ସେ-କ୍ସ କଲେ (ଝିଅମାନଙ୍କର) କଣ ବଢିଯାଏ |

love

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ପ୍ରଥମ ଥର ଶାରୀରିକ ସଂମ୍ପର୍କ ପରେ ମହିଳା ମାନଙ୍କ ବାହ୍ୟ ଏବଂ ଆଭ୍ୟନ୍ତରଣିୟ ପରିବର୍ତନ ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳେ ଏବଂ ଏହି ବାହ୍ୟ ଏବଂ ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ ପରିବର୍ତନ କାରଣ ରୁ ସେମାନେ ଅଧିକ ଉତ୍ତେଜିତ ରହିଥାନ୍ତି ,ଖାସ୍ କରି ଏହି ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ ପରିବର୍ତନ କାରଣ ରୁ ହିଁ ମହିଳା ମାନେ ବହୁତ ଉତ୍ତେଜିତ ରହି ଥାନ୍ତି । ତା ଛଡା ପ୍ରଥମ ଥର ଶାରୀରିକ ସଂମ୍ପର୍କ ପରେ ଏହାର ପ୍ରଭାବ ମହିଳା ମାନଙ୍କ ମନ ଉପରେ ହିଁ ପଡି ଥାଏ ପୂର୍ବ ଅପେକ୍ଷା ସେମାନେ ବହୁତ ଖୁସି ରହି ଥାନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ସବୁ ଜିନିଷ ବହୁତ ଭଲ ଲାଗେ । ବାହ୍ୟ ପରିବର୍ତନ ର କଥା କହିବା ତେବେ ମହିଳା ମାନଙ୍କର ସ୍ତନ୍ତ ଏବଂ ପିଚ୍ଚା ର ଆକାର ରେ ପରିବର୍ତନ ହୋଇ ଥାଏ ।bhabi

ଏକ ଷ୍ଟଡି ରେ କୁହାଜାଇଛି କି ମହିଳା ମାନଙ୍କ ପ୍ରଥମ ଥର ସଂମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିବା ପରେ ସେମାନଙ୍କ ସ୍ତନ ଏବଂ ପିଚ୍ଚା ର ଆକାର ରେ 20 ପ୍ରତିଶତ ଅଧିକ ବଡ ହୋଇ ଯାଏ , ଯେଉଁ ମାନେ ପ୍ରତି ଦିନ ସମନ୍ଧ ବନେଇ ଥାନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ମାନସୀକ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ରହେ ,ଏବଂ ସେମାନେ ସବୁ ଦିନ ନିଜକୁ ଫ୍ରେସ୍ ଅନୁଭବ କରି ଥାନ୍ତି ସେମାନଙ୍କ ଦିମାଗ୍ ସାକାରାତ୍ମକ ରୂପେ କାର୍ଯ୍ୟ କରି ଥାଏ । ଇଂଲଣ୍ଡ ଏବଂ ଆମେରିକା ରେ ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳିଛି କି ସମ୍ମନ୍ଦ ବନେଇ ଥିବା ମହିଳା ଙ୍କ ମଧ୍ୟ ରେ ଆଇକ୍ୟୁ ଲେବୁଲ ଅଧିକ ହୋଇ ଥାଏ ।girl

ସେହି ପରି ବେଳେ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରାକୃତିକ ରୂପେ ବି ବହୁତ ପରିମାଣ ରେ ପରିବର୍ତନ ହୋଇ ଥାଏ ,ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ଓଜନ , ରକ୍ତବାହୀକ ପ୍ରସାରିତ ଅଧିକ ହେବା ଏବଂ ଏହାର ପ୍ରଭାବ ସବୁ ବେଳେ ମହିଳା ମାନଙ୍କ ସ୍ତନ ଉପରେ ହିଁ ପଡେ ଶାରୀରିକ ସମ୍ମନ୍ଦ ବନେଇ ଥିବା ମହିଳା ଙ୍କୁ ଅଧିକ ଭୋକ ହୁଏ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ମାସିକ ଧର୍ମ ରେ ବି ବିଳମ୍ବ ଘଟି ଥିବାର ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳେ ,ଏବଂ ପୂର୍ବ ରୁ ସେମାନେ ଅଧିକ ଉଜ୍ୱଳ ଦେଖା ଜାଇ ଥାନ୍ତି ,ଏହି ଭଳି ପୋଷ୍ଟ ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାଇବା ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *