14 ଡିସେମ୍ବର 2020 ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦୀନ..

rasi-phala

ମେଷ: ଆଜିର ପୁରା ଦିନ ମଜାଳିଆରେ ବିତାଇବ | ସାଂସାରିକଙ୍କୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମୟ ଦେବା ସହିତ ସାଂସାରିକ ଜିନିଷ ପ୍ରତି ମନୋଭାବ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଅତିଥିମାନଙ୍କ ଆଗମନ ଯୋଗୁଁ, ଘରେ ବ୍ୟସ୍ତତାର ପରିବେଶ ରହିବ, ବ୍ୟକ୍ତିଗତ କାର୍ଯ୍ୟ ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ସହଭାଗୀ ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ଚତୁର ଆର୍ଥିକ ଯୋଜନାରେ ବିନିଯୋଗ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ର ଭାର ବଢିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଚାପ ଦେଇପାରେ | ଆଜି ତୁମେ କାହାକୁ ତୁମର ହୃଦୟ ଭାଙ୍ଗିବା ଠାରୁ ରକ୍ଷା କରିପାରିବ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆପଣ ଆରାମରେ ନିଜ ପାଇଁ କିଛି ସମୟ ବାହାର କରିପାରିବେ | କିଛି ମଜାଦାର ପଢନ୍ତୁ ଏବଂ କିଛି ମସ୍ତିଷ୍କ ଥଣ୍ଡା କରନ୍ତୁ |

ବୃଷ: ଆଜି ରୋଜଗାରରେ ସଫଳତା ମିଳିବ, ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ରୋମାନ୍ସ କ୍ଷେତ୍ରରେ, ଦିନଟି ଭଲ, ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ନ ପଚାରି ପରାମର୍ଶ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ନୂତନ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆସିପାରେ, ନୂତନ ବନ୍ଧୁ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରିବ | ଜଣେ ଅପରିଚିତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ବିଶ୍ୱାସ କର ନାହିଁ | କାହା ସହିତ ବିତର୍କ ହୋଇପାରେ | କ୍ରୋଧର ଭାବନା ନିଜକୁ ଭାଙ୍ଗିବାକୁ ଦିଅ ନାହିଁ | ପରିବାରର ପରିବେଶ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ଯେକୌଣସି ମାଙ୍ଗାଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦାନ କରିପାରିବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଜମି, ରିଅଲ୍ ଇଷ୍ଟେଟ୍ କିମ୍ବା ସାଂସ୍କୃତିକ ପ୍ରକଳ୍ପ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ |

ମିଥୁନ: ଧର୍ମ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ହଠାତ୍ ଲାଭ ମନର ପ୍ରଶ୍ନ ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ମତାମତକୁ ଅଣଦେଖା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ପିଲାମାନଙ୍କଠାରୁ ମଧ୍ୟ ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଭଲ ଅଟେ | ଆଜି ତୁମେ ତୁମର କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ପାଇବ | ଯଦି ଆପଣ ଭ୍ରମଣ କରୁଛନ୍ତି, ସମସ୍ତ ଆବଶ୍ୟକୀୟ ଦଲିଲକୁ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ ରଖିବାକୁ ଭୁଲନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଲାଗୁଛି ଆଜି ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ବହୁତ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିପାରିବେ | ଆଜିର ଲାଭଜନକ ଦିନରେ ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ଏକ ଶୁଭ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜନ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କିଛି କିଣିବା ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଶୁଭ ଦିନ |

କର୍କଟ: ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହଯୋଗରେ ନିମ୍ନଲିଖିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରାଯିବ, ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ସ୍ୱୀକୃତି ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ | ଖରାପ ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ମନରେ କିଛି ବିଚଳିତ ହୋଇପାରେ | ଦ୍ରୁତ ପରିବର୍ତ୍ତନଶୀଳ ଧାରଣା ଯୋଗୁଁ କଠିନ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ କିଛି ବିଷୟରେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି | ସଫଳତା ଏବଂ ଖ୍ୟାତି ଏବଂ ଖ୍ୟାତି ହାସଲ କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଶୁଭ ଦିନ | ଘରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତିର ପରିବେଶ ରହିବ | ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ସୁସ୍ଥ ରହିବ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ସିଂହ :ସିଂହ ରାଶିର ଚିହ୍ନଗୁଡିକ ମିଶ୍ରିତ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆପଣ ଅନାବଶ୍ୟକ ଚାପକୁ ଏଡ଼ାଇବା ଉଚିତ୍ | କୌଣସି ପୁରୁଣା ଜିନିଷ ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ବହୁତ ଦୁଃଖ ଦେବ | ପିତାମାତାଙ୍କଠାରୁ ତୁମେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ଏବଂ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇବ, ଯାହା ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସକୁ ଦୃଢ କରିବ | ଆଜି ଶାଶୁଘର ପକ୍ଷରୁ ଅସନ୍ତୋଷର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | କୌଣସି ପ୍ରକାର ବିତର୍କକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜିର ଦିନ ବହୁ ପରିମାଣରେ କୁମାରୀ ରାଶି ପାଇଁ ଯଥାର୍ଥ ହେବ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସୁଖଦ ସମର୍ଥନ ଏକ ମହତ୍ .ପୂର୍ଣ୍ଣ ଉପାୟରେ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ | ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟରେ ଭଲ ସମନ୍ୱୟ ରହିବ | ଯଦି ଆପଣ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି, ତେବେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନିଅନ୍ତୁ | ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ବ୍ୟବସାୟରେ, ଆପଣ କ୍ରମାଗତ ଅଭିବୃଦ୍ଧି ହାସଲ କରିବେ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁଳା ରାଶି ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ତୁମେ ତୁମର ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ କୁ ସଠିକ୍ ଭାବରେ ପୂରଣ କରିବାକୁ ଯାଉଛ | ସମ୍ପତ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ଲକ୍ଷଣ ଅଛି | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମିଶି, ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବେ | ତୁମର ଶକ୍ତି ଏବଂ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ଏକ ଲାଭଜନକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଇପାରିବେ | ଆପଣ ନୂତନ ବିନିଯୋଗରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବେ | ପରିବାରରେ ଶାନ୍ତି ଏବଂ ଶାନ୍ତି ରହିବ। ଅଧିକାଂଶ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭାଗ୍ୟ ସମ୍ପୁର୍ଣ୍ଣ ଅଟେ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶି ଚିହ୍ନ ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ବହୁତ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ପରିବାରର ଆର୍ଥିକ ଅସୁବିଧା ଦୂର ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ କରାଯାଇଥିବା ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମରେ ହଠାତ୍ କିଛି ବଡ଼ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇପାରେ | ତୁମେ ତୁମର ଶତ୍ରୁ ପକ୍ଷ ଉପରେ ଜିତିବ | ଯେକୌଣସି ପୁରୁଣା ବିତର୍କର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ବନ୍ଦ କାର୍ଯ୍ୟ ଚାଲିବ | ମୋଟ ଉପରେ, ଆଜି ଶୁଭ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି।

ଧନୁ ରାଶି : ଧନୁ ରାଶି ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ 2 ଗୁଣ କାମ ପାଇବେ | ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ଭାବରେ ଆପଣ ଅର୍ଥର ଲାଭ ପାଇଛନ୍ତି | ଆପଣ ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଆରାମ ଏବଂ ସୁଖରେ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ | ଆଜି ବାକି ଦିନ ଅପେକ୍ଷା ଭଲ ହେବ | ସନ୍ଧ୍ୟାରେ, ଆପଣ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଭୋଜନ ଏବଂ ପାନୀୟ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟ ଖାଦ୍ୟ ଉପଭୋଗ କରିବ | ସୃଜନଶୀଳ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ ହେବ | ଲୋକମାନେ ତୁମର ଉତ୍ତମ ପ୍ରକୃତିର ପ୍ରଶଂସା କରିବେ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି, ମକର ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଅଧିକ ଚାପ ଯୋଗୁଁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଦୁର୍ବଳତା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ହଠାତ୍, ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ, ତୁମେ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଲାଭ ପାଇବ | ଘରୋଇ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | କୌଣସି ସମ୍ପତ୍ତି ଉପରେ ବିବାଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କୌଣସି ସମସ୍ୟାର ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ସମାଧାନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ପରିସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କ ସପକ୍ଷରେ ଥିବା ପରି ମନେହୁଏ, କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଉତ୍ତମ ସମନ୍ୱୟ ରକ୍ଷା କରିବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣ କୌଣସି ଦୀର୍ଘ ଦୂରତା ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାଇବା ଉଚିତ୍ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ ହେବ | ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ତୁମେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ | ସମାଜରେ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ରହିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ତୁମେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ତୁମର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଏକ ପ୍ରେମ ବିବାହରେ ପରିଣତ ହୋଇପାରେ | ତୁମେ ତୁମର ପୁରୁଣା ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକୁ ସଫଳ କରିବ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ର ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ଦିନକୁ ଆନନ୍ଦରେ ବିତାଇବାକୁ ଯାଉଛ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକେ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହେବ | ତୁମର ଇଚ୍ଛା ବିଷୟରେ ତୁମେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟ ଧ୍ୟାନ ଆବଶ୍ୟକ କରେ | ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍, ନଚେତ୍ କାହା ସହିତ ବିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ନୂତନ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବାରେ ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗ ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରାଯାଇପାରେ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *