04 ଡିସେମ୍ୱର 2020 ରାଶିଫଳ – କଣ ରହିଛି ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଭାଗ୍ୟରେ

rasi-phala

ମେଷ: ଆଜି ମେଷ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ବିଶେଷ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି, ସାମାଜିକ, ପାରିବାରିକ ଏବଂ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକ କାହା ସହିତ ସମନ୍ୱୟ ହୋଇପାରିବ | ଯଦି ତୁମେ କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ତୁମର ବୁଦ୍ଧିର ପୂର୍ଣ୍ଣ ବ୍ୟବହାର କରିବ, ଏବଂ ତୁମର ଅଭ୍ୟାସକୁ ଫଳପ୍ରଦ କରି ତୁମେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ତୁମର ଇଚ୍ଛା କରିବ | କିଛି ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବା ଆପଣଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଏକ ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସୁଯୋଗ ଆଣିପାରେ | ବିବାହିତ ଲୋକଙ୍କ ଘରୋଇ ଜୀବନ ଖୁସି ହେବ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ କିମ୍ବା ଖେଳ ପଡିଆରେ ଆପଣଙ୍କୁ ବିଶେଷ ସତର୍କତା ଅବଲମ୍ବନ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ |

ବୃଷ : ଆପଣ ନିଜ ପାଇଁ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରିବେ | ତୁମର ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ମଧ୍ୟ ଆକର୍ଷଣୀୟ ହେବ | ପରିବାରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା କରିବେ | କେତେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ କିଛି ଭଲ ସୂଚନା ମଧ୍ୟ ପାଇପାରିବେ | ଲୋକମାନେ ତୁମର କଥାବାର୍ତ୍ତା ପଦ୍ଧତି ଏବଂ ଧାରଣାକୁ ପ୍ରଶଂସା କରିବେ ଏବଂ ଗ୍ରହଣ କରିବେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଦୁର୍ବଳ ଥିବା କେତେକ ମଧ୍ୟ ଚିନ୍ତାର କାରଣ ହେବେ। ଘରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ବୃଦ୍ଧି ହେତୁ ଆପଣ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ସନ୍ଧ୍ୟା ଜୀବନ ସାଥୀ କିମ୍ବା ପ୍ରେମିକ ସହିତ ବିତାଇବ |

ମିଥୁନ : ମିଥୁନ ପାଇଁ ଆଜି କିଛି ନୂଆ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ଦିନ | ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବ | ଆଜି ତୁମକୁ ମଧ୍ୟ ତୁମର ଆଚରଣକୁ ସକାରାତ୍ମକ ଏବଂ ସହଯୋଗୀ ରଖିବାକୁ ପଡିବ | ଯଦି ଆପଣଙ୍କୁ ଏକ ମାମଲାରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ପଡିବ, ତେବେ ପରିସ୍ଥିତିର ପୁଙ୍ଖାନୁପୁଙ୍ଖ ବିଶ୍ଳେଷଣ ପରେ କେବଳ ଗୋଟିଏ ପଦକ୍ଷେପ ନିଅନ୍ତୁ | ଆଜି, ଯଦି ପରିବାର କାର୍ଯ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟ କରିବାରେ ସହଯୋଗ କରେ, ତେବେ ତୁମେ ବହୁତ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ବିଦେଶରୁ ଉପକୃତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

କର୍କଟ: କର୍କଟ ରାଶି ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଆପଣ ସାନ ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଘରେ ଏକ ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଆପଣ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିପାରିବେ | ଆଜି ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ | ନିଜ ମନକୁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲଗାନ୍ତୁ, ତୁମେ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବ | ଆଜି ଚାକିରିରେ ଚାଲିଥିବା କୌଣସି ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ଆପଣ ପାଇପାରିବେ | ପରିବାରରେ ସୁଖର ପରିବେଶ ରହିବ | ଆଜି ତୁମର ଦକ୍ଷତା ଦେଖାଇବାକୁ ଆପଣ ଅନେକ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ତୁମର ଭବିଷ୍ୟତ ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକୁ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରିବା ପାଇଁ ଆସିବାର ସମୟ ହେଉଛି ସର୍ବୋତ୍ତମ ସମୟ |

ସିଂହ ରାଶି : ଗଣେଶଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ହେବ। କୋର୍ଟ ଅଦାଲତ ବିବାଦରେ ସଫଳତା ମିଳିପାରିବ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ଅଛି | ଘନିଷ୍ଠ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମ୍ପର୍କ ଗଠନ ହୋଇପାରେ | ଜଣେ ଦୈନଦିନ ଜୀବନରେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | ଟଙ୍କା ସମସ୍ୟାର କିଛି ସମାଧାନ ସହଜରେ ମିଳିପାରିବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହୋଇପାରେ | ଅର୍ଥର ସ୍ଥିତିକୁ ସୁଧାରିବା ପାଇଁ କେତେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଟେନସନ ହୋଇପାରେ | ନିକଟସ୍ଥ କିମ୍ବା ଏକାଠି କାମ କରୁଥିବା କିଛି ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ସଂଯୋଗ ବିଚ୍ଛିନ୍ନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଲୋକଙ୍କ ପ୍ରକୃତି ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ କ୍ରୋଧିତ ହେବ | ଏହା ବୁଦ୍ଧିମାନ ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ସମ୍ମାନ ପାଇବା | ଆପଣ ସେହି ଲୋକମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବେ ଯେଉଁମାନେ ପଦବୀ ଏବଂ ସମ୍ମାନରେ ଉଚ୍ଚ ଅଟନ୍ତି | ପୂରା ଦିନ କାମରେ ବିତାଇ ପାରିବେ | ଆଜି ଅବିବାହିତ ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ବିବାହ ପ୍ରସ୍ତାବ ପାଇପାରିବେ | ସମସ୍ତ ଅସୁବିଧାଜନକ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ | ଦାୟିତ୍ ନେବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ | କିଛି ଭଲ ସମୟ ମଧ୍ୟ ପରିବାର ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ବିତାଇପାରେ | ମନରେ କିଛି ହେତୁ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିର ଭାବମୂର୍ତ୍ତି ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | କ୍ରୋଧ ଅନୁଭବ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହ ଏବଂ ଶାନ୍ତ ରୁହ |

ତୁଳା ରାଶି : ଟଙ୍କା ପରିସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କ ସମସ୍ୟାର କାରଣ ହୋଇପାରେ | ଆଖପାଖରେ କିମ୍ବା ପାଖରେ କିଛି ଲୋକ ଅପଚୟ ଖର୍ଚ୍ଚ ବହନ କରିପାରନ୍ତି | ଏହିପରି ଲୋକଙ୍କ କଥାରେ ପ୍ରବେଶ କରି, ତୁମେ ତୁମର ଟଙ୍କାକୁ କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଫାନ୍ଦରେ ପକାଇ ପାରିବ | ଆପଣ ବିଶେଷ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ସାଙ୍ଗ ଏବଂ ପରିବାରରୁ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇପାରିବେ | ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କାର୍ଯ୍ୟ ବିଷୟରେ ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଏବଂ ଆଶା ବଢିପାରେ | ରୋମାନ୍ସ ପାଇଁ ସମୟ ମଧ୍ୟ ଭଲ ହୋଇପାରେ | ଆଜି, ଆପଣ ଯେକୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଯତ୍ନର ସହିତ ଏବଂ ଯତ୍ନର ସହିତ କରିବା ଉଚିତ୍ | ନିଜ ଉପରେ ଅତ୍ୟଧିକ ଦାୟିତ୍ ଗ୍ରହଣ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

ବିଛା ରାଶି : ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ନିତ୍ୟକର୍ମ ଜୀବନରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସୁଛି | ଅନେକ ଲୋକ ସାକ୍ଷାତ କରିବେ ଏବଂ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବେ | ତୁମର ବିଶେଷ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସହିତ, ତୁମେ କାମ ସମାଧାନ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରିବ | ଆପଣ ନିଜ ପାଇଁ ଏକ ନୂତନ ଲକ୍ଷ୍ୟ ସ୍ଥିର କରିପାରିବେ | ପୁରୁଣା ପ୍ରେମିକଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ସୃଷ୍ଟି ହେଉଛି | ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ଚାକିରିରେ ଭଲ କାମ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ | ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଖୁସି ହୋଇପାରନ୍ତି | ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ଚାକିରିରେ ଭଲ କାମ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ | ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଖୁସି ହୋଇପାରନ୍ତି | ଦୁଇପାଖିଆ କଥା କହିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

ଧନୁ ରାଶି: ଆଜି ଜଳଭଣ୍ଡାରଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ମାଆର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଯତ୍ନବାନ ହେବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଆଜି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ଭଲ ଦିନ ହେବ ନାହିଁ | ସମ୍ବେଦନଶୀଳତା ଏବଂ ଘରୋଇ ସମସ୍ୟା ହେତୁ ମାନସିକ ଚାପ ରହିବ | । ସଂଯମତା ଏବଂ ସାହସକୁ ଧରି ରଖ | କୌଣସି ଭାରି କ୍ଷତି ହେତୁ ବୈବାହିକ ଜୀବନ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | କୌଣସି ଗରିବ ଲୋକକୁ ଖାଦ୍ୟ ଖାଇବା ଦ୍ୱାରା ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ମକର ରାଶି: ଆଜି ଆପଣ ଯାହା ବି କାମ କରନ୍ତି, ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ | ଶାନ୍ତ ରୁହ ଏବଂ ଧର୍ଯ୍ୟ ରଖ | ଆଜି କେହି ଜଣେ ଆପଣଙ୍କୁ ଦେଖା କରିବାକୁ ଆସିବେ | ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଏବଂ ଆରାମ ପାଇଁ ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅ | ଶୀଘ୍ର ଏକ ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ଆସୁଛି ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ହେବ | ରାସ୍ତାରେ କାର୍ ଚଲାନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏବଂ ଆଯୁକ୍ତିକ ବିପଦରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | କୌଣସି ଭାରି କ୍ଷତି ହେତୁ ବୈବାହିକ ଜୀବନ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇପାରେ |

କୁମ୍ଭ: ଆଜି, ତୁମେ ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ଏବଂ ଯେକୌଣସି ପରିସ୍ଥିତିକୁ ବୁଝିବାର କ୍ଷମତା ସହିତ ତୁମର ଚତୁର୍ଦ୍ଦିଗରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବ | ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଏକ ବଡ଼ ସମସ୍ୟାର ଏକ ସୃଜନଶୀଳ ସମାଧାନ କିମ୍ବା ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସମସ୍ୟାକୁ ଆଚ୍ଛାଦନ କରାଯିବ | ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ରୋମାଞ୍ଚକର ସମୟ | ତୁମକୁ ଅନ୍ୟର ଧ୍ୟାନ ଆକର୍ଷଣ କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ଲୋକମାନେ ନିଜେ ସାହାଯ୍ୟ ମାଗିବାକୁ ଆସିବେ |

ମୀନ ରାଶି : ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ସହ ଜଡିତ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ପାଇବା ଉଚିତ୍ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନକୁ ଅଧିକ ଖୁସି କରିବା ପାଇଁ ତୁମର ପ୍ରୟାସ ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ଠାରୁ ଅଧିକ ରଙ୍ଗ ଆଣିବ | ହଠାତ୍ ନୂତନ ଉତ୍ସରୁ ଟଙ୍କା ଆସିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଦିନକୁ ଖୁସି କରିବ | ପାରସ୍ପରିକ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଏବଂ ସହଯୋଗ ଆପଣଙ୍କ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ପର୍କକୁ ଦୃଢ କରିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *