12 ଜାନୁଆରୀ 2021 ମଙ୍ଗଳବାର ରାଶିଫଳ – ଆଜି ମା ମଙ୍ଗଳାଙ୍କ ଆର୍ଶୀବାଦ ଏହି ସବୁ ରାଶି ଉପରେ ପଡିବାକୁ ଜାଉଛି ।

rasi-phala

ମେଷ ରାଶି- ମେଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆଜି ବହୁତ ଖୁସି ଥିବା ପରି ମନେହୁଏ। ଆରାମର ଜିନିଷ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଖୁସି ହେବ। ତୁମେ ତୁମର ପାରିବାରିକ ଜୀବନକୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଉପଭୋଗ କରିବ। ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ। ଅଟକାଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଫେରସ୍ତ ହେବ। ତୁମର କାମରେ ତୁମେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବ। ସନ୍ଧ୍ୟାରେ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ ।

ବୃଷ ରାଶି- ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଭାଗ୍ୟ ପ୍ରତି ମେହେରବାନ୍ ହେବ। ଭାଗ୍ୟର ସାହାଯ୍ୟରେ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ। କୌଣସି ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗ ଉପକୃତ ହୋଇପାରେ। ଖାଦ୍ୟପାନୀୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ତୁମର କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ଶୀଘ୍ର ଯାଅ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କାମଟି ବିଗଡି ଯାଇପାରେ। ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଲାଭ ପାଇବେ। ତୁମେ ତୁମର ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିବ। ଏକ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦେବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରେ।

ମିଥୁନ ରାଶି- ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଆଜି ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ଦେଇ ଗତି କରିବାକୁ ପଡିବ। ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରକଳ୍ପ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ ଏକ ଧାରଣା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରିବେ। ସଫଳତା ପାଇବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ। ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ଆଶା କରାଯାଏ। ପାଣିପାଗ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ନକାରାତ୍ମକ ପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରେ, ତେଣୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଯତ୍ନବାନ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି। ରିଅଲ୍ ଇଷ୍ଟେଟ୍ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିନିଯୋଗରେ ଆପଣ ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ।

କର୍କଟ ରାଶି- ଆଜି ଭାଗ୍ୟ କର୍କଟ ରାଶିର ପାଇଁ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକା ଗ୍ରହଣ କରିବାକୁ ଯାଉଛି। ଜୀବନର ସବୁ କ୍ଷେତ୍ରରେ, ପ୍ରଗତିର ଦିଗ ଆଗକୁ ବଢିବ। ତୁମେ ତୁମର ଯୋଜନା ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବ। ପ୍ରଗତିର ପଥ ହାସଲ ହେବ। ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକମାନେ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପାଇପାରିବେ। ଯେଉଁମାନେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଚାକିରି ଖୋଜୁଥିଲେ ସେମାନେ ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଥାଏ। ମଧୁରତା ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ରହିବ। ପ୍ରେମ ଜୀବନ ବିତାଉଥିବା ଲୋକମାନେ ନିଜ ପ୍ରିୟଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ହୃଦୟକୁ କହିପାରନ୍ତି।

ସିଂହ ରାଶି : ଆପଣ ପ୍ରେମିକଙ୍କଠାରୁ ଏକ ଉପହାର ପାଇପାରିବେ, ଯାହାକୁ ଆପଣ ପାଇ ଭାବପ୍ରବଣ ହୋଇପାରିବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ତୁମର ଖ୍ୟାତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କ୍ଷେତ୍ରରେ ସୁସଙ୍ଗତତା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ହେବ | ତୁମର ବୈବାହିକ ଜୀବନ ଭଲ ଗୁଣବତ୍ତା ହେବ | ଯଦି କିଛି ପୁରୁଣା ସମ୍ପର୍କ ଚାଲିଯାଉଛି, ନିରାଶ ହୁଅ ନାହିଁ, ଏହା ମଧ୍ୟ ତୁମର ଭଲ | ହଠାତ୍ ଆପଣ ଭଲ ଖବର ପାଇବା ପାଇଁ ଭଲ ଖବର ଦେଖିପାରିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଅନେକ ଉତ୍ସରୁ ଟଙ୍କା ଆପଣଙ୍କ ପାଖକୁ ଆସିବ | ଆଜି ନିଜ ପାଇଁ କିଛି ସମୟ ନିଅନ୍ତୁ ଏବଂ ନିଜର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | ଆପଣ ଯେତେ ଅଧିକ ସମୟ ଦେବେ, ସେତେ ଶାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବେ | ତୁମର ଅଗ୍ରଗତିର ମାର୍ଗରେ ତୁମେ ବଡ଼ ଅଧିକାରୀଙ୍କଠାରୁ ଉପଯୁକ୍ତ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ବକ୍ତବ୍ୟର ମଧୁରତା ସହିତ, ଆପଣ ଅନ୍ୟ ଲୋକଙ୍କ ମନରେ ଏକ ସକରାତ୍ମକ ଭାବନା ଛାଡି ପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରାଯାଉଛି | ଏହି ପରିବର୍ତ୍ତନଗୁଡିକ ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ରହିବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଅତ୍ୟଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଇଚ୍ଛାଶକ୍ତିର ଅଭାବ ରହିବ | ଆପଣଙ୍କ ଘର ବିନିଯୋଗ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ପରିସ୍ଥିତିରେ ନିଜକୁ ସ୍ଥିର ଏବଂ ସଂଯମ ରଖନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଜ୍ଞାନର ତୃଷା ଆପଣଙ୍କୁ ନୂତନ ବନ୍ଧୁ ସୃଷ୍ଟି କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ହ୍ରାସ ପାଇପାରେ | ଆଜି, ଶାରୀରିକ ଆନନ୍ଦ ଏବଂ ମାନସିକ ସୁଖ ବଜାୟ ରଖିବା ପାଇଁ, ଆପଣ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଅନୁଭବ କରିବେ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ଦିନସାରା ଉପଭୋଗ ମନରେ ରହିବ | ପତି ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ହେବ | ତୁମର ଦୁଃଖରେ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନେ ଅଂଶୀଦାର ହେବେ | ସେମାନଙ୍କ ସମସ୍ୟାକୁ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ବାଣ୍ଟିବାକୁ କୁଣ୍ଠାବୋଧ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ତୁମର କାମ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କର ନାହିଁ, କାହାର ନିନ୍ଦା ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଭାବିତ ହୁଅ ନାହିଁ | ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ କୌଣସି ଅଭାବ ନାହିଁ | ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ରଖ | ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ଏବଂ ଦର୍ଶନ ପାଇଁ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ନିଜକୁ ଅଧିକ ଭାର ଦିଅ ନାହିଁ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ଦିନସାରା ସତେଜ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଛାତ୍ରମାନେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହୃଦୟ ସହିତ ଯାହା ବି କରନ୍ତି ତାହା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ପାଇବ | ତୁମେ ତୁମର ଋଣ ପରିଶୋଧ କରିବାକୁ ନିଜକୁ ସକ୍ଷମ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ | ଯଦି ତୁମେ କଠିନ ଚେଷ୍ଟା ଜାରି ରଖ, ତୁମେ ଚାହୁଁଥିବା ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ଏକ ନୂତନ ପ୍ରକଳ୍ପ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବ | ମନ ଅନୁଯାୟୀ, ଯେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେଲେ ତୁମର ମନ ଖୁସି ହେବ | ଧାର୍ମିକ ପ୍ରବୃତ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଜୀବାନାଥୀ ସମର୍ଥନ ଏବଂ ସାଥୀତା ପାଇବେ |

ମକର ରାଶି: ଆଜି ତୁମର ସାମାଜିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ ବ୍ୟବସାୟ ଶୀଘ୍ର ଅଗ୍ରଗତି କରିବ | ବୈବାହିକ ଜୀବନରେ କିଛି ଚାପ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଥିବା ଚିନ୍ତାଧାରା, ଆପଣ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିଥିବା ବାହ୍ୟରେଖା କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ | ବ୍ୟବସାୟିକ ଉଦ୍ୟମ ସଫଳ ହେବ | ଶାସନ କ୍ଷମତାର ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପ୍ରତି ତୁମର ପ୍ରବୃତ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆର୍ଥିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ତୁମ ଦ୍ୱାରା ନିଆଯାଇଥିବା ପଦକ୍ଷେପଗୁଡ଼ିକ ସଫଳତା ଆଣିବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଆଜି କାଗଜପତ୍ରରେ ଦସ୍ତଖତ କରିବା ସମୟରେ ବହୁତ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ବର୍ତ୍ତମାନ ଜମି, କୋଠା, ଯାନ କିଣିବା ବନ୍ଦ କରନ୍ତୁ | ଘରୋଇ ଚାପରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଜୀବନ ସ୍ୱାଭାବିକ ରହିବ। ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିବା ସମୟରେ କୌଣସି ବିପଦକୁ ଏଡ଼ାନ୍ତୁ | କାହାକୁ ତୁମ ସହ ସହମତ ହେବାକୁ ତୁମେ ସଫଳ ହୋଇପାରିବ | ବିବାହିତ ସଂପର୍କରେ ବିବାହ ମଧୁର ରହିବ | ଆପଣ ହୁଏତ କିଛି ବିଶେଷ ଜାଣିଥିବେ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଏବଂ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବିଷୟରେ ସଚେତନ ହେବା ଉଚିତ୍ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ଉତ୍ସାହଜନକ କାର୍ଯ୍ୟ ଶୈଳୀ ଆପଣଙ୍କ ଆଖପାଖର ଲୋକଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିପାରିବ | ମନରେ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ଚିନ୍ତା ଚାଲିଛି | ଭାବପ୍ରବଣ ରହିବ | ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ମଧ୍ୟ ରହିବ | ଯଦି ଟଙ୍କା କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଅଟକିଯାଏ ତେବେ ଏହା ମଧ୍ୟ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | ଆପଣଙ୍କ ଆଖପାଖର ଲୋକମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହିତ କରିବେ ଏବଂ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ଗାୟତ୍ରୀ ମନ୍ତ୍ର ପଢନ୍ତୁ, ଲୋକମାନେ ଜୀବନରେ ସମର୍ଥନ ପାଇବା ଜାରି ରଖିବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *