13 ଡିସେମ୍ୱର 2020 ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦୀନ ।

rasi-phala

ମେଷ : ମଣିଷମାନେ ଯେକୌଣସି ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପରେ ଯୋଗ ଦେଇ ପାରିବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହ ଏକ ତୀର୍ଥଯାତ୍ରା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ କରାଯାଇପାରିବ | ଗମ୍ଭୀର ପରିସ୍ଥିତିରେ ସମସ୍ତ ବିଷୟର ସମାଧାନ ପାଇଁ ତୁମେ ତୁମର ସମସ୍ତ ଜ୍ଞାନକୁ ବ୍ୟବହାର କରିବ | ଏହି ଦିନ ଆଭ୍ୟନ୍ତରୀଣ ଶକ୍ତି ରହିବ | ତୁମେ ଶାନ୍ତ ଏବଂ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବ | ମାନସିକ ଶାନ୍ତିରୁ ଜଣେ ସଠିକ୍ ଫଳାଫଳ ପାଇପାରିବ | ତୁମର ବିରୋଧୀ ଦଳ ପରାସ୍ତ ହେବେ | ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ ଏହି ରାଶିର ସମୟ ବହୁତ ଭଲ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟଙ୍କା ସହିତ ଏକ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇବ | ବାଣିଜ୍ୟରେ ସୃଷ୍ଟି ହେଉଥିବା ବାଧା ଦୂର ହେବ | ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରଣାଳୀରେ ଉନ୍ନତି କରିପାରିବେ |

ବୃଷ ରାଶି : ବୃଷର ମୂଳ ବାସିନ୍ଦା ଶକ୍ତିଶାଳୀ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆଜି ଆପଣ କିଛି ବିଶେଷ ସଫଳତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କେତେକ ଅସହାୟ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ | ତୁମର ଆର୍ଥିକ ଅବସ୍ଥା ଭଲ ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ସାହାଯ୍ୟରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ହାସଲ କରାଯିବ | ଏହି ରାଶିର ଦେଶବାସୀ ଏକ ଭଲ ସାଥୀ ପାଇପାରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ବିବାହିତ ଜୀବନକୁ ବହୁତ ଭଲରେ ବିତାଇବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ମଜା କରିବାକୁ ବାହାରକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି | ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ବିଷୟ ପାଇଁ ଆଜି ଶୁଭ ହେବ | ମଧୁରତା ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ରହିବ | ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ କରିବେ | ହଠାତ୍ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ମିଥୁନ ରାଶିର : ଏହି ଚିହ୍ନଗୁଡ଼ିକ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ହଠାତ୍ ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢିବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ହସିବା ସମୟ ଅତିବାହିତ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି, କିନ୍ତୁ ତୁମର ଖାଇବା ଅଭ୍ୟାସରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ପେଟରେ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିପାରେ | ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାର ପଦ୍ଧତିରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଦେବ | ଲୋକମାନେ ତୁମର ଭଲ ଆଚରଣକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ | ବେକାର ଲୋକ ଶୀଘ୍ର ଭଲ ଚାକିରି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସରକାରୀ ଚାକିରି କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଲାଭ ପାଇବେ | ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ସକରାତ୍ମକ ହେବ |

କର୍କଟ : ଆଜି କର୍କଟ ରୋଗ ପାଇଁ ଏକ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆପଣ ଟିକେ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ଉଦାସ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ତୁମ କାମରେ ଧର୍ଯ୍ୟବାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଶୀଘ୍ର କିଛି କର ନାହିଁ | ଆପଣ ଆତ୍ମା ​​ସହିତ ଯେକୌଣସି ଅଭାବୀ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଆରାମ ଦେବ | ଘର-ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହୋଇପାରିବ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି। ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ଜୀବନରେ ମଧ୍ୟ ଟିକିଏ ବିରକ୍ତିକର ହେବ | ପ୍ରେମ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ସଫଳତାର ଶୁଭ ସଙ୍କେତ ଅଛି | ତୁମେ ତୁମର ପ୍ରିୟତମଙ୍କଠାରୁ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଉପହାର ପାଇପାରିବ | ହଠାତ୍ ଭଲ ଆୟର ଉତ୍ସ ହାସଲ ହେବ |

ସିଂହ ରାଶି : ସିଂହ ରାଶି ପାଇଁ ଟିକିଏ ଚିନ୍ତାଜନକ ହେବ | ଆଜି, ଆପଣ ଦେଖା କରି କୌଣସି କାମ କରନ୍ତି ନାହିଁ | ପରିବାର ଏବଂ ପରିବାରର ଲୋକମାନେ ସହାୟତା ପାଇପାରିବେ | କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ବ୍ୟବସାୟରେ ବିସ୍ତାର ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବ | ବୈଶେଇକ କ୍ଷେତ୍ର ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ଯେଉଁମାନେ ଉପକୃତ ହୋଇପାରିବେ | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିବେ | କିଛି ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ | ଜମି ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ତୁମେ ବୁଦ୍ଧିମାନ ଭାବରେ କାମ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ |

କନ୍ୟା ରାଶି :କନ୍ୟା ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଭାଗ୍ୟବାନ ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ଆୟରେ ଅହେତୁକ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ଠାରୁ ଚାଲିଆସୁଥିବା ବିଚ୍ଛିନ୍ନତାକୁ ଦୂର କରାଯାଇପାରିବ | ଯେଉଁମାନେ ଷ୍ଟକ୍ ମାର୍କେଟ୍ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ, ସେମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ | ଯାନର ସୁଖ ମିଳିପାରିବ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ | ରୋଜଗାର କରିବାର ଅନେକ ଉପାୟ ହୋଇପାରେ | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମେ ତୁମର ଯୋଜନା ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବ |

ତୁଳା ରାଶି : ତୁଳା ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଆଜି କୌଣସି ବିଷୟରେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ହଠାତ୍ ଆପଣ କିଛି ଦୁ sad ଖଦ ଖବର ପାଇପାରନ୍ତି, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ବିବ୍ରତ କରିବ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ କୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବେ | ସହଭାଗୀମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ନଜର ରଖନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କ ସମସ୍ୟା ବଢ଼େଇ ପାରନ୍ତି | ଛାତ୍ରମାନେ ସେମାନଙ୍କ ମନରେ ଅଧିକ ମଜା କରିବେ | ଆପଣ ଅଧ୍ୟୟନ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ ନାହିଁ | ଆଜି ବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କ ଜୀବନ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ତୁମେ ତୁମର ଜୀବନ ସାଥୀ ସହିତ ସ୍ମରଣୀୟ ମୁହୂର୍ତ୍ତ ବିତାଇବ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି ବିଛା ରାଶି ଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମର ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ସହଜରେ ସମାପ୍ତ ହେବ ନାହିଁ | ସମାଜରେ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହିତ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରନ୍ତି | ଆପଣଙ୍କୁ ଖରାପ ସଙ୍ଗଠନଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ପଡିବ, ନଚେତ୍ ସମ୍ମାନ କ୍ଷତିଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇପାରେ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |ଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀମାନେ ଶିକ୍ଷା କ୍ଷେତ୍ରରେ ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ। ଆଜି ଆପଣ କିଛି ଅଲଗା ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବେ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ତୁମେ ତୁମର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରେମ ପାଇବ |

ଧନୁ ରାଶି: ଆଜି ଆପଣ ଏକ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରିବେ | ବୈବାହିକ ଜୀବନ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ | ଆଜି, କମ୍ ପ୍ରୟାସ ଅଧିକ ଫଳ ଦେବ | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଅଫିସରେ ରହିଆସୁଥିବା କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଆଜି ସହଜରେ ମୁକାବିଲା କରାଯାଇପାରିବ | ଆପଣ ତୀର୍ଥଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଆପଣଙ୍କର କିଛି ପୁରୁଣା ଚିନ୍ତାଧାରା କିମ୍ବା ବିଶ୍ୱାସରେ ହଠାତ୍ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ | ବେକାର ଯୁବକମାନେ ଚାକିରି ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି ଏବଂ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ |

ମକର ରାଶି: ଆଜି, ଅଫିସରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଅତି ନିକଟତର କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି | ତୁମେ ସବୁକିଛିରେ ସଫଳତା ପାଇବ | ଶୀଘ୍ର ବିଶୃଙ୍ଖଳାର ସମସ୍ତ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହିତ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ | ଭୁଲ କମ୍ପାନୀରେ ରହିବା ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ପ୍ରତି ପ୍ରବୃତ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟରେ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ |

କୁମ୍ଭ: ଆଜି ଆପଣ ଏକ ଏନଜିଓରେ ଯୋଗଦେବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ତୁମର ପରିଚୟ ସମାଜର ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଆଜି ସମାଧାନ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଦିନଟି ବହୁତ ସକାରାତ୍ମକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଅବିବାହିତଙ୍କ ପାଇଁ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ସମ୍ଭବତ। | ପିଲା ବିଷୟରେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ କିଛି ଚିନ୍ତା ହେବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ସବୁକିଛିରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ବସ୍ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରିବ | ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଥିବା ସମସ୍ତ ଭାବରେ ଲଢ଼ନ୍ତି, ତେବେ ସଫଳତା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଅନୁଭବ ହେବ | ଆଜି କିଛି କରିବାକୁ ଶୀଘ୍ର ଏଡ଼ାନ୍ତୁ | ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂତନ ଅଂଶୀଦାରମାନେ ଯୋଗ କରିପାରିବେ | ପରିଚାଳନା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ସହ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଆଜି ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ | ଚାକିରିର ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ବହୁତ ଶକ୍ତିଶାଳୀ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *