ଘରକୁ ଟାଣି ନେଲେ ୧୩ ବର୍ଷ ଯୁବକକୁ – ଆଉ ତା ପରେ..

love

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ରୁମ୍ ମଧ୍ୟ କୁ ଟାଣି ନେଇ ଗଲେ 13 ବର୍ଷ ର ଯୁବକ କୁ ଏବଂ ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ଖୋଲି ଦେଲେ ନିଜର ସାଢୀ ଏବଂ ବ୍ଲାଉଜ୍ ତେବେ ବନ୍ଧୁଗଣ ଏହି ବିଷୟ. ରେ ସଂମ୍ପର୍ଣ୍ଣ ଭାବେ ଜାଣିବା ପାଇଁ ଆପଣ ମାନେ ଏହି ପୋଷ୍ଟ କୁ ନିହାତି ଭାବେ ପଢନ୍ତୁ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଜାଣି ପାରିବେ ଏବଂ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଜଣେଇ ଦେବୁ କି ଏହି ଘଟଣା ଟି ନୟେଡା ବାଦଲ ନଗର ରୁ ଏହି ଘଟଣା ଟି ସାମ୍ନା କୁ ଆସି ଥିବା ବେଳେ ଯେଉଁ ଠାରେ ଜଣେ ମହିଳା ଙ୍କ ସହିତ ଯୁବକ ସଂମ୍ପର୍କ ରଖିବେ ନାହିଁ ବୋଲି ମନା କରି ଥିଲେ ତବେ ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ଏମିତି ଏକ କାମ କରିଲେ ଜାହା ଜାଣିଲେ ଆପଣ ମାନେ ବି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବେ । ସେମିତି ରେ ଯେଉଁ ଠାରେ ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ତାଙ୍କ ସହିତ ସେକ୍ସ କରିବା ପାଇଁ କହି ଥିଲେ ତେବେ ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ନ କରିବାରୁ ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ଚମକଟେଡ୍ କୁ ଗରମ୍ କରି ଯୁବକ ଙ୍କ ପ୍ରାଇଭେଟ୍ ଅଙ୍ଗ କୁ ପୋଡି ଥିବା ର ଜଣା ପଡିଛି ,loves

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ଲାଗିଲେ ଏହା ସତ୍ୟ ଅଟେ ବାଦଲ ନଗର ପୁର ର ଥାନା ରେ ଏହି ଦିନ ରେ ଏହି ମାମାଲା ଚାଲିଛି ଏବଂ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ର କଥା ହେଲା ଏହି ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ କେବଳ 13 ବର୍ଷ ର ଅଟନ୍ତି ଏବଂ ବିଗତ 5 ତାରିଖ ଦିନ ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ପଢଶୀ ରେ ରହୁ ଥିବା ଏହି 13 ବର୍ଷ ର ଯୁବକ କୁ ଡାକି ଥିଲେ ଘର ମଧ୍ୟ କୁ ଏବଂ ପରେ ସେ ନିଜର ସାଢୀ ଏବଂ ବ୍ଲାଉଜ୍ ଖୋଲି ଦେଇ ତାଙ୍କ ସହିତ ସଂମ୍ପର୍କ ରଖିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରି ଥିଲେ ହେଲେ ଯୁବକ ଜଣଙ୍କ ମନା କରିବୁ ଏମିତି କିଛି କାଣ୍ଡ କରି ଥିବା ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳିଛନ୍ତି ।love

ଏବଂ ଏହି ଛାତ୍ର ଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ଗତ ମଙ୍ଗଲ ବାର ଦିନ ସେମାନେ ପୋଲିସ୍ ଷ୍ଟେସନ ରେ ଅଭିଯୋଗ କରି ଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଏବେ ଯାଏ କୈଣସି ବି ପୋଲିସ୍ ଆକ୍ସନ ନେଇ ନାହିଁ ,ଏହି ଭଳି ପୋଷ୍ଟ ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାଇବା ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *