05 ଜାନୁଆରୀ 2020 ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦୀନ ।

rasi-phala

ମେଷ ରାଶି-ମେଷ ରାଶି ଲୋକଙ୍କୁ ଆଜି ଟିକେ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ । ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହ କିଛି ବିଷୟରେ ଯୁକ୍ତିତର୍କ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ବହୁତ ଉଦାସୀନ କରିବ । ତୁମେ ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଜରୁରୀ । ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ । ସାମାଜିକ ସର୍କଲ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ନୂତନ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିପାରେ । ଏହି ପରିମାଣର ଲୋକମାନେ ବାହାରେ ଖାଦ୍ୟପାନୀୟରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍, ନଚେତ୍ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ । ହଠାତ୍ ଦୁର ସଂଚାର ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ନିରାଶାଜନକ ଖବର ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ।

ବୃଷ ରାଶି-ବୃଷ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଖୁସି ଏବଂ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିନ ହେବ । ରାଜନୀତି କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ । ଆପଣ ଶାସନ ଏବଂ ଶକ୍ତିର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଲାଭ ପାଇବେ । ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଏକ ନୂତନ ଚୁକ୍ତି ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ । ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ । ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ବାହାରେ ଖାଇବା ପିଇବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ । ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବେ ।

ମିଥୁନ ରାଶି-ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କୁ ଆଜି ସେମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ପଡିବ । ଆପଣ ହୁଏତ କିଛି ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷ ହରାଉଥିବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ । ପିଲାମାନଙ୍କର ଶିକ୍ଷା କିମ୍ବା କୌଣସି ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଆପଣ ସଫଳତାର ଖୁସି ଖବର ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ । ତୁମର ଦୀର୍ଘ ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରେ । ତୁମେ ଧର୍ମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜଡିତ ହେବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବ ।

କର୍କଟ ରାଶି-ଆଜି କର୍କଟ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ ହେବ । ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଭଲ ଧନ ସଂମ୍ପତ୍ତି ପ୍ରାପ୍ତିର ସଙ୍କେତ ପାଇଛନ୍ତି । କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଜଡିତ କୌଣସି ଭଲ ଖବର ମିଳିପାରିବ । ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ । ତୁମର ଭାଗ୍ୟ ଜିତିବ । ଭାଗ୍ୟ ସହିତ, ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବେ । ଶିଶୁର ଦାୟିତ୍ୱ ପୂରଣ ହୋଇପାରିବ । ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ ।

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ସଫଳତା ତୁମକୁ ଜଙ୍ଗଲରେ ଅପେକ୍ଷା କରିଛି | ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଭାବନା ବିଷୟରେ ଅତି ଶୀଘ୍ର ଗମ୍ଭୀର ହୁଅନ୍ତି, ଏହା ଜାରି ରଖିବା ଆଉ ସମ୍ଭବ ନୁହେଁ | ଆପଣଙ୍କୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ଚାଲିବାକୁ ପଡିବ | ସମୟ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଅନୁକୂଳ ଅଟେ | ଆମେ ଆମର ଅଭାବକୁ ସଂଶୋଧନ କରିବୁ | ତୁମେ ତୁମର ସଫଳତାକୁ ଉପଭୋଗ କରିବ | ଆପଣ ଏକ ଆକର୍ଷଣୀୟ ସ୍ଥାନକୁ ଯାତ୍ରା କରିପାରିବେ | ଆଜି ଆପଣ ରହସ୍ୟମୟ ଜିନିଷ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ ଏବଂ ଏସୋଟେରିକ୍ ଶୃଙ୍ଖଳା ପ୍ରତି ଅଧିକ ଆକର୍ଷଣ ରହିବ | ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ଠିକ ଅଛି, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ଯୋଜନାଗୁଡିକ ବହୁତ ବଡ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣ ପରିସ୍ଥିତିକୁ ଆକଳନ କରିବାରେ ଭୁଲ୍ ହୋଇପାରନ୍ତି |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଅବାଞ୍ଛିତ ସମ୍ପର୍କ ବହନ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଗୃହ ମରାମତି କାର୍ଯ୍ୟ କିମ୍ବା ସାମାଜିକ ସମନ୍ୱୟ ଆପଣଙ୍କୁ ବ୍ୟସ୍ତ ରଖିବ | ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ସୁଖୀ ହେବ | ନିଜ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କୁ ଅଣଦେଖା କଲେ ଘରେ ଚାପ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ଦିନ | ବ୍ୟବସାୟକୁ ହଠାତ୍ ଯାତ୍ରା ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ଦେବ | ଆପଣ ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କର ସାମର୍ଥ୍ୟର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଲାଭ ଉଠାଇବେ | ଯଦି ଆପଣ ଉତ୍ସାହିତ ହୋଇ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅନ୍ତି, ତେବେ ଏହା ଏକ ଭୁଲ ହେବ ଏବଂ ଯଦି କୌଣସିଭୁଲ ଥାଏ ତେବେ ମନରେ ନର୍ଭସ ହେବା ସ୍ୱାଭାବିକ, ତେଣୁ ଟିକିଏ ଧର୍ଯ୍ୟ ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଖୁସିର ଦିନ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟ ଶୈଳୀ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ | ଉପକୃତ ହେବେ | ବିନିଯୋଗ ଶୁଭ ହେବ | କୋଠା ବଦଳାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସାଂସାରିକ ଆକର୍ଷଣ ମାୟା ଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହ | ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କର ଆଚରଣ ସହିତ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରିବ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କାର୍ଯ୍ୟରେ ହସ୍ତକ୍ଷେପ କରିବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସର ଅଭାବ ଦେଖାଯିବ | କର୍ମ କର, ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବ | ତୁମେ କେବଳ ତୁମର ଟଙ୍କା ସ୍ଥିତିକୁ ବୁଝିଲେ ତୁମେ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ, ଯଦିଓ ତୁମେ ତୁମର ପରିସ୍ଥିତିକୁ ସଠିକ୍ ଆକଳନ କରୁନାହଁ, ଅନେକ ଥର ଭୁଲ୍ ଅଛି, ତୁମେ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ସୁସ୍ଥ ଅନୁଭବ କରିବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ନିଜ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ଏବଂ ଯୋଜନା ଅନୁଯାୟୀ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଆଜି, ଆମେ ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ସଫଳତାର ସହିତ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବା | ଗୃହ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକୁ ବିଚାର କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କଠାରୁ ଦୂରରେ ଥାଇ ମଧ୍ୟ ତୁମେ ତାଙ୍କର ଉପସ୍ଥିତି ଅନୁଭବ କରିବ | ପର୍ଯ୍ୟଟନ କ୍ଷେତ୍ର ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ଭଲ କ୍ୟାରିୟର ଦେଇପାରେ | ତୁମର ଜୀବନସାଥୀ ତୁମକୁ ପ୍ରେମର ଭାବନା ଦେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ଆଜି ତୁମର ଭୁଲଗୁଡ଼ିକୁ ଚିହ୍ନି ଏବଂ ପୁନର୍ବାର ତାହା ନକରିବାକୁ | କାର୍ଯ୍ୟ ସହ ଜଡିତ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜଗୁଡ଼ିକ କେବଳ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଦ୍ୱାରା ସମାପ୍ତ ହେବ |

ଧନୁ ରାଶି-ଆଜି ଧନୁ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ କଠିନ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଘରର ଆବଶ୍ୟକତା ପାଇଁ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେଉଛି । ତୁମର ଆୟ ହ୍ରାସ ପାଇବ । ଶାରୀରିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ । ଏକ କ୍ରନିକ ରୋଗର ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ଅଧିକ ଅର୍ଥ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ । ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ବେପରୁଆ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ । ତୁମର ଅତ୍ୟାବଶ୍ୟକ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ । ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ମତଭେଦ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି ।

ମକର ରାଶି- ଆଜି ମକର ରାଶିର ଜାତକରେ ସେମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ନିୟୋଜିତ ରହିବେ । ତୁମେ ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଫଳାଫଳ ପାଇବାକୁ ଯାଉଛ । ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଭଲ ହେବ। ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ, ଯାହା ପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ । ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ଲୋକମାନେ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ପାଇପାରିବେ । ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍। ପୂରଣ ହେବ । ପିତାମାତା ଆଶୀର୍ବାଦ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବେ । ଏକ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଆପଣ ଏକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ ।

କୁମ୍ଭ ରାଶି-କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଜାତକର ଲୋକମାନେ ଆଜି ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ । ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ମତଭେଦକୁ ଦୂର କରାଯାଇପାରିବ । ମାଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ । ଖର୍ଚ୍ଚ ହ୍ରାସ ପାଇବ । ଆୟର ଉତ୍ତମ ଉତ୍ସ ହାସଲ କରାଯାଇପାରିବ । ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଆପଣ ହାଲୁକା ଅନୁଭବ କରିବେ । ଭଗବାନଙ୍କ ପ୍ରତି ତୁମର ଭକ୍ତି ତୁମର ମନକୁ ଅଧିକ ରଖିବ । କୋର୍ଟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜଣେ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ । ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଘର ଏବଂ ବାହାନ କିଣିବା ପାଇଁ ଏକ ବିଚାର କରିପାରିବେ । ତୁମର ଅସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବ । ପ୍ରେମ ଜୀବନ ଭଲ ହେବ । ଶଶୁରଘର ପକ୍ଷରୁ ଚାଲିଥିବା ମତଭେଦ ଦୂର ହେବ ।

ମୀନ ରାଶି-ମୀନ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ବିବାହିତ ଜୀବନ ଏକ ସୁଖମୟ ଜୀବନଯାପନ କରିବାକୁ ଯାଉଛି । ବ୍ୟବସାୟରେ ନିରନ୍ତର ଅଗ୍ରଗତି ହେବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ । ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ । ଆପଣ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରିବେ । ପୁରୁଣା ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କୁ ଭେଟି ପୁରୁଣା ସ୍ମୃତିଗୁଡ଼ିକ ନବୀକରଣ ହେବ । କ୍ୟାରିଅରରେ ଆଗକୁ ବଢିବାରେ ସୁଯୋଗ ଆସିପାରେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *