02 ଜାନୁଆରୀ 2020 ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦୀନ ।

rasi-phala

ମେଷ ରାଶି : ଆଜି ତୁମେ ଆନନ୍ଦ ଅନୁଭବ କରିବ | ବୃହତ ସମ୍ପତ୍ତି କାରବାର ବହୁତ ଲାଭ ଦେଇପାରେ | ସେହି ଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ ସଂଯୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ, ଯେଉଁମାନେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତିଷ୍ଠାକୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇ ପାରିବେ | ପୁରୁଣା ଦାୟିତ୍ ଗୁଡିକ ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ନିର୍ଭରଯୋଗ୍ୟ ଲୋକମାନେ ଠିକ୍ ସମୟରେ ଉପଯୁକ୍ତ ପରାମର୍ଶ ଏବଂ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇପାରିବେ | ଅଧ୍ୟୟନ କରିବାକୁ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ | ବ୍ୟବସାୟ କିମ୍ବା ଚାକିରି କାର୍ଯ୍ୟ ଭ୍ରମଣ କରିପାରିବ | ସଂଯମ ରୁହନ୍ତୁ ଏବଂ ନିଜ ପାଇଁ କିଛି ଭଲ କାମ ମଧ୍ୟ କରନ୍ତୁ | ଚିନ୍ତା କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ |

ବୃଷ ରାଶି : ବ୍ୟବସାୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଜି ଟିକେ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ, ଧର୍ଯ୍ୟର ସହିତ କାମ କର, ତୁମେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ତୁମର ପରିଶ୍ରମର ଫଳ ପାଇବ | ମନ ଶାନ୍ତ ଏବଂ ଖୁସି ରହିବ | ଆର୍ଥିକ ଦିଗ ଦୃଢ ହେବ। ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟ ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଆବଶ୍ୟକ କରେ | ଘରେ ଟେନସନର ପରିବେଶ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ରୋଧିତ କରିପାରେ | ଭାବପ୍ରବଣ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବ | ଜଣେ ସାଥୀଙ୍କୁ ଭେଟିବା ସଂପର୍କରେ ଉପହାର ଆଣିବ | ଆପଣ ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ଏବଂ ସୁଖ ଅନୁଭବ କରିବେ |

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ସମସ୍ତ ଦକ୍ଷତାକୁ ଉନ୍ନତ କରି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ହେବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଆଜି, ଅଜ୍ଞାତ କାରଣରୁ ମନ ଚିନ୍ତିତ ରହିବ | ଘରେ, ତୁମ ହେତୁ କାହାକୁ ଆଘାତ ନକରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କର ଏବଂ ପରିବାରର ଆବଶ୍ୟକତା ସହିତ ନିଜକୁ ଖାପ ଖୁଆଇଦିଅ | ପ୍ରାପ୍ତ ଟଙ୍କା ଆପଣଙ୍କ ଆଶା ଅନୁଯାୟୀ ହେବ ନାହିଁ | ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ ଏବଂ ମସ୍ତିଷ୍କ ଭାରରୁ ମୁକ୍ତି ପାଇବେ | ଆର୍ଥିକ ଦିଗ ଦୃଢ ହେବ। ଧର୍ଯ୍ୟ କମିଯିବ | ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟା ଅସୁବିଧାଜନକ ହୋଇପାରେ |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ମାନସିକ ଦୁଃଖ ଏବଂ ଚିନ୍ତା ହେବ | ଉତ୍ସାହ ବିସର୍ଜନ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ରିସ୍କ ନିଅ ନାହିଁ | ସମର୍ଥନ ଶିଶୁ ପକ୍ଷରୁ ଆସିବ | ମହିଳା ବନ୍ଧୁଙ୍କୁ ଭେଟିପାରେ | ଭ୍ରମଣ ଅବସ୍ଥା ସୁଖଦ ଏବଂ ଲାଭଦାୟକ ଅଟେ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ବାଧା ଆସିପାରେ | ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ନରମ ହେବ | ତୁମର ହସିବାର ଶୈଳୀ ତୁମର ସବୁଠୁ ବଡ ସମ୍ପତ୍ତି ହେବ | ଯୋଗ କରିବା ଦ୍ୱାରା ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭର ଲକ୍ଷଣ ଅଛି | ଆୟର ମାଧ୍ୟମ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କଣ୍ଟିଜେନ୍ସି ଟଙ୍କା | ସମ୍ପର୍କ ତ୍ୟାଗରୁ ମଧୁରତା ଆସିବ | ମହୋଦ ପରିବାରରେ ସୁଖଦ ହେବ | ମନ ଅସୁବିଧାରେ ରହିବ, କିନ୍ତୁ କୌଣସି ଭୁଲ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଆଯିବ ନାହିଁ | ଆପଣ ଜଣେ ଭଲ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ପରାମର୍ଶ ପାଇବେ | ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ | ଘର ପରିବାରରେ କମ୍ ଆଦର୍ଶଗତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହେତୁ ଜୀବନକୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଉପଭୋଗ କରିବେ | ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବ। ମହିଳାମାନେ ପିଲାମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଅତ୍ୟଧିକ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ହେବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ଭ୍ରମଣ ନିକଟ ହୋଇପାରେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଲାଭଦାୟକ ଦିନ | ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ପରିବାରଙ୍କୁ ଭେଟିବେ | ବୈଦ୍ଧିକ ଆଲୋଚନାରେ, ବିବାଦର ସମାଧାନ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଚାକିରୀ ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଅଫିସରେ ଏକ ବଡ ଦିନ ହୋଇପାରେ | କାର୍ଯ୍ୟ ଚାପ ବଢିବା ସହିତ ଭୁଲ ହୋଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟର ଗୁଣବତ୍ତା ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ଦଳ କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ସହଜରେ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପାରିବାରିକ ସହାୟତା ମିଳିବ | କୌଣସି ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବା ଭଲ ହେବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ପରିବାରର କାହା ସହିତ କୌଣସି ବିବାଦ ଶେଷ ହେବ | ଶିଶୁ ପକ୍ଷର ସଫଳତା ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଖୁସିକୁ ଦ୍ୱିଗୁଣିତ କରିବ | ଏକ ମୂଲ୍ୟବାନ ଜିନିଷ କିଣାଯାଇପାରିବ | ଘରୋଇ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ | ମନ ଖୁସି ହେବ | ଆଜି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଘରୁ ରାତ୍ରୀ ଭୋଜନ ନିମନ୍ତ୍ରଣକୁ ଯାଇପାରିବେ | ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆପଣ ସ୍ୱାଦିଷ୍ଟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିପାରିବେ | ଆଜି ଆପଣ ମନକୁ ଆସୁଥିବା ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ବିଚଳିତ କରିପାରିବେ | ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ପଦବୀରେ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଯେକୌଣସି ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ ହୋଇପାରିବ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି, ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଜଣେ ଘନିଷ୍ଠ ଜ୍ଞାନୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ନେଇପାରିବେ, ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଉପକୃତ ହେବେ | ଯେକୌଣସି ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଶାସନରେ ସଫଳତା ମିଳିବ | ଏହି ମାମଲାରେ ବିଜୟଙ୍କର ଦୃଢ ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଚାଲିଆସୁଥିବା କୌଣସି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ | ଯେଉଁ କାମ ଆପଣ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ସ୍ଥଗିତ ରଖିଛନ୍ତି, ଆଜି ମଧ୍ୟ ସେହି ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବା ପାଇଁ ଦିନଟି ଠିକ ଅଛି | ସଂଗ୍ରହ, ସ୍ଥାନାନ୍ତରଣ, ଆୟ ଇତ୍ୟାଦି ପାଇଁ ଶୁଭ ଦିନ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ପରିବାର ସହିତ ପର୍ଯ୍ୟଟନ ସ୍ଥଳ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ଉପଭୋଗ କରିବେ | ଧ୍ୟାନ ଏବଂ ଯୋଗ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ଲାଭ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ |

ଧନୁ ରାଶି: ଆଜି ଆପଣ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | କାମକୁ ମନ ଦେବ ନାହିଁ | ଅଧ୍ୟୟନ ଏବଂ ଲେଖିବାରେ ଅସୁବିଧା ହେବ | ଶୀଘ୍ର ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ସେହି ଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ ସଂଯୋଗରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ, ଯେଉଁମାନେ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ରତିଷ୍ଠାକୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇ ପାରିବେ | ଯେଉଁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯୁବକମାନେ ଜଡିତ ଅଛନ୍ତି ସେଥିରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରନ୍ତୁ | ଶୀଘ୍ର ନିଷ୍ପତ୍ତି କ୍ଷତିକାରକ ପ୍ରମାଣ କରିପାରିବ | ଘରେ ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ସଂଗଠିତ ହୋଇପାରିବ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ନିକଟ ଭ୍ରମଣ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ସମ୍ଭବ | ପରିବାର ସହିତ କିଛି ରାତି ସମୟ ବିତାଇବା ଭଲ ହେବ | ଆର୍ଥିକ ପ୍ରତିବନ୍ଧକକୁ ଏଡାଇବା ପାଇଁ ତୁମର ସ୍ଥିର ବଜେଟରୁ ଦୂରେଇ ଯାଅ ନାହିଁ |

ମକର ରାଶି:ଆଜି ଆପଣ ଚିନ୍ତା କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇପାରିବେ | ଯାନବାହନ, ଯନ୍ତ୍ରପାତି ଯତ୍ନର ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ | ଆଜିର ଦିନର ସଫଳତା ପାଇଁ ଭଗବାନ ଶିବଙ୍କୁ ପ୍ରାର୍ଥନା କରି ଦିନ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ | ଚାକିରିରେ ପଦୋନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, କିନ୍ତୁ ଅନ୍ୟ ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଭବିଷ୍ୟତ ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକର ପୁନର୍ବିଚାର କରିବାର ସମୟ ଆସିଛି | ଆଜି ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ନିର୍ମାଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସନ୍ତୋଷଜନକ ଭାବେ ଶେଷ ହେବ | ବୈଦେଶିକ ବାଣିଜ୍ୟ ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ସଫଳତା ଏବଂ ଲାଭ ପାଇବେ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ତ୍ରୁଟି ବଦଳରେ ତୁମ ଜୀବନରେ ଥିବା ଭଲ ଜିନିଷକୁ ଦେଖ | ଏକ ନୂତନ ଯାନ କିମ୍ବା ସମ୍ପତ୍ତି କିଣିବା ପାଇଁ ଯୋଜନା ହୋଇପାରେ | ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ସ୍ୱର କିଛି ଲୋକ ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ଶିକ୍ଷାଗତ ସୁବିଧା ପାଇବେ | ଆଜି ଏପରି ଏକ ଦିନ, ଯେତେବେଳେ ତୁମେ ଚାହୁଁଥିବା ଜିନିଷଗୁଡ଼ିକ ସେପରି ହେବ ନାହିଁ | ତୁମେ କିଛି ଯୋଗ କରିବା ଭଲ | ସହଭାଗୀତା ଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଂଶୀଦାର କର | ଆପଣ ଯାହା ଭାବୁଛନ୍ତି ତାହା କରନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଘଟଣାର ତଳ ଭାଗକୁ ଯିବାକୁ ପଡିବ | ସମାନ ପୁରୁଣା କାରଣଗୁଡିକ କିଛି ସାମ୍ପ୍ରତିକ ଘଟଣା ପାଇଁ ଦାୟୀ | ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତିଷ୍ଠାକୁ ବହୁତ ଆଘାତ ଦେଇଛି |

ମୀନ ରାଶି : ତୁମର ଦିନ ଭଲ ଖବର ସହିତ ଆରମ୍ଭ ହେବ | ଶାସନରେ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ସାବଧାନ ରୁହ | ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ରହିବ | ଧର୍ଯ୍ୟ ଧରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି ଏବଂ ଭଗବାନଙ୍କ ଉପରେ ବିଶ୍ଵାସ କରି ସବୁକିଛି ଆରୋଗ୍ୟ ହୋଇପାରିବ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ମନାଇବା ପାଇଁ ତୁମର ପ୍ରତିଭା ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଲାଭ ଦେବ | ଆଜି ଦିନସାରା ଉପଭୋଗ ମନରେ ରହିବ | ତୁମେ ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟବସ୍ଥିତ ଭାବରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବ ଏବଂ ଯୋଜନା ଅନୁଯାୟୀ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବ | ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ ଆପଣ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ କିଛି ସମସ୍ୟା ହୋଇପାରେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *