09 ଡିସେମ୍ୱର 2020 ରାଶିଫଳ – କଣ ରହିଛି ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ ।

rasi-phala

ମେଷ: ଏହି ଦିନ, ମେଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସମୟ ସହିତ ଖାପ ଖୁଆଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି, ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାର ଯୋଜନା ହେବ | ବୃଦ୍ଧମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ଚିନ୍ତା ହୋଇପାରେ | ଜଣେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟିପାରେ | ତୁମର ଉପଭାଷା ଉପରେ ସଂଯମତା ବଜାୟ ରଖିବା ପରାମର୍ଶଦାୟକ | ଅଜ୍ଞାତ ବକ୍ତବ୍ୟ କିମ୍ବା ଆଚରଣ ଝଗଡା ଏବଂ ଅସୁବିଧା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | କାରବାରରେ ମଧ୍ୟ ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗଗୁଡ଼ିକର ଯତ୍ନ ନିଅ | ମନର ଉଦାସୀନତାର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ ତୁମ ଭିତରେ ନକାରାତ୍ମକ ଭାବନା ସୃଷ୍ଟି କରେ ନାହିଁ |

ବୃଷ:ଆଜି, ବୃଷର ମୂଳବାସୀ ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରରୁ ସଫଳତା ପାଇବାର ସୁଯୋଗ ପାଇଛନ୍ତି, ସେମାନେ କୌଣସି ପାରିବାରିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ମଧ୍ୟ ଯାଇପାରିବେ | ଉପଯୁକ୍ତ ସମୟ ନେବ | ଅଧିକାରୀମାନେ ଚାକିରିରେ ଖୁସି ହେବେ | ବିତର୍କରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଯାନର ସୁଖ ହାସଲ କରିବା ସମ୍ଭବ | ପିତାମାତାଙ୍କଠାରୁ ମହଙ୍ଗା ଉପହାର ପାଇ ଆପଣ ଖୁସି ହେବେ | ଘର ଜୀବନରେ ଶାନ୍ତି ଏବଂ ସୁଖ ମିଳିବ |

ମିଥୁନ:ଆଜି, ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ପାରିବାରିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ କୌଣସି ବାହାର ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ପରାମର୍ଶ ନେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍, ଗୃହରେ ଛଟପଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ହତାଶ ହେବା ଜିନିଷକୁ ଆହୁରି ଖରାପ କରିପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ କଷ୍ଟ ସହିବାକୁ ପଡିପାରେ | କାରବାର ଏବଂ କାରବାରରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଯତ୍ନ ନିଅ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ବ୍ୟବସାୟରେ ସଫଳତା ପାଇବ |

କର୍କଟ: -ଯଦି କର୍କଟ ଚିହ୍ନର ଲୋକମାନେ କୌଣସି ବ୍ୟବସାୟିକ କାରବାର କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ତାହା କରନ୍ତୁ, ସମୟ ଶୁଭ ଅଟେ | ଆଜି ଆପଣ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଟିକିଏ ସଜାଗ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | କୌଣସି ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ଯାଇ ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ଦାନ କରିବା ଦ୍ୱାରା ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଶାନ୍ତି ଆସିବ | ତୁମେ ପ୍ରେମର ଖୁସିର ମୁହୂର୍ତ୍ତକୁ ଉପଭୋଗ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ | ଆୟର ଉତ୍ସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀ ଏବଂ ପ୍ରାଚୀନମାନେ ଆଶୀର୍ବାଦ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବେ

ସିଂହ ରାଶି : ଏହି ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ | ତୁମର ଆଶା ଅପେକ୍ଷା ତୁମେ ଅଧିକ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବ | ତୁମର ଭାଗ୍ୟ ତୁମକୁ ନିରନ୍ତର ସମର୍ଥନ କରିବ | ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଅନ୍ୟଥା, ଭବିଷ୍ୟତରେ ତିକ୍ତତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇପାରେ | ତୁମ ପିଲାଙ୍କଠାରୁ ତୁମେ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇବ କିମ୍ବା ସେମାନେ ସମାଜରେ ପୁରସ୍କାର କିମ୍ବା ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ କିନ୍ତୁ କିଛି ମାନସିକ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଗାଡି ଚଲାଇବା, ଚାଲିବା ଏବଂ ରାସ୍ତାରେ କାମ କରିବା ସମୟରେ ସତର୍କ ରୁହନ୍ତୁ | ଆଜି ବିନିଯୋଗ କରିବା ଶୁଭ ନୁହେଁ। ନିଜ ସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଗତି କରନ୍ତୁ | କିଛି ଅନାବଶ୍ୟକ ଚାପ ଥାଇପାରେ | ଅନାବଶ୍ୟକ ବିତର୍କରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | କୌଣସି ଖରାପ ଖବର ନିରାଶାର କାରଣ ହୋଇପାରେ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ପାଇଁ ଆଜି ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଜୀବନସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବା ପାଇଁ ଆଜି ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ | ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଆଜି ତୁମେ ଟିକିଏ ରୋମାଣ୍ଟିକ୍ ହେବ | ଅଧ୍ୟୟନ ପାଇଁ ଦିନଟି ଅନୁକୂଳ ଅଟେ | ବ୍ୟବସାୟୀ ଏକ ନୂତନ ସାଥୀ ସହିତ ଅଗ୍ରଗତି କରିବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି | ଜମା ହୋଇଥିବା ପୁଞ୍ଜି ବୃଦ୍ଧି ପାଇଁ ଏହି ସମୟ ସର୍ବୋତ୍ତମ | କିନ୍ତୁ କଳ୍ପନାକାରୀ ବିନିଯୋଗ ପାଇଁ ଏହା ଶୁଭ ନୁହେଁ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ପ୍ରତିଦିନ ନିୟମିତ ବ୍ୟାୟାମ କରନ୍ତୁ | ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କୁ ହଇରାଣ କର ନାହିଁ ଏବଂ ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ଭଲ ବ୍ୟବହାର କର ନାହିଁ |

ବିଛା : ଶିକ୍ଷଣରେ ସଫଳତା ପାଇଁ ଆଜି ହେଉଛି ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ | ଯେଉଁମାନେ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ କରନ୍ତି ସେମାନେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ସହିତ ସେମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ | ଆପଣ ଭଲ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ରହିବେ | ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ସୁଖ ଏବଂ ଉତ୍ସାହ ରହିବ | କୌଣସି ପରିବାର କିମ୍ବା ସାମାଜିକ ଉତ୍ସବରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରନ୍ତୁ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ସେମାନଙ୍କ ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଗ୍ରଗତି ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟରେ ଏକ ଦୀର୍ଘ ଯାତ୍ରା କରିବେ | କ୍ରୀଡ଼ାବିତ୍ମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଖେଳରେ ସର୍ବୋତ୍ତମ ପ୍ରଦର୍ଶନ ପାଇଁ ସମ୍ମାନ କିମ୍ବା ପଦକ ପାଇବେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଲୋକଙ୍କ ଉପରେ ଅଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଦାୟିତ୍। ରହିବ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଆପଣ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି | କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ, ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ମଧ୍ୟ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ | ଆପଣ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ପୁଞ୍ଜି ବିନିଯୋଗ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍, ନଚେତ୍ କାହା ସହିତ ବିତର୍କର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କିଛି କ୍ରନିକ୍ ରୋଗ ହେତୁ ଆପଣଙ୍କୁ ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ ପଡିପାରେ |

ମକର ରାଶି : ମକର ରାଶିର ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଦୂର ହେବ | ଆପଣଙ୍କ ନିତ୍ୟକର୍ମରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଆପଣ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ମନୋରଞ୍ଜନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିପାରିବେ | ତୁମର ଶତ୍ରୁ ପକ୍ଷ ତୁମର କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ, କିନ୍ତୁ ଏହା ସଫଳ ହେବ ନାହିଁ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ତୁମର ନିଷ୍ପତ୍ତି ଭଲ ବୋଲି ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ବେକାର ଲୋକ ଏକ ଭଲ ଚାକିରି ଅଫର ପାଇପାରିବେ | ବ୍ୟବସାୟରେ କିଛି ଅସ୍ଥିର ପରିସ୍ଥିତି ଦେଖାଯିବ, ତେଣୁ ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ |

କୁମ୍ଭ ରାଶି : ଲୋକମାନେ ଆଜି ଏକ ସକାରାତ୍ମକ ଦିନ ପାଇବେ | ତୁମେ ତୁମର କାମକୁ ଜୋରଦାର ସମାପ୍ତ କରିବ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ବିପୁଳ ଲାଭର ଲକ୍ଷଣ ଦେଖନ୍ତି | ଆପଣ ନିଜ ହାତରେ ଯେକୌଣସି ବିପଦ ନେଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଆପଣ କରିଥିବା ପୁରୁଣା ସମ୍ପର୍କଗୁଡିକ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମେ ତୁମର ପରିବାରର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତିକୁ ଦୃଢ଼ କରିବାରେ ସଫଳ ହେବ |

ମୀନ ରାଶି : ମୀନ ରାଶି ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସଫଳତା ପାଇଁ ଅନେକ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି କରିବ | ତୁମର ଅସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ଇଚ୍ଛା ପୂରଣ ହେବ | ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଅଧିକ ମନ ନେବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରର ପରିବେଶ ସାମାନ୍ୟ ନକାରାତ୍ମକ ହେବ | କିଛି ଲୋକ ଆପଣଙ୍କୁ କ୍ଷତି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି | ଆପଣଙ୍କୁ କାରବାରଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଘରର ଜଣେ ସଦସ୍ୟଙ୍କ ବିବାହ ସହ ଜଡିତ ଆଲୋଚନା ଆଗକୁ ବଢିପାରେ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *