06 ଜାନୁଆରୀ 2020 ରାଶିଫଳ – ମା ମଙ୍ଗଳାଙ୍କ କୃପାରୁ ଏହି ରାଶିଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ ହେବ ପରିବର୍ତ୍ତନ ।

rasi-phala

ମେଷ : ଆଜି ଜମି ଏବଂ ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସଫଳତା ମିଳିବ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ସମସ୍ୟା ଆପଣଙ୍କ ମାଧ୍ୟମରେ ସମାଧାନ ହେବ | ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ | ନିୟମରୁ ସଫଳତା ଆସିବ | ନିର୍ମାଣ କାର୍ଯ୍ୟ ଦ୍ୱାରା ଉପକୃତ ହେବେ | ଆଜି, ନୂତନ ସମ୍ପର୍କର ସାହାଯ୍ୟରେ ଆର୍ଥିକ ଅସୁବିଧା ଦୂର ହେବ, ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ ପରିବାରର ବିରୋଧ ଯୋଗୁଁ ହୃଦୟ ଦୁଃଖିତ ହେବ | ଆପଣ ଆଜି ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି |

ବୃଷ ରାଶି : ଆଜି ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହେବ | ଚାକିରିରେ ଅଗ୍ରଗତିର ରାଶି ମିଳିବ | ପିଲାମାନଙ୍କର ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଆଜି ଅଧିକରୁ ଅଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ କାରଣ ଆପଣ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ତୁମର ନିକଟତର ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ଆପଣ ପରାମର୍ଶ ପାଇପାରିବେ | ଧର୍ମର ପଥ ସମୟ ନେବ। ଯଦି ତୁମେ ତୁମର ଜିନିଷର ଯତ୍ନ ନେଉନାହଁ, ସେଗୁଡ଼ିକ ହଜିଯିବା କିମ୍ବା ଚୋରି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ନିକଟସ୍ଥ ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ଅନେକ ପାର୍ଥକ୍ୟ ଉତ୍ପନ୍ନ ହୋଇପାରେ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି କରିବ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ କ୍ୟାରିୟରରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ସଜାଗ ରୁହ। ଆଜି ସେମାନେ ପଢିବା ପରି ଅନୁଭବ କରିବେ | ହୋମୱାର୍କ ଶୀଘ୍ର ସମାପ୍ତ ହେବ | ଲଭମେଟ ଆଜି ନମ୍ରତାର ସହିତ ମନ୍ଦିର ବାହାରେ ଥିବା ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ଗ୍ଲାସ ଦାନ କରନ୍ତୁ | ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ଆସିବ | ଯେ କୌଣସି ପୁରୁଣା କାଗଜ, ଫାଇଲ୍ କିମ୍ବା ତଥ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସୁବର୍ଣ୍ଣ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ଆଣିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂଆ ଡିଲ୍ ହେବ |

କର୍କଟ ରାଶି : ତୁମର ଦିନ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସହିତ ଆରମ୍ଭ ହେବ | ପରିବାର ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେ ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ନୁହେଁ | ବକ୍ତବ୍ୟରେ ସଂଯମତା ରଖନ୍ତୁ | ଯଦି ଆପଣ ଶିଳ୍ପରେ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତି, ଏହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଏହା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଜରୁରୀ ଯେ ଆପଣ ପୁନର୍ବାର ଆପଣଙ୍କର ବିନିଯୋଗକୁ ପରୀକ୍ଷା କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଆବଶ୍ୟକ ସ୍ଥଳେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣନ୍ତୁ ଯାହା ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କର ଲାଭ ସୀମା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ଉପଭୋଗ କରିବେ |

ସିଂହ ରାଶି-ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଟିକେ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହେବ । ପ୍ରିୟ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ କରିବ । ତୁମର ବାଣୀକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ । ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ନୂତନ ବନ୍ଧୁ ସାଙ୍ଗ ହୋଇପାରନ୍ତି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭବାନ କରାଇବ । ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ପାଇଁ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ । ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କ ଭାବନାକୁ ବୁଝିବା ଆବଶ୍ୟକ ।

କନ୍ୟା ରାଶି- କନ୍ୟା ରାଶିର ଜାତକରେ ଆଜି କଠିନ ପରିଶ୍ରମରୁ ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ଠାରୁ ଅଧିକ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ । ଆପଣ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ । ଆପଣଙ୍କ କୌଣସି ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ । ପ୍ରେମରେ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ । ଯେ କୌଣସି ପୁରୁଣା ବିନିଯୋଗରୁ ଲାଭବାନ ହୋଇପାରନ୍ତି । ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ । ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରା କରିପାରିବେ । ଭାଗିଦାରଙ୍କ ଠାରୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ ।

ତୁଳା ରାଶି-ତୁଳା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ । ତୁମର ଆୟ ଏବଂ ଖର୍ଚ୍ଚ ପାଇଁ ତୁମେ ଏକ ବଜେଟ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବ । ଯାହାଦ୍ୱାରା ତୁମର ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକ ପୂରଣ ହେବ । ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ ସଂମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲ ଲାଭ ହେବ । ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ । ଆପଣ କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଦେଇଥିବା ଉପଦେଶ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ । ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ । କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାର ସୁଯୋଗ ଆସିବ । ବିବାହ ଯୋଗ୍ୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ।

ବିଛା ରାଶି- ବିଛା ରାଶିର ଜାତକର ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନରେ କିଛି ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ । କିଛି ପୁରୁଣା ରୋଗ ପୁଣି ଫେରି ଆସିପାରେ, ଯାହାର ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ । ଗୃହର ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ବିତର୍କ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି । ବିଷମ ପରିସ୍ଥିତିରେ, ଆପଣଙ୍କୁ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିବ । ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରଣାଳୀରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ, ଯାହା ପରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ । ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀମାନେ ପ୍ରତିଯୋଗିତାମୂଳକ ପରୀକ୍ଷାରେ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ।

ଧନୁ ରାଶି-ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ କଠିନ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ପାଇଁ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେଉଛି । ତୁମର ଆୟ ହ୍ରାସ ପାଇବ । ଶାରୀରିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ । ଏକ କ୍ରନିକ ରୋଗର ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ । ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ । ତୁମର ଅତ୍ୟାବଶ୍ୟକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ । ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ମତଭେଦ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ।

ମକର ରାଶି- ଆଜି ମକର ରାଶିର ଜାତକରେ ସେମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିୟୋଜିତ ରହିବେ । ତୁମେ ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫଳାଫଳ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛ । ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଭଲ ହେବ। ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ, ଯାହା ପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ । ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକମାନେ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପାଇପାରିବେ । ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍। ପୂରଣ ହେବ । ପିତାମାତା ଆଶୀର୍ବାଦ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବେ । ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଆପଣ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି-କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଜାତକର ଲୋକମାନେ ଆଜି ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ । ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ମତଭେଦକୁ ଦୂର କରାଯାଇପାରିବ । ମାଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ । ଖର୍ଚ୍ଚ ହ୍ରାସ ପାଇବ । ଆୟର ଉତ୍ତମ ଉତ୍ସ ହାସଲ କରାଯାଇପାରିବ । ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣ ହାଲୁକା ଅନୁଭବ କରିବେ । ଭଗବାନଙ୍କ ପ୍ରତି ତୁମର ଭକ୍ତି ତୁମର ମନକୁ ଅଧିକ ରଖିବ । କୋର୍ଟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜଣେ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ । ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଘର ଏବଂ ବାହାନ କିଣିବା ପାଇଁ ଏକ ବିଚାର କରିପାରିବେ । ତୁମର ଅସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବ । ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ । ଶଶୁରଘର ପକ୍ଷରୁ ଚାଲିଥିବା ମତଭେଦ ଦୂର ହେବ ।

ମୀନ ରାଶି-ମୀନ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ବିବାହିତ ଜୀବନ ଏକ ସୁଖମୟ ଜୀବନଯାପନ କରିବାକୁ ଯାଉଛି । ବ୍ୟବସାୟରେ ନିରନ୍ତର ଅଗ୍ରଗତି ହେବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ । ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ । ଆପଣ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ । ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ଭେଟି ପୁରୁଣା ସ୍ମୃତିଗୁଡ଼ିକ ନବୀକରଣ ହେବ । କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାରେ ସୁଯୋଗ ଆସିପାରେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *