ପୁରୁଷ ଙ୍କ ଯୌନ ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି କିପରି ହେବ ! ଆପଣାନ୍ତୁ ଏହି ଉପାୟ !! ଗୁପ୍ତ କଥା !!

man

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ପୁରୁଷ ମାନେ କେମିତି ନିଜର ଯୈନ ଶକ୍ତି କୁ ବୃଦ୍ଧି କରି ପାରିବେ ପ୍ରଥମେ ହେଲା ନିୟମିତ ଭାବେ ରସୁଣ ର ସେବନ କରିଲେ ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କ ଯୈନ ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଦି ହୋଇ ଥାଏ , ସେହି ପରି ନିୟମିତ ଭାବେ ଗଜା ବୁଟ ର ସେବନ କରିଲେ ଯୈନ ଶକ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ହେବା ସହିତ ଅଧିକ ଶକ୍ତି ପ୍ରଦାନ କରିବାରେ ସହାୟକ ହୋଇ ଥାଏ ,buta

ସେହି ପରି ସଂଙ୍ଗମ ପରେ ଏକ ଗ୍ଲାସ୍ କ୍ଷୀର ସେବନ କରିଲେ ଭଲ ଶକ୍ତି ମିଳେ ହସ୍ତମୈଥୁନ ଏକ ପ୍ରାକୃତିକ ପଦ୍ଧତି ଯୈନ ଉତ୍ତେଜନା ର ଶାନ୍ତି ପାଇଁ ପୁରୁଷ ଏହି ପ୍ରଣାଣୀ କୁ ଗ୍ରହଣ କରେ ଏହା କ୍ରମାଗତ ଭାବେ ଅଭ୍ୟାସ ଫଲ ରେ ଶରୀର ଉପରେ କୁ ପ୍ରଭାବ ପକେଇ ଥାଏ ଏବଂ ମନ ଦୁର୍ବଳ ହୋଇ ପଡେ ହସ୍ତମୈଥୁନ ସମୟ ରେ ବାହାରି ଆସୁ ଥିବା ବିର୍ଯ୍ୟ କୁ ବାହାର କରି ଦେବା ଉଚିତ୍ ନଚେତ୍ ମାନଶୀକ ବିକାର ଜନ୍ମି ପାରେ ନିଜର ଆତ୍ମା ପରି ସବୁ ବେଳେ ନିଜର ପତ୍ନୀ ଙ୍କୁ ପ୍ରେମ କରନ୍ତୁ ମୁତ୍ର ରେ ଇୟୁରିଆ ରହୁଛି ତେଣୁ ପିଇଲେ କୈଣସି କ୍ଷେତି ନାହିଁ ମାତ୍ର ଏହା ଆପଣ ମାନଙ୍କ ରୁଚି ଉପରେ ନିର୍ଭର କରେ ସ୍ତ୍ରୀ ଗର୍ଭବତୀ ହେଲେ ଆଠ ମାସ ପରେ ସଂମ୍ଭୋଗ ବନ୍ଧ କରି ଦେବା ଉଚିତ୍ ବିର୍ଯ୍ୟ ପାନ କରିବା ଦ୍ୱରା ଶରୀର ପ୍ରତି କୈଣସି ବି କ୍ଷେତି ନାହିଁ ଏହି ଥିରେ ଖାଦ୍ୟ ସାର ରହିଛି ,milk

ସେହି ପରି ଯୈନ କେଶ ସଫା କରିବା ଦ୍ୱାରା କୈଣସି କ୍ଷେତି ନାହିଁ । ବିର୍ଯ୍ୟ ପାତ ପରେ ଲିଙ୍ଗ କୁ ଜମି ମଧ୍ୟ ରେ ରଖି ଶୋଇଲେ କୈଣସି କ୍ଷେତି ନାହିଁ ପୁରୁଷ ମାନେ ନିଜର ସ୍ତ୍ରୀ ସହିତ ସପ୍ତାହ ରେ ଦୁଇ ଥର ସିମୀତ ରଖିଲେ ଭଲ ପୁରୁଷ ସଂମ୍ଭୋଗ କୈଶଳ ଜାଣି ପାରିଲେ ସ୍ତ୍ରୀ ଗୋଟିଏ ଥର ରେ ହିଁ ତୃପ୍ତି ହୋଇ ଥାଏ ପୁରୁଷ ସହିତ ସମ୍ଭୋର ଅଶ୍ୱଭାବିକ ଅଟେ , ହେଲେ ଆଇନ୍ ଅନୁସାରେ ଅପରାଧ ଅଟେ ଯେଉଁ ପୁରୁଷ ମାନଙ୍କ ଲିଙ୍ଗ ବାମ କିମ୍ଭା ଡାହାଣ ଆଡକୁ ଢଳି ରହେ ତେବେ ଭୟ କରିବାର କୈଣସି କ୍ଷେତି ନାହିଁ , ପ୍ରତି ଦିନ ଦୁି ରୁ ତିନୋଟିରସୁଣ କୋଷା ଭାଜି ସେବନ କରିଲେ ପୁରୁଷ କୁ ନଂପୁରଷତା ରୁ ମୁକ୍ତି ମିଳେ ,ଏହି ଭଳି ପୋଷ୍ଟ ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାଇବା ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *