19 ଡିସେମ୍ୱର 2020 ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦୀନ ।

rasi-phala

ମେଷ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜିର କଲ୍ୟାଣକାରୀ ଉପାୟ- ଜପେଂ ଓଁ ଅଂ ଅଙ୍ଗାରକାୟ ନମଃ , ଆଜିର ଭବିଷ୍ୟ- ଯୋଜନା ଫଳିଭୁତ ହେବ, ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତି ସହଯୋଗ କରିବେ , ମିତ୍ର ତଥା ସଂମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହାୟତା କରିପାରିବେ , ଘର ବାହାରେ ଲୋକେ ଜାଣିବେ , କାର୍ଯ୍ୟସିଦ୍ଧି ହେବ,  ଉତ୍ସାହ ପ୍ରସନ୍ନତାରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ, ସମୟର ଅନୁକୁଳତା ଲାଭ ଉଠାନ୍ତୁ, ମନୋରଞ୍ଜନ ସମୟ ମିଳିବ ।

ବୃଷ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜିର କଲ୍ୟାଣକାରୀ ଉପାୟ- ଜପେଂ ଓଁ ଶୁଂ ଶୁକ୍ରାୟ ନମଃ- ଆଜିର ଭବିଷ୍ୟ- ତନ୍ତ୍ର ମନ୍ତ୍ରରେ ରୁଚି ରହିବ, କେଉଁ ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ମାର୍ଗଦର୍ଶନ ଓ ସହଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ, ଧନ ପ୍ରାପ୍ତି ସୁଗମ ହେବ, ଦାମିକା ବାସ୍ତୁ ସଂମ୍ଭାଳିକରି ରଖନ୍ତୁ , ସାବଧନତା ଆବଶ୍ୟକତା ଅଟେ , ବ୍ୟୟବୃଦ୍ଧି ହେବ , ଘର  ବାହାର ପ୍ରସନ୍ନତା କୁ ବାତାବରଣ ରହିବ ।

ମିଥୁନ ରାଶି ଆଜିର କଲ୍ୟାଣକାରୀ ଉପାୟ- ଜପେଂ ଓଁ ଶୋଂ ସୋମାୟ ନମଃ- ଆଜିର ଭବିଷ୍ୟ- କାମ କରୁଥିବା ସମୟ ତଥା ଆସୁଥିବା ଯିବା ସମୟରେ ବିଶେଷ ସାବଧନତା ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି , ଶାରରୀକ ତଥା ଧନ ହାନି ହୋଇପାରେ , ବାଣି ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ , ଶତ୍ରୁ ସକ୍ରିୟ ରହିବେ , ଚିନ୍ତା ରହିବ , ମିତ୍ର ତଥା ସଂମ୍ପର୍କୀୟ ସହଯୋଗ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ ।

କର୍କଟ ରାଶି ପାଇଁ  ଆଜିର କଲ୍ୟାଣକାରୀ ଉପାୟ – ଜପେଂ ଓଁ କେଂ କେତବେ ନମଃ- ଆଜିର ଭବିଷ୍ୟ- ପ୍ରେମ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଭୁଲ୍ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ , ବ୍ୟୟ ରହିବ , କେଉଁ ଆନନ୍ଦୋତ୍ସବ ରେ ଭାଗ ନେବାର ଅବସର ପ୍ରାପ୍ତି ହୋଇପାରେ , ପ୍ରସନ୍ନତାରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ , ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ତଥା ମିତ୍ରଙ୍କ ସହ ସୁଖମୟ ସମୟ ବ୍ୟତିତ ହେବ , ଲମ୍ବା ଯାତ୍ରା ସଂମ୍ଭବ ଅଛି, ଲାଭ ହେବ ।

ସିଂହ ରାଶି : ଆଜି, ଅଧିକ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ପରେ ମଧ୍ୟ, ହ୍ରାସ ହେତୁ ଆପଣ ନିରାଶା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ଝଗଡା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଆଜି ଫଳପ୍ରଦ ଦିନ ହେବ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଭାଷଣରେ ସଂଯମ ରୁହନ୍ତୁ | ମାତାଙ୍କର ଚିନ୍ତା ରହିବ | ଚାକିରିରେ ସ୍ଥାୟୀ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବହାରିକତା ହ୍ରାସ ପାଇବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଏକ ମଜାଦାର ଦିନ ହେବ | କୌଣସି ପ୍ରକାରର ମତଭେଦ ଏବଂ ଆଲୋଚନା ଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ଘଟଣା ଖର୍ଚ୍ଚ ସମ୍ଭବତ। | କିମ୍ବଦନ୍ତୀରୁ ମଧ୍ୟ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ବିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ପଢିବାକୁ ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ରୋକନ୍ତୁ ଛାତ୍ରମାନେ ଅଧ୍ୟୟନରେ ବାଧାବିଘ୍ନର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବେ | ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ କରି ମନ ଖୁସି ହେବ | ପେଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହୋଇପାରେ |

ତୁଳା ରାଶି : ବହୁତ ପରିଶ୍ରମ ହେବ | ଆପଣ ପୋଷାକ, ଯାନ ଏବଂ ଖାଦ୍ୟର ଭଲ ଆନନ୍ଦ ପାଇବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମନୋରଞ୍ଜନର ଦିନ | ପରିବାର ସହିତ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ | ମନରେ ଅଧିକ ସମ୍ବେଦନଶୀଳତା ରହିବ | ଶାରୀରିକ ଶକ୍ତିର ଅଭାବ ରହିବ | ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ମଧ୍ୟ ହେବ | ସେଠାରେ ଟଙ୍କା ଏବଂ ଖ୍ୟାତି ନଷ୍ଟ ହେବ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ସହ ଝଗଡା ହେତୁ ମନ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ ରହିବ |

ବିଛା : ଆଜି ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ସାଇଟରେ ପରିବେଶ ଅନୁକୂଳ ହେବ | ଘରର ପରିବେଶ ଆନନ୍ଦିତ ହେବ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଆଜି ଦିନସାରା ଖୁସି ହେବେ | ଆପଣ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ସହକର୍ମୀଙ୍କଠାରୁ ସୁଖ ଏବଂ ସୁଖ ଆସିବ | ଭାଇ ଓ ଭଉଣୀମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ | ପ୍ରତିଯୋଗୀମାନଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ବିଜୟ ହେବ | ସ୍ନେହ ସମ୍ପର୍କ ଗଠନ ହେବ | ଭ୍ରମଣ ସମୁଦାୟ ଅଛି |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଶାରୀରିକ ଭୋଗ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ପରିବାରରୁ ସୁଖ ପାଇବେ | ଟଙ୍କା ଉପକୃତ ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସ୍ନେହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସହଯୋଗ ଗ୍ରହଣ କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହେବ | ପରିବାର ସହିତ ଭୁଲ ବୁ stand ାମଣା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଅର୍ଥ ବ୍ୟର୍ଥ ହେବ | ମାନସିକ ଅସ୍ଥିରତା ଏବଂ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା କଷ୍ଟକର କରିବ | କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକରେ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବାରେ ଅସୁବିଧା ହେବ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ ଧାର୍ମିକ ଧାରା ସହିତ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାର ଏକ ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ପରିଶ୍ରମୀ ହେବ ଏବଂ ହାତରେ କାମ ଶେଷ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ | ପରିବାରରେ ଏକ ଅନୁକୂଳ ପରିବେଶ ରହିବ | ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଉପହାର ଗ୍ରହଣ କରି ଆପଣ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ସହଜରେ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଚାକିରିରେ ଲାଭ ହେବ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ପରିଶ୍ରମର ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ତୁମର ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ ଏବଂ ଆଜି ତୁମେ ଗୋଟିଏ ଜିନିଷ କରିବା ଉଚିତ୍, ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଆଜିର ଆୟରୁ କିଛି ଟଙ୍କା ସଞ୍ଚୟ କର | ମନେରଖ ଯେ ଟଙ୍କା କାରବାର କିମ୍ବା ଜାମିନ ତୁମକୁ ଫାନ୍ଦରେ ପକାଇବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ | ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେ ଅର୍ଥର ବିନିଯୋଗ ଭୁଲ ସ୍ଥାନରେ ନାହିଁ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ବିଭ୍ରାଟ ସମ୍ଭବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ନୂତନ ସୁଯୋଗକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି | ଆପଣ ଯାତ୍ରା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରୋଗ୍ରାମକୁ ପୁନର୍ବାର ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିବେ | ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ତୁମର ଜୀବନକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର ଏବଂ ସମସ୍ତେ ଯାହା କୁହନ୍ତି କିମ୍ବା କରନ୍ତି ସେଥିପ୍ରତି କେହି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତି ନାହିଁ | ତୁମେ ସମାଜରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ | ପ୍ରାଚୀନ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହଯୋଗ ହେବ | ପିଲା ଏବଂ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ମିଳିବ | ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *