08 ଜାନୁଆରୀ 2021 ରାଶିଫଳ – ଏହି ସବୁ ରାଶିଙ୍କ ଉପରେ ଆଜି ପଡିବ ସନ୍ତୋଷୀ ମାଙ୍କ ଆର୍ଶୀବାଦ ।

rasi-phala

ମେଷ: ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଆର୍ଥିକ ଚିନ୍ତାଧାରା ସମାଧାନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ରୁଟିନ୍ ସଂଗଠିତ ହେବ | ଏହା ବୟସ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ପାରସ୍ପରିକ ସମ୍ପର୍କ ବୃଦ୍ଧି କରିବ | ସେଠାରେ ଶିଶୁ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ହେବ | କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଘରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପଡିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରିପାରେ, ଦୁର୍ବଳ ମନୋବଳ ହେତୁ ଲକ୍ଷ୍ୟ ପ୍ରତି ଦୃଦତାର ଅଭାବ ରହିବ | ଭୟ ତୁମର ଖୁସିକୁ ନଷ୍ଟ କରିପାରେ | ତୁମର ମନୋଭାବକୁ ସଚ୍ଚୋଟ ଏବଂ ଖୋଲା ରଖ | ପରିବାର ସହିତ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବା ଦ୍ୱାରା ମାନସିକ ଚାପ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ | ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସେହି ଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ ସଂଯୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ, ଯେଉଁମାନେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତିଷ୍ଠାକୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇ ପାରିବେ | ପାଇକ ଏକ ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବ |

ବୃଷ: ଧର୍ମ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ବୌଦ୍ଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଲାଭ କରିବ | ବିପଦପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ସାବଧାନତାର ସହିତ କର | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ତୁମର ଜିନିଷକୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରଖ | ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟ ଦୃଢ ମନୋବଳ ସହିତ ସମାପ୍ତ ହେବ | ସମୁଦାୟ ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ ଅଛି | ଜୀବନ ସାଥୀ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଅଂଶଗ୍ରହଣରେ ଲାଭ ହେବ | ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ନିକଟତରତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ ଗୁଡିକ ଠିକ୍ ସମୟରେ ପୂରଣ ପାଇଁ ମନ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ବିଚାରାଧୀନ ପ୍ରକଳ୍ପଗୁଡିକ ସମାପ୍ତି ଆଡକୁ ଗତି କରିବ | ଗଣେଶ ଜୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀ ଆପଣଙ୍କ ଦୁର୍ବଳତାର ଯତ୍ନ ନେବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ସୁଖଦ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଚିନ୍ତା ନକରି ତୁମର ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ ସୁଖର ମୁହୂର୍ତ୍ତ ଖୋଜିବାକୁ ପଡିବ |

ମିଥୁନ: ଆଜି ତୁମର ସମ୍ପତ୍ତି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ। ଆଜି ଆପଣ ଭାବପ୍ରବଣତାରେ ଭୁଲ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ଅଭିଜ୍ଞ ଲୋକଙ୍କ ମତ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଅନୁକୂଳ ସମୟ | ତୁମର ନକାରାତ୍ମକ ମନୋଭାବ ହେତୁ ତୁମେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ନୁହଁ | ବିପଦ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଶକ୍ତିରୁ ଉପକୃତ ହେବେ | କ୍ଷତି-ଦୁର୍ଘଟଣା ସମୁଦାୟ | ଅସୁସ୍ଥ ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟ ଧୀର ହେବ | ତୁମର କ୍ରେଜକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖ | ଆର୍ଥିକ ସଂସ୍କାର ସମ୍ଭବ। ଚେଷ୍ଟା କ୍ଷେତ୍ରରେ, ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ବାଧା ଏବଂ ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ, ଧର୍ଯ୍ୟର ସହିତ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଯୋଜନାଗୁଡିକ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରନ୍ତୁ | ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

କର୍କଟ: ଆଜି ଆପଣ କରୁଥିବା କୌଣସି ଜିନିଷକୁ ବିପଦ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | କାର୍ଯ୍ୟ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | ଭଲ ଆକାରରେ ରୁହ | ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରା ଏବଂ ଅଳସୁଆ ଅନୁଭବ କରିବେ | ମନରେ ଚିନ୍ତା ହେବ | ସମ୍ପତ୍ତି ଉପକୃତ ହେବ, ବିରୋଧୀମାନେ ଅସୁବିଧା ଦେଇପାରନ୍ତି | ଆଜି ତୁମର ସ୍ୱପ୍ନକୁ ସାକାର କରିବାର ସମୟ | ବ୍ୟବସାୟ ଭ୍ରମଣରେ ଅନୁକୂଳ କାରବାର ହୋଇପାରେ | ତୁମର ଭାବନାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ ରଖ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଦୀକ୍ଷିତ ଲକ୍ଷ୍ୟ ହାସଲ କରିବେ | ଧାର୍ମିକ ଯାତ୍ରା ହେଉଛି ଯୋଗ | ବାହାର ଲୋକ ଆପଣଙ୍କ ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ଅସୁବିଧା ସୃଷ୍ଟି କରିବେ | ବୃତ୍ତିଗତ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଘଟିବ | ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କ ସହିତ ବିବାଦ ଅଛି | ତୁମର ପ୍ରିୟ କ’ଣ କୁହନ୍ତି ତୁମେ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବ | ଏହି ଯାତ୍ରା ଆପଣଙ୍କୁ ସଫଳତା ଦେବ | ଆଜି ଆପଣ ନୂଆ ଯୋଜନା କରିବେ | ଟଙ୍କା ସମ୍ଭବ | ଗଣେଶ ଜୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଭ୍ରମଣ ଉତ୍ସାହ ବୃଦ୍ଧି କରିବ। ଆପଣ ନିଜ ଉପରେ ନଜର ରଖିବା ଉଚିତ୍ ଯେପରି ଆପଣ କୌଣସି ଶାରୀରିକ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ନ ହୁଅନ୍ତି | ବିଶେଷକରି ଯେତେବେଳେ ତୁମେ ତୁମର ଅସୁବିଧାକୁ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କଠାରୁ ଲୁଚାଇବ | ତୁମର ପରାଜୟରୁ ତୁମକୁ କିଛି ଶିକ୍ଷା ଶିଖିବା ଆବଶ୍ୟକ, କାରଣ ଆଜି ତୁମର ହୃଦୟ କଥା କହିବା ଦ୍ୱାରା କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ଆଜି ତୁମେ ସେହି ଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ ସଂଯୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରୁହ, ଯେଉଁମାନେ ତୁମର ପ୍ରତିଷ୍ଠାକୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇପାରେ | କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଚାପ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଯେକୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ କିମ୍ବା ପ୍ରକଳ୍ପ ମିଳିପାରିବ | ଆଜି ତୁମର ଧାରା ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ଆଡକୁ ରହିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ତୁମର ପରିବାର ତୁମର ସମର୍ଥନ ଉତ୍ସ ହେବ | ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରହିବେ | ଆଜି ତୁମେ ଭଲ ଖବର ପାଇବ | ଆତ୍ମ-ପ୍ରୟାସ ଦ୍ୱାରା ରାଜ୍ୟ ପକ୍ଷରୁ ଅର୍ଥ ପାଇବା ସମ୍ଭବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି ତୁମର କଳା ଏବଂ ସୃଜନଶୀଳ ଦକ୍ଷତା ଉଚ୍ଚ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ | ଗଣେଶ ଜୀ କହିଛନ୍ତି ଆଜି ତୁମର ପରିବାରର ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ ହେବ | ଅତୀତରେ କରାଯାଇଥିବା କଠିନ ପରିଶ୍ରମକୁ ପୁରସ୍କୃତ କରାଯାଇପାରେ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ପଦୋନ୍ନତି କିମ୍ବା ପ୍ରଶଂସା ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |ବିରକ୍ତିକୁ ଏଡାଇବା ପାଇଁ ଶାନ୍ତ ରୁହ |

ତୁଳା ରାଶି : ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବଜାୟ ରଖ, ଯାହା ଦ୍ଵାରା ତୁମର ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଉପକୃତ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଉନ୍ନତିମୂଳକ କାର୍ଯ୍ୟ ହେବ | କ୍ରୋଧ ଅନୁଭବ କରିବା ସ୍ୱାଭାବିକ | କିନ୍ତୁ ଶାନ୍ତ ରହିବା ଆପଣଙ୍କ ଲାଭରେ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ତୁମର ଯୋଜନା ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ ହେବ | ଆଜି ଟିକିଏ ଅସୁବିଧାରେ ଚାପଗ୍ରସ୍ତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଟିକିଏ ଚାପ ଆପଣଙ୍କୁ କାମ କରିବାକୁ ପ୍ରେରିତ କରେ | ପ୍ରଗତି ପାଇଁ ଏହା ମଧ୍ୟ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ | ଆଜି ତୁମର କଳା ଏବଂ ସୃଜନଶୀଳ ଦକ୍ଷତା ଉଚ୍ଚ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟର ଅଧିକାଂଶ କ୍ଷେତ୍ରରେ, ଆପଣଙ୍କର ଉତ୍ତରଦାୟିତ୍ୱ ବଢିପାରେ

ବିଛା: ତୁମର ପ୍ରବୃତ୍ତି ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ପ୍ରତି ରହିବ, ତୁମେ ମଧ୍ୟ ତୁମ ଜୀବନରେ ଧର୍ମର ମହତ୍ତ୍ୱ ଜାଣିବାକୁ ଇଚ୍ଛା କରିବ | ଏହି ରାସ୍ତାରେ ଚାଲିବା ଦ୍ୱାରା ତୁମେ ସୁଖ ପାଇବ | ଆଜି ତୁମର ଚାକିରି ଅଧିକାର ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମେ ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତର ଏକ ଅଦ୍ଭୁତ ଅନୁଭବ ପାଇଛ | ଆପଣଙ୍କୁ ପରିବାର ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଅନେକ ଦାୟିତ୍ ତୁଲାଇବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ ଆପଣ ବହୁତ ଭଲ କରିବେ | ଅର୍ଥନୈତିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ତୁମେ ବିବାହିତ ଜୀବନର ଆନନ୍ଦ ପାଇବ | ଶୀଘ୍ର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହ, ତୁମେ ତୁରନ୍ତ ଟଙ୍କା ପାଇବ | ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ଦୈନଦିନ ଆବଶ୍ୟକତା ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ ହାତକୁ ପଛକୁ ଟାଣି ନେଇପାରନ୍ତି, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଅବସାଦଗ୍ରସ୍ତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଥାଏ |

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶି ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ 2 ଗୁଣ କାମ ପାଇବେ | ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଭାବରେ ଆପଣ ଅର୍ଥର ଲାଭ ପାଇଛନ୍ତି | ଆପଣ ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଆରାମ ଏବଂ ସୁଖରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଆଜି ବାକି ଦିନ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ହେବ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ, ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଭୋଜନ ଏବଂ ପାନୀୟ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିବ | ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | ଲୋକମାନେ ତୁମର ଉତ୍ତମ ପ୍ରକୃତିର ପ୍ରଶଂସା କରିବେ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି, ମକର ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଅଧିକ ଚାପ ଯୋଗୁଁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଦୁର୍ବଳତା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ହଠାତ୍, ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ତୁମେ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଲାଭ ପାଇବ | ଘରୋଇ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | କୌଣସି ସମ୍ପତ୍ତି ଉପରେ ବିବାଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କୌଣସି ସମସ୍ୟାର ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ସମାଧାନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ପରିସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଥିବା ପରି ମନେହୁଏ, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣ କୌଣସି ଦୀର୍ଘ ଦୂରତା ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାଇବା ଉଚିତ୍ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ ହେବ | ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ତୁମେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ | ସମାଜରେ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ରହିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ତୁମେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ତୁମର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଏକ ପ୍ରେମ ବିବାହରେ ପରିଣତ ହୋଇପାରେ | ତୁମେ ତୁମର ପୁରୁଣା ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକୁ ସଫଳ କରିବ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ର ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ଦିନକୁ ଆନନ୍ଦରେ ବିତାଇବାକୁ ଯାଉଛ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକେ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହେବ | ତୁମର ଇଚ୍ଛା ବିଷୟରେ ତୁମେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟ ଧ୍ୟାନ ଆବଶ୍ୟକ କରେ | ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍, ନଚେତ୍ କାହା ସହିତ ବିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ନୂତନ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବାରେ ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗ ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରାଯାଇପାରେ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *