12 ଡିସେମ୍ୱର 2020 ରାଶିଫଳ – କଣ ରହିଛି ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଭାଗ୍ୟରେ ।

rasi-phala

ମେଷ: ଆଜି ସୁଖର ଦିନ ଏବଂ ମେଷମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଚାକିରିର ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ, ତୁମେ ଏପରି ଅନେକ ସୁଯୋଗ ପାଇବ ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ ବଡ଼ ଲାଭ ଦେଇପାରେ | ଆଜି ଆଇନଗତ ଜଟିଳତା, ଯାନବାହାନ ଏବଂ ତୀକ୍ଷ୍ଣ ବସ୍ତୁ ପ୍ରତି ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଆଜି ଆପଣ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱୀ ହେବାର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ନଷ୍ଟ କରିପାରିବେ | ଆୟ ଅନିୟମିତତା ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ମାତ୍ରାରେ ବିରକ୍ତ କରିପାରେ |

ବୃଷ : ଦିନ ବୃଷ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ହେବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭାଗ୍ୟ ଏବଂ କର୍ମର ଏକ ଭଲ ମେଳ ହେବ | ଆପଣ କିଛି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରିବେ ଯାହାର ପ୍ରଭାବ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ | କିନ୍ତୁ ପାରିବାରିକ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକ ତୁମକୁ କଠୋର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାରେ ବାଧା ଦେଇପାରେ | ଏହି ସମୟରେ ପରିବାରର ଆବଶ୍ୟକତା ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଅଧିକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ | ଏହି ଦିନ, ପିଲାମାନଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ସମସ୍ୟା ଆପଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କେତେକଙ୍କ ପାଇଁ ଚାପର କାରଣ ହୋଇପାରେ |

ମିଥୁନ: ଥୁନର ଲୋକମାନେ ଅନେକ ଅସୁବିଧା ଏବଂ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ଶକ୍ତି ପାଇବେ | ଅଫିସରେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଆଶା ବଢ଼େଇ ନିଜକୁ ଏଡାନ୍ତୁ | ଆଜି, କେବଳ ତୁମର ଲକ୍ଷ୍ୟକୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦିଅ | ଆପଣ ଆଜି ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ କିଛି ବିଶେଷ ଉପହାର ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ କୋର୍ଟ କୋର୍ଟର ମାମଲାଗୁଡିକ ଭଲ ଭାବରେ ସମାଧାନ କରିବାରେ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଯେଉଁମାନେ ଚାକିରି ଖୋଜୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ଆଜି ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ପରିବାର କିମ୍ବା ସାମାଜିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ, ଆପଣ କୌଣସି ଭୁଲ ପାଇଁ ପ୍ରଶ୍ନର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଦିନଟି ଶୁଭ ହେବ।

କର୍କଟ: ଅନେକ ଉପାୟରେ କର୍କଟ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କୁ ଅଧିକ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦେଇ, ଆପଣ ଅନେକ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ବିଷୟ ବୁଝିବା ପାଇଁ ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ନେଇପାରିବେ | ଆପଣ ବଣିକ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପସନ୍ଦରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ, ତେଣୁ ଆପଣ ସହଜରେ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଏହି ଦିନ, ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ, ଯେତେବେଳେ ଆମେ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ଆସେ ସେତେବେଳେ ଆମେ ଆମର ପ୍ରକୃତ ଭାବନାକୁ ଲୁଚାଇବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବୁ ନାହିଁ | ଆଜି ଆପଣ ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟ କିମ୍ବା ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବେ |

ସିଂହ ରାଶି : ଆପଣ କିଛି ଚାପରେ ରହିବେ ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଦାୟିତ୍ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ ନାହିଁ | ତୁମର ମନ ତୁମର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ରଖିବ | ଆପଣ ଅଧିକାଂଶ ସମୟ ସେମାନଙ୍କ ନିକଟକୁ ବାର୍ତ୍ତା ପଠାଇବା କିମ୍ବା ଫୋନରେ ସେମାନଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବେ | ଗୋଟିଏ ଦିନ ପାଇଁ ଏହା ଭଲ, କିନ୍ତୁ ଏହି କାରଣରୁ, ତୁମର ଜରୁରୀ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଛାଡ ନାହିଁ | ସମସ୍ତଙ୍କ ସହ କଥା ହେବା ପରେ, ଆପଣ କାମକୁ ଫେରିପାରିବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ରହିବ | ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ କିଛି ଚିନ୍ତାଧାରା ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଜାରି ରହିବ | ଆଜି, ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ହଠାତ୍ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ ଏବଂ ତୁମେ ହଠାତ୍ ସେମାନଙ୍କର ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟରେ ଆପଣ କିଛି ଟଙ୍କା ପାଇପାରିବେ | ଆଜି ଆପଣ ଯେକୌଣସି ପୁରୁଣା ଋଣ ପରିଶୋଧ କରିପାରିବେ | ଧନ, ପରିବାର, ବନ୍ଧୁତା ଏବଂ ମନୋରଞ୍ଜନ ଆଜି ଏହି ସବୁ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସକ୍ରିୟ ରହିବ |

ତୁଳା ରାଶିଫଳ : ଆଜି ତୁମର କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ରୁଟିନ୍ ର ଏକ ନୂତନ ଚକ୍ର ଆରମ୍ଭ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ତୁମେ ସତେଜ ଏବଂ ଶକ୍ତି ପାଇବ | ଆଜି ତୁମର ଇଚ୍ଛା ମଧ୍ୟ ତୀବ୍ର ହେବ | ଆଜି ହେଉଛି ନୂଆ ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖିବା ଏବଂ ସେମାନଙ୍କୁ ସାକାର କରିବା | ଆଜି ତୁମର ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ କରିବା ପାଇଁ ତୁମେ ବଡ଼ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିପାରିବ | ଆଜି, ଜଣେ ଏପରି କିଛି କିଣିପାରେ ଯାହା ସମୟ ସହିତ ମୂଲ୍ୟରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଥାଏ | ଆଜି ପୁରୁଣା ସମସ୍ୟା ସହିତ ବ୍ୟସ୍ତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ସେହି ସମସ୍ୟାଗୁଡ଼ିକ ଉପରେ ପ୍ରତିଫଳିତ ହେବାର ଦିନ |

ବିଛା ରାଶି : ଯଦି ଆପଣଙ୍କର ମନ ଅଫିସ୍, କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ର ଏବଂ ଘର ପରିବାର ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ତେବେ ଏହା ଆଜି ଶେଷ ହେବ | ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ବୁଝାମଣା ସହିତ ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ | ଆଜି ତୁମର ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ବଡ ସ୍ୱପ୍ନ ଦେଖିବା ଏକ ଭଲ କଥା, କିନ୍ତୁ ସେଗୁଡ଼ିକୁ ପୂରଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କର | ଆଜି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କର ଧ୍ୟାନକୁ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଆଗ୍ରହ ଏବଂ ଆକାଂକ୍ଷାଠାରୁ ଦୂରେଇ ଦିଅନ୍ତୁ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଶାରୀରିକ ଭୋଗ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ପରିବାରରୁ ସୁଖ ପାଇବେ | ଟଙ୍କା ଉପକୃତ ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସ୍ନେହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସହଯୋଗ ଗ୍ରହଣ କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହେବ | ପରିବାର ସହିତ ଭୁଲ ବୁ stand ାମଣା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଅର୍ଥ ବ୍ୟର୍ଥ ହେବ | ମାନସିକ ଅସ୍ଥିରତା ଏବଂ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା କଷ୍ଟକର କରିବ | କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକରେ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବାରେ ଅସୁବିଧା ହେବ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ ଧାର୍ମିକ ଧାରା ସହିତ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାର ଏକ ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ପରିଶ୍ରମୀ ହେବ ଏବଂ ହାତରେ କାମ ଶେଷ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ | ପରିବାରରେ ଏକ ଅନୁକୂଳ ପରିବେଶ ରହିବ | ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଉପହାର ଗ୍ରହଣ କରି ଆପଣ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ସହଜରେ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଚାକିରିରେ ଲାଭ ହେବ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ପରିଶ୍ରମର ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ତୁମର ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ ଏବଂ ଆଜି ତୁମେ ଗୋଟିଏ ଜିନିଷ କରିବା ଉଚିତ୍, ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଆଜିର ଆୟରୁ କିଛି ଟଙ୍କା ସଞ୍ଚୟ କର | ମନେରଖ ଯେ ଟଙ୍କା କାରବାର କିମ୍ବା ଜାମିନ ତୁମକୁ ଫାନ୍ଦରେ ପକାଇବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ | ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେ ଅର୍ଥର ବିନିଯୋଗ ଭୁଲ ସ୍ଥାନରେ ନାହିଁ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ବିଭ୍ରାଟ ସମ୍ଭବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ନୂତନ ସୁଯୋଗକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି | ଆପଣ ଯାତ୍ରା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରୋଗ୍ରାମକୁ ପୁନର୍ବାର ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିବେ | ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ତୁମର ଜୀବନକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର ଏବଂ ସମସ୍ତେ ଯାହା କୁହନ୍ତି କିମ୍ବା କରନ୍ତି ସେଥିପ୍ରତି କେହି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତି ନାହିଁ | ତୁମେ ସମାଜରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ | ପ୍ରାଚୀନ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହଯୋଗ ହେବ | ପିଲା ଏବଂ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ମିଳିବ | ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *