏକ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଯାହାକି ଆପଣଙ୍କ ଅଧୀନରେ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ରହିଆସିଛି, କାରଣ ଶୀଘ୍ର ତୁମେ ତୁମର ଜୀବନ-ସାଥୀ ପାଇବ | ଭ୍ରମଣ ଏବଂ ଭ୍ରମଣ ଇତ୍ୟାଦି କେବଳ ଉପଭୋଗ୍ୟ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ ନାହିଁ, ବରଂ ବହୁତ ଶିକ୍ଷଣୀୟ ମଧ୍ୟ ହେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି, ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ, ନିୟମିତ ଅର୍ଥର ଲାଭରେ ମନ ଖୁସି ହେବ | ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ଭେଟିହେବ, କାର୍ଯ୍ୟ ବନ୍ଦ କରିବା ମଧ୍ୟ ବନ୍ଦ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ ପୁରା ଶରୀର ସହିତ ଥକ୍କା ଏବଂ ଅସ୍ଥିରତା ଅନୁଭବ କରିବେ | ଶିଶୁର ସମସ୍ୟା ଆପଣଙ୍କୁ ଚିନ୍ତିତ କରିବ | ଚାକିରିରେ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ବିତର୍କ ହେତୁ ସେମାନଙ୍କୁ ଅସନ୍ତୋଷର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡିବ | କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ପ୍ରତି ଦାୟିତ୍ ବଢିବ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଦ୍ୱାରା ମନ ଘେରି ରହିବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି, ଭବିଷ୍ୟତକୁ ଦେଖି, ତୁମେ କିଛି କାମ କରିବା ଉଚିତ ଯାହା ତୁମକୁ ଠିକ୍ ସମୟରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | ଯଦିଓ, ଏଭଳି ସମୟ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ନିକଟତର ହୋଇନାହିଁ, ଟିକିଏ ମଧ୍ୟ ଭବିଷ୍ୟତରେ ସୁରକ୍ଷା ନିଶ୍ଚିତ କରିବ | ଆଜି ଆପଣ ଦିନସାରା ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ, ଆପଣ ଜଣେ ପରିଚିତଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପାଇଁ ଯାତ୍ରା କରିପାରିବେ | ଏହି ଦିନ, ଆପଣଙ୍କର ମାନସିକ ଅବସ୍ଥା ଦୁଃଖଦାୟକ ରହିବ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନ ନେବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଆଯାଇଛି | ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଭାଷଣ ଉପରେ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ବିତର୍କ ସୃଷ୍ଟି କରିବ ନାହିଁ |

ବିଛା ରାଶି : ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ବୁଝିବା ପାଇଁ ଦିନଟି ବହୁତ ଭଲ | ଯେଉଁଠାରେ ତୁମେ ସଂଯୁକ୍ତ, ସେହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମେ ଏପରି ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବ | ଆଜି ତୁମର ଦିନ ଆରାମଦାୟକ ହେବ, ମନୋରଞ୍ଜନ ଏବଂ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ ହେବ | ମନରେ ଖୁସିର ଭାବନା ରହିବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଘର ଏବଂ ପରିବାରର ଅବସ୍ଥା ଭଲ ରହିବ | ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ପ୍ରତିଯୋଗୀଙ୍କ ପଦକ୍ଷେପ ଫଳହୀନ ହେବ | ଭାଗ୍ୟର ବୃଦ୍ଧି ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅନିଚ୍ଛାକୃତ ପଦକ୍ଷେପ ଦ୍ୱାରା କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆପଣ ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | ଚାକିରି-ବ୍ୟବସାୟରେ ମଧ୍ୟ ଅନୁକୂଳ ପରିସ୍ଥିତି ରହିବ | ଆଜି ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସହଜରେ ସମାପ୍ତ ହେବ | ତୁମେ ସମ୍ମାନ ପାଇବ | ଆଜି ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ପାଇଁ ଏକ ଶତ୍ରୁ ଦିନ | ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ | ବ୍ୟବସାୟିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଭଲ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଭ୍ରମଣ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ପାଣିଠାରୁ ଦୂରତା ରଖନ୍ତୁ | ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିଲେ ମାନସିକ ଚିନ୍ତାର କାରଣ ହେବ | ପରିବାର ଏବଂ ସମ୍ପତ୍ତି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ପିଲା ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ମନ ବିଚଳିତ ହୋଇପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସାଧାରଣ ହେବ | ବହୁ ପରିଶ୍ରମ ପରେ ମଧ୍ୟ ସଫଳତା ଆଜି କମ୍ ହେବ |

ମକର ରାଶି : ଅଫିସରେ ସହକର୍ମୀଙ୍କଠାରୁ କମ୍ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ | ଦୈନଦିନ କାର୍ଯ୍ୟରେ କିଛି ବାଧା ଆସିବ | ଜୀବନ-ସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଏକ ଚିନ୍ତାର ବିଷୟ ରହିବ | ନିଜେ ଚିନ୍ତା କରିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ହଠାତ୍ ଭୁଲ୍ ହୋଇପାରେ | ବିତର୍କରେ ସଂଯମ ରୁହ | ଶତ୍ରୁ ଏବଂ ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କ ଯୋଗୁଁ ଅସୁବିଧା ହେବ | ତୁମର ପାରିବାରିକ ସ୍ଥିତି ଭଲ ରହିବ | ବିତର୍କର ସମାଧାନ ହେବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ ସାଧାରଣ ଫଳାଫଳ ଦେବ | ବ୍ୟବସାୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | କଣ୍ଟିଜେନ୍ସି ଖର୍ଚ୍ଚର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ସଫଳତା ମିଳିପାରେ | ଯେଉଁମାନେ ବିଦେଶ ଯିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଅନୁକୂଳ ସମକକ୍ଷ ହେବ | ଦୀର୍ଘ ଦୂରତା ଯାତ୍ରା କରିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ଅଫିସ୍ କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟ ସ୍ଥାନରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଭାର ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ ନିଜ ଘରୋଇ ଜୀବନରେ ବିଶୃଙ୍ଖଳାର ପରିବେଶ ଦେଖିପାରନ୍ତି | ଉନ୍ନତ ପ୍ରୟାସ ସହିତ ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବ ଏବଂ ତୁମର ଆୟ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର କାମ ଠିକ୍ ସମୟରେ କର | ବୃଦ୍ଧ ଆଚରଣ ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ | ଜୀବନ ସାଥୀ ସହିତ ହାତ ମିଳାଇବାକୁ ପଡିବ |

ମୀନ ରାଶି : ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ର ମଧ୍ୟ ଏକ ଲାଭଦାୟକ ଦିନ ପାଇବ | ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳିବ | ଚାକିରି ବୃତ୍ତିଗତମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ | ହଠାତ୍ ଟଙ୍କା ହେଉଛି କ୍ଷତିର ପରିମାଣ, କାମ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଧନ ଲାଭର ରାଶି ପାଲଟିଛି | ଶାରୀରିକ ସୁବିଧା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିପାରେ | ଆପଣଙ୍କ ପିଲାମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ସେମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୁର୍ବଳ ହୋଇପାରେ | ମନରେ ଲୋଭନୀୟ ଚିନ୍ତାଧାରା ଥାଇପାରେ | ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଆପଣ ମାନସିକ ଚାପ ବିଷୟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିପାରିବେ | ଖାଦ୍ୟରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇପାରେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *