15 ଡିସେମ୍ବର 2020 ରାଶିଫଳ – କଣ ରହିଛି ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ

rasi-phala

ମେଷ: ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷେତ୍ରର ବିରୋଧର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟର କଥା, ଆପଣ କ୍ରୋଧର ଶିକାର ହେବେ | ଆଜି ତୁମର ସଚ୍ଚୋଟତା ସବୁ ସ୍ଥାନରେ ଆଲୋଚନା ହେବ | ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବିଶ୍ୱାସ କରିବେ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ | ଆଜି ତୁମର ଆତ୍ମା ​​ଏବଂ ସତେଜତା ଅନୁପସ୍ଥିତ ରହିବ | ଛାତ୍ରମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଭଲ ଅନୁଭବ କରିବେ ଏବଂ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ରଙ୍ଗ ଆଣିବ |

ବୃଷ: ଆଜି ଆପଣ ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଗ୍ରହ ପ୍ରକାଶ କରିବେ | ତୁମର ସୃଷ୍ଟି ସବୁଠାରେ ପ୍ରଶଂସିତ ହେବ | ଯେଉଁମାନେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର କିମ୍ବା ନିର୍ଦ୍ଦେଶନାରେ ସଂଘର୍ଷ କରୁଛନ୍ତି, ସେମାନଙ୍କୁ ଏକ ବଡ଼ କାମ ମିଳିପାରେ | ବ୍ୟବସାୟରେ ଅବସ୍ଥା ଅନୁକୂଳ ହେବ | ବଦନାମ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ମନୋବଳ ହ୍ରାସ ହେବାକୁ ଦିଅ ନାହିଁ |

ମିଥୁନ: ଆଜି ଏକ ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ଏକାକୀ ରହିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି | ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ କିଛି ଚିନ୍ତା ହୋଇପାରେ | ଆଜି, ଅଧିକରୁ ଅଧିକ ସମୟ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ଅତିବାହିତ ହେବ | ଆଜି ଅଫିସରେ ଆପଣ ସାବଧାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ତୁମର ଗୋଟିଏ ଭୁଲ ପଦକ୍ଷେପ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇପାରେ |

କର୍କଟ: ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି, କିଛି ପୁରୁଣା ଜିନିଷ ଉପରେ ଚାପର ପରିସ୍ଥିତି ଆସିପାରେ | କୋର୍ଟ ମାମଲାରେ, ନିଷ୍ପତ୍ତି ଆପଣଙ୍କ ଆଶା ବିରୁଦ୍ଧରେ ଆସିପାରେ | ତଳ ପେଟରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହେବାର ଅଭିଯୋଗ ହୋଇପାରେ | ପରିବାରରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତିର ପରିବେଶ ରହିବ |

ସିଂହ : ଆଜି ତୁମର ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ଜୀବନ ହେବ। ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ତୁମେ ତୁ-ତୁ, ମୁଁ-ମୋର ହେବ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭାଗୀଦାରଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିଭେଦ ହୋଇପାରେ | ତେଣୁ ଗଣେଶ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ, କିନ୍ତୁ ତୁମର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ଆପଣ ସାମାଜିକ ଜୀବନରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଆପଣ ବିପରୀତ ଲିଙ୍ଗର ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ, ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ସାବଧାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଶୁଭ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଘରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତିର ପରିବେଶ ରହିବ | ମନ ମଧ୍ୟ ଖୁସି ହେବ | ଏକ ସୁଖଦ ଘଟଣା ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଏହି ରୋଗରେ ପୀଡିତଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ସୁଧୁରିବ। ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଲାଭବାନ ହେବ ଏବଂ ଖ୍ୟାତି ମଧ୍ୟ ପାଇବ | ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ | ନାବାଳିକା ଠାରୁ ଭଲ ଖବର ଆସିପାରେ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ବୌଦ୍ଧିକ ପ୍ରବୃତ୍ତି ଏବଂ ଆଲୋଚନା ଦିନ ଅତିବାହିତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି, ଆପଣ କଳ୍ପନା ଏବଂ ସୃଜନଶୀଳତାକୁ ଭଲ ଭାବରେ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଯଦି ଆପଣ କାହା ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରନ୍ତି, ଭାବନାରେ ନ କହି, ସତ୍ୟ ଏବଂ ବାସ୍ତବରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରନ୍ତୁ | ଭାଗ୍ୟ ସହିତ, ଆପଣ ମଧ୍ୟ ସାମାଜିକ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ଗଣେଶଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ସହିତ, ବାହାରେ ବୁଲିବା ଏବଂ ସୁଖୀ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସହିତ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ଖାଦ୍ୟ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ବିଛା : ଯଦି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଚାପରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ, ତେବେ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କର ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ, ଗଣେଶ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି, କାରଣ ମନ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବ ଏବଂ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଅଲଗା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଏକ ଚିନ୍ତା ରହିବ, କ୍ଷତି ଏବଂ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ମହିଳା ଏବଂ ଜଳର ଭୟ ରହିବ | ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟ୍ ହୋଇଥିବା ପ୍ରକ୍ରିୟାରେ ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅ | ଅଫିସରେ ମଧ୍ୟ ତୁମର ସ୍ୱର ଏବଂ ସ୍ୱରକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ସାହାଯ୍ୟ ଆଖପାଖରୁ ଆସିବ | ଚିନ୍ତାଧାରା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ |

ଧନୁ ରାଶି: ଆଜି ଜଳଭଣ୍ଡାରଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ମାଆର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଯତ୍ନବାନ ହେବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଆଜି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ଭଲ ଦିନ ହେବ ନାହିଁ | ସମ୍ବେଦନଶୀଳତା ଏବଂ ଘରୋଇ ସମସ୍ୟା ହେତୁ ମାନସିକ ଚାପ ରହିବ | । ସଂଯମତା ଏବଂ ସାହସକୁ ଧରି ରଖ | କୌଣସି ଭାରି କ୍ଷତି ହେତୁ ବୈବାହିକ ଜୀବନ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | କୌଣସି ଗରିବ ଲୋକକୁ ଖାଦ୍ୟ ଖାଇବା ଦ୍ୱାରା ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ମକର ରାଶି: ଆଜି ଆପଣ ଯାହା ବି କାମ କରନ୍ତି, ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ | ଶାନ୍ତ ରୁହ ଏବଂ ଧର୍ଯ୍ୟ ରଖ | ଆଜି କେହି ଜଣେ ଆପଣଙ୍କୁ ଦେଖା କରିବାକୁ ଆସିବେ | ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଏବଂ ଆରାମ ପାଇଁ ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅ | ଶୀଘ୍ର ଏକ ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ଆସୁଛି ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ହେବ | ରାସ୍ତାରେ କାର୍ ଚଲାନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏବଂ ଆଯୁକ୍ତିକ ବିପଦରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | କୌଣସି ଭାରି କ୍ଷତି ହେତୁ ବୈବାହିକ ଜୀବନ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇପାରେ |

କୁମ୍ଭ: ଆଜି, ତୁମେ ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ଏବଂ ଯେକୌଣସି ପରିସ୍ଥିତିକୁ ବୁଝିବାର କ୍ଷମତା ସହିତ ତୁମର ଚତୁର୍ଦ୍ଦିଗରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବ | ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଏକ ବଡ଼ ସମସ୍ୟାର ଏକ ସୃଜନଶୀଳ ସମାଧାନ କିମ୍ବା ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସମସ୍ୟାକୁ ଆଚ୍ଛାଦନ କରାଯିବ | ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ରୋମାଞ୍ଚକର ସମୟ | ତୁମକୁ ଅନ୍ୟର ଧ୍ୟାନ ଆକର୍ଷଣ କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ଲୋକମାନେ ନିଜେ ସାହାଯ୍ୟ ମାଗିବାକୁ ଆସିବେ |

ମୀନ ରାଶି : ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ସହ ଜଡିତ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ପାଇବା ଉଚିତ୍ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନକୁ ଅଧିକ ଖୁସି କରିବା ପାଇଁ ତୁମର ପ୍ରୟାସ ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ଠାରୁ ଅଧିକ ରଙ୍ଗ ଆଣିବ | ହଠାତ୍ ନୂତନ ଉତ୍ସରୁ ଟଙ୍କା ଆସିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଦିନକୁ ଖୁସି କରିବ | ପାରସ୍ପରିକ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଏବଂ ସହଯୋଗ ଆପଣଙ୍କ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ପର୍କକୁ ଦୃଢ କରିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *