ମହିଳାଙ୍କ ଏହି (ଅଙ୍ଗକୁ) ଛୁଇଁଲେ (ସମ୍ଭୋଗ) ପାଇଁ ପାଗଳ ହୋଇଯିବେ |

women

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ସାଧାରଣତଃ ମହିଳା ସହଭାଗୀ ମାନେ ସବୁ ସମୟରେ ସଂମ୍ପର୍କ ରଖିବା ପାିଁ ରାଜି ହୋଇ ନ ଥାନ୍ତି ବହୁତ କଷ୍ଟ ରେ ଅନେକ ସମୟ ରେ ସେମାନେ ବାଧ୍ୟ ବାଧକତା ରେ ଏହି ପରି କରିବା ପାଇଁ ସହମତ ହୋଇ ଥାନ୍ତି ହେଲେ ସେମାନେ ସେହି ଜିନିଷ କୁ କେବେ ବି ସଂମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ହୃଦୟ ର ସହିତ ଉପବୋଗ କରି ପାରନ୍ତି ନାହିଁ ଯେଉଁଥି ପାଇଁ ପୁରୁଷ ମାନେ ବି ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହୋଇ ପାରିବେ ନାହିଁ ଏହି କାରଣ ପାଇଁ ଦମ୍ପତୀ ଙ୍କ ମଧ୍ୟ ରେ ବିଶୃଙ୍ଖତା ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳେ ସେମିତି ରେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ମହିଳା ମାନଙ୍କୁ ସଂମ୍ପର୍କ ରଖିବା ପାଇଁ ବାଧ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ପଡୁ ଥାଏ ।love

ବା ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ପବର୍ତାଇବା ପାଇଁ ପଡୁ ଥାଏ ତେବେ ସେମତେବେ ପ୍ରଥମେ ରହିଛି କେବେ ବି ଆପଣ ନିଜର ସାଥି ଙ୍କ ପାଦ ଘସିଛନ୍ତି ଯଦି ଆପଣ ମାନେ ଏମିତି କିଛି ବି କରି ନାହାଁନ୍ତି ତେବେ ପରବର୍ତି ସମୟ ରେ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ମହଳା ସାଥି ଙ୍କ ପାଦ କୁ ଘସିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ ଏମିତି କରିଲେ ସେମାନଙ୍କ ଶରୀର ର ଅନ୍ୟ ଅଙ୍ଗ ଉତ୍ତେଜିତ ହୋଇ ଥାଏ । ସେହି ପରି ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ପାଦ ଘସିବାର ଆଉ ଏକ ବଡ କାରଣ ହେଲା ଯେତେ ବେଳେ ମହିଳା ମାନଙ୍କ ପାଦ ଘସା ଯାଏ ତେବେ ସେମାନଙ୍କ ମତ୍ସିକ ର ଏକ ବଡ ଅଶଂ ଆନନ୍ଦ ପ୍ରାପ୍ତି କରି ଥାଏ ,loves

ଜାହା ମହିଳା ସାଥି ଙ୍କ ସହିତ ଶାରୀରିକ ସଂମ୍ପର୍କ ରଖିବା ପାଇଁ ଇଚ୍ଛା ବଢେଇ ଥାଏ , ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଏହି ବ୍ୟମ୍ କୁ ଉପଯୋଗ କରନ୍ତି ତେବେ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଏହା ପ୍ରେମ ର ଏକ ନୂତନ ଶ୍ରୋତ ଦେବ ଏବଂ ଆପଣ ମାନଙ୍କ ଭଲ ପାଇବା ଏମିତି ବଢି ଚାଲିବ ,ଏହି ଭଳି ପୋଷ୍ଟ ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାଇବା ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *