ଓଡିଆ ଡବଲ ମିନିଙ୍ଗ ପ୍ରଶ୍ନ ଓ ତାର ଉତ୍ତର – ଦେଖିବା କେତେ ଜଣ ଦେଇ ପାରୁଛନ୍ତି

aa

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟଲ କୁ ବହୁତ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଏହି କଥା କୁ ଜାଣି ଥିବେ କି ଆଜିର ଦିନ ରେ ଇଣ୍ଟରଭିୟୁ ମାନଙ୍କ ରେ କେତେ ପରିମାଣ ରେ ଷ୍ଟ୍ରୀଟ୍ ହେଉଛି । ତେବେ ସେମିତି କ୍ଷେତ୍ର ରେ ପିଲା ମାନଙ୍କୁ ଆହୁରୀ ବି ପାଗଳ କରି ଦେଉଛି । ଆଜିର ସମୟ ର ଅଡୁଆ ପ୍ରଶ୍ନ ତେବେ ସେମାନେ ବହୁତ ସମୟ ରେ ଇଣ୍ଟର୍ଭିୟୁ ରେ ସଠିକ୍ ଉତ୍ତର ଦେଇ ପାରୁ ନ ଥିବା କାରଣ ରୁ ସେମାନେ ବହୁତ ଅସୁବଧା ର ସମ୍ମଖୀନ ହୋଇ ଥାନ୍ତି ସେହି ପରି ବେଳେ ଆମେ ଆଜି ଆପଣ ମାନଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି ନଲେଜବୁଲ ସେମିତି ହିଁ ପ୍ରଶ୍ନ ବିଷୟ ରେ କହିବା ପାଇଁ ଆସିଛୁ ଜାହାକୁ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ମାନଙ୍କ ଜ୍ଞ୍ୟାନ ବଢିବା ସହିତ ଆପଣ ମାନେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବେ ଇଣ୍ଟର୍ଭିୟୁ ରେ ପାସ୍ ହୋଇ ପାରିବେ ।inter

ତେବେ ଆସନ୍ତୁ ସେମିତି କିଛି ପ୍ରଶ୍ନ ଜାଣିବା ପ୍ରଥମେ ଏହା କଣ ଜାହା ଅଧା ଭର୍ତି ହେଲେ କଷ୍ଟ ଲାଗେ ଏବଂ ପୂରା ଭରିଦେଲେ ଶାନ୍ତି ଲାଗେ ? , ଏହାର ଉତ୍ତର ହେଲା ହେଲା ଚୁଡୀ , ଦୁଇରେ ଆମେ ନାରୀ ର କେଉଁ ଅଶଂ ଖାଇ ଥାଉ ? ଏହାର ଉତ୍ତର ହେଲା ଲେଡି ଫିଙ୍ଗର , କିଏ ତୁମ ପାର୍ଟି ରେ 7 ଇଞ୍ଚ ର ଅସ୍ତ୍ର ଭର୍ତି କରେ ? ଏହାର ଉତ୍ତର ହେଲା ଦନ୍ତ ଚିକିତ୍ସକ , ଝିଅ କୁ ବହୁତ ମନେଇବା ପରେ ଝିଅ ନିଜେ ଖୋଲିଲା ସେହିଟା କଣ ? ଏହାର ଉତ୍ତର ହେଲା ଋଷି ଥିବା ଝିଅ ପାଟି ଖୋଲିଲା ,interview

ଝିଅ ଟି କେତେ ବେଳେ ନିଜ ଇଚ୍ଛା ରେ ସବୁ ପୋଷାକ ଖୋଲି ଥାଏ ? ଏହାର ଉତ୍ତର ହେଲା ଗାଧୋଇବା ବେଳେ , ଗୋଟିଏ ଝିଅ ଗୋଟିଏ ପୁଅ ର କେଉଁ ଜିନିଷ ଉପରେ ବସେ ? ଏହାର ଉତ୍ତର ହେଲା ପୁଅ ର ବାଇକ୍ , କେଉଁ ଫ୍ରୀ ଜିନିଷ କେବେ ପୁଅ ପିଲା ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ? ଏହାର ଉତ୍ତର ହେଲା STAY FREE , ମହିଳା ଙ୍କ କେଉଁ ସ୍ଥାନ ରେ ବାଳ ଥିଲେ ପୁରୁଷ ଙ୍କୁ ଭଲ ଲାଗେ ମୁହଁ ରେ ,ଏହି ଭଳି ପୋଷ୍ଟ ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାଇବା ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *