09 ଜାନୁଆରୀ 2020 ରାଶିଫଳ – ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଉପରେ ଆଜି ଶନିଦେବ ହେଲେ ପ୍ରସନ୍ନ ।

rasi-phala

ମେଷ : ଆଜି ଜମି ଏବଂ ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସଫଳତା ମିଳିବ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ସମସ୍ୟା ଆପଣଙ୍କ ମାଧ୍ୟମରେ ସମାଧାନ ହେବ | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ | ନିୟମରୁ ସଫଳତା ଆସିବ | ନିର୍ମାଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଦ୍ୱାରା ଉପକୃତ ହେବେ | ଆଜି, ନୂତନ ସମ୍ପର୍କର ସାହାଯ୍ୟରେ ଆର୍ଥିକ ଅସୁବିଧା ଦୂର ହେବ, ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ପରିବାରର ବିରୋଧ ଯୋଗୁଁ ହୃଦୟ ଦୁଃଖିତ ହେବ | ଆପଣ ଆଜି ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହେବ | ଚାକିରିରେ ଅଗ୍ରଗତିର ରାଶି ମିଳିବ | ପିଲାମାନଙ୍କର ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଆଜି ଅଧିକରୁ ଅଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ କାରଣ ଆପଣ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ତୁମର ନିକଟତର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ଆପଣ ପରାମର୍ଶ ପାଇପାରିବେ | ଧର୍ମର ପଥ ସମୟ ନେବ। ଯଦି ତୁମେ ତୁମର ଜିନିଷର ଯତ୍ନ ନେଉନାହଁ, ସେଗୁଡ଼ିକ ହଜିଯିବା କିମ୍ବା ଚୋରି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ନିକଟସ୍ଥ ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ଅନେକ ପାର୍ଥକ୍ୟ ଉତ୍ପନ୍ନ ହୋଇପାରେ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି କରିବ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ କ୍ୟାରିୟରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ସଜାଗ ରୁହ। ଆଜି ସେମାନେ ପଢିବା ପରି ଅନୁଭବ କରିବେ | ହୋମୱାର୍କ ଶୀଘ୍ର ସମାପ୍ତ ହେବ | ଲଭମେଟ ଆଜି ନମ୍ରତାର ସହିତ ମନ୍ଦିର ବାହାରେ ଥିବା ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ଗ୍ଲାସ ଦାନ କରନ୍ତୁ | ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ଆସିବ | ଯେ କୌଣସି ପୁରୁଣା କାଗଜ, ଫାଇଲ୍ କିମ୍ବା ତଥ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସୁବର୍ଣ୍ଣ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ଆଣିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂଆ ଡିଲ୍ ହେବ |

କର୍କଟ ରାଶି : ତୁମର ଦିନ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସହିତ ଆରମ୍ଭ ହେବ | ପରିବାର ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେ ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ନୁହେଁ | ବକ୍ତବ୍ୟରେ ସଂଯମତା ରଖନ୍ତୁ | ଯଦି ଆପଣ ଶିଳ୍ପରେ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତି, ଏହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଏହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଜରୁରୀ ଯେ ଆପଣ ପୁନର୍ବାର ଆପଣଙ୍କର ବିନିଯୋଗକୁ ପରୀକ୍ଷା କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଆବଶ୍ୟକ ସ୍ଥଳେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣନ୍ତୁ ଯାହା ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କର ଲାଭ ସୀମା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ଉପଭୋଗ କରିବେ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆପଣଙ୍କ ଘରର ଦାୟିତ୍ ର ବୃଦ୍ଧି ଆପଣଙ୍କୁ କଷ୍ଟ ଦେଇପାରେ | ରାଜନୈତିକ ତିକ ଲାଭ ହେଉଛି | ଯଦି ଆପଣ ରାଜନୈତିକ ଫାଇଦା ନେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ | ତୁମର ଭଲ ପ୍ରତିଛବି ବଜାୟ ରଖିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ କିଛି କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | କୌଣସି କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ କରିପାରେ | ପତି ସହିତ କିଛି ଭୁଲ ବୁଝାମଣା ହୋଇପାରେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବା ସହଜ କରିବ | ଆପଣ ଯେତେ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ, ସେତେ ଅଧିକ ସଫଳତା ପାଇବେ | କାରଣ ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ସମର୍ଥନ କରିବ | ଘର କାମରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | ସୃଜନଶୀଳ ଉଦ୍ୟମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କଠାରୁ ଏକ ଉପହାର ମଧ୍ୟ ପାଇପାରିବେ | ମାଙ୍ଗାଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡିକ ପରିବାରରେ ଡିଜାଇନ୍ କରାଯାଇପାରେ | ଅତିଥି ଆସିବେ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ବ୍ୟବସାୟରେ ବିନିଯୋଗ କରିବା ଲାଭଦାୟକ ହେବ | କାହାକୁ ଭେଟିବା ପରେ ଏହା ଅତୀତର ରୋମାଣ୍ଟିକ ମୁହୂର୍ତ୍ତକୁ ମନେ ପକାଇପାରେ | ପାରିବାରିକ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଦ୍ୱାରା ସମସ୍ତ ପ୍ରକାରର ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ଦଳ କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ସହଜରେ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଆପଣ ସବୁକିଛି ଗଭୀରକୁ ଯିବାକୁ ଇଚ୍ଛା କରିବେ | ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀମାନେ ଖୁସି ହେବେ। ରାଜନୈତିକ ଲାଭ ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପରିସ୍ଥିତି ରହିବ |

ବିଛା ରାଶି : ଆପଣ ଆତ୍ମ ନିଯୁକ୍ତିରେ ଲାଭବାନ ହୋଇପାରିବେ | ଆପଣ ଜଣେ ବୁଦ୍ଧିଜୀବୀ ପରି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ ଏବଂ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବେ | ପରିବାର ପରିବାରର ସମସ୍ତଙ୍କ ସହ ମିଶି କାର୍ଯ୍ୟ କରିପାରିବେ ଏବଂ ଯେ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ କରିପାରିବେ | ଦିନଟି ଅସୁବିଧା ସହିତ ଆରମ୍ଭ ହେବ, କିନ୍ତୁ ସନ୍ଧ୍ୟା ସୁଦ୍ଧା ସମୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ହେବ | ଅନେକ ଦିନ ଧରି ପରିବାରରେ ଚାଲିଆସୁଥିବା ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ଆଜି ଏକ ସମାଧାନକାରୀ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ଜଣେ ବନ୍ଧୁଙ୍କଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇପାରିବେ |

ଧନୁ ରାଶି-ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ । ତୁମର ସକରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ମାଧ୍ୟମରେ ତୁମର ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିପାରିବ । ଭୁମି ଭବଅ ସଂମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ ଲାଭ ପାଇବେ । ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ । ଆପଣ ପୂଜାପାଠରେ ଅଧିକ ମନ ଲଗାଇବେ । ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରେମ ପ୍ରତି ବହୁତ ଗମ୍ଭୀର ଦେଖାଯିବ । ବେକାର ଗତିବିଧିର କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ । ତୁମ କାମ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ ।

ମକର ରାଶି-ମକର ରାଶିର ଜାତକରେ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଚାଲି ଆସିଥିବା ରୋଗରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ। ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ । ଆପଣଙ୍କ ମନ ଶାନ୍ତ ରହିବ । ଆର୍ଥିକ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ । ହଠାତ୍ ଆପଣ କିଛି ବଡ ସଫଳତା ପାଇପାରନ୍ତି । ତୁମର ପ୍ରୟାସ ସଠିକ୍ ଫଳାଫଳ ହାସଲ କରିବ । ସ୍ୱାମୀ ଓ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ଚାଲିଥିବା ମତଭେଦ ସମାଧାନ ହେବ । ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି-କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ସମୟ ଆରାମଦାୟକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ଆପଣ ନିଜକୁ ମଜବୁତ୍ ଅନୁଭବ କରିବେ । ଆର୍ଥିକ ପ୍ରତିବନ୍ଧକରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ । ରୋଜଗାର ମାଧ୍ୟମ ମିଳିପାରିବ । ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଅସ୍ଥିରତା ଜାରି ରହିବ, ତେଣୁ ଖାଦ୍ୟପେୟ ଅଭ୍ୟାସରେ ସୁଧାର ଆଣିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି । ହଠାତ୍ ଆପଣ କିଛି ବିଷୟରେ ଭାବପ୍ରବଣ ହୋଇପାରନ୍ତି । ଭାବନାରେ ବୁଡ଼ି କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ ।

ମୀନ ରାଶି- ମୀନ ରାଶି ଲୋକମାନଙ୍କ ସମୟ ଭଲ ରହିବ । ତୁମେ ତୁମର ହସଖୁସି ସ୍ୱଭାବରୁ ଅନ୍ୟଙ୍କୁ ଖୁସିରେ ରଖିପାରିବ । ଆମଦାନୀର ଅତିରିକ୍ତ ସ୍ରୋତ ହାସିଲ୍ ହେବ, ଆପଣଙ୍କ ବିଚାର ସକରାତ୍ମକ ରହିବ , ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମାନ ସମ୍ମାନ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ , ସ୍ୱାମୀ ଓ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଭଲ ତାଳମେଳ ରହିବ , ଆପଣ ନିଜ ବିରୋଧୀଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରିପାରିବେ, ପାରିବାରିକ ଚିନ୍ତା ଦୁର ହୋଇଯିବ, ଘରର କେଉଁ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ବିବାହର କଥା ଆଗକୁ ବଢିପାରେ, ଯାହାଦ୍ୱାରା ଘରେ ମାହୋଲ୍ ଖୁସିମୟ ରହିବ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *