02 ଡିସେମ୍ୱର 2020 ରାଶିଫଳ – କଣ ରହିଛି ଆଝି ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ ।

rasi-phala

ମେଷ: ଏହି ଦିନ, ମେଷ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସମୟ ସହିତ ଖାପ ଖୁଆଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି, ଏକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିବାର ଯୋଜନା ହେବ | ବୃଦ୍ଧମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ଚିନ୍ତା ହୋଇପାରେ | ଜଣେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟିପାରେ | ତୁମର ଉପଭାଷା ଉପରେ ସଂଯମତା ବଜାୟ ରଖିବା ପରାମର୍ଶଦାୟକ | ଅଜ୍ଞାତ ବକ୍ତବ୍ୟ କିମ୍ବା ଆଚରଣ ଝଗଡା ଏବଂ ଅସୁବିଧା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | କାରବାରରେ ମଧ୍ୟ ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗଗୁଡ଼ିକର ଯତ୍ନ ନିଅ | ମନର ଉଦାସୀନତାର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ ତୁମ ଭିତରେ ନକାରାତ୍ମକ ଭାବନା ସୃଷ୍ଟି କରେ ନାହିଁ |

ବୃଷ:ଆଜି, ବୃଷର ମୂଳବାସୀ ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରରୁ ସଫଳତା ପାଇବାର ସୁଯୋଗ ପାଇଛନ୍ତି, ସେମାନେ କୌଣସି ପାରିବାରିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମକୁ ମଧ୍ୟ ଯାଇପାରିବେ | ଉପଯୁକ୍ତ ସମୟ ନେବ | ଅଧିକାରୀମାନେ ଚାକିରିରେ ଖୁସି ହେବେ | ବିତର୍କରୁ ଦୂରରେ ରହିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଯାନର ସୁଖ ହାସଲ କରିବା ସମ୍ଭବ | ପିତାମାତାଙ୍କଠାରୁ ମହଙ୍ଗା ଉପହାର ପାଇ ଆପଣ ଖୁସି ହେବେ | ଘର ଜୀବନରେ ଶାନ୍ତି ଏବଂ ସୁଖ ମିଳିବ |

ମିଥୁନ:ଆଜି, ମିଥୁନ ରାଶିର ଲୋକମାନେ ପାରିବାରିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ କୌଣସି ବାହାର ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ପରାମର୍ଶ ନେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍, ଗୃହରେ ଛଟପଟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ହତାଶ ହେବା ଜିନିଷକୁ ଆହୁରି ଖରାପ କରିପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ, ନଚେତ୍ ଆପଣଙ୍କୁ କଷ୍ଟ ସହିବାକୁ ପଡିପାରେ | କାରବାର ଏବଂ କାରବାରରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଯତ୍ନ ନିଅ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ବ୍ୟବସାୟରେ ସଫଳତା ପାଇବ |

କର୍କଟ: -ଯଦି କର୍କଟ ଚିହ୍ନର ଲୋକମାନେ କୌଣସି ବ୍ୟବସାୟିକ କାରବାର କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ତେବେ ଆଜି ତାହା କରନ୍ତୁ, ସମୟ ଶୁଭ ଅଟେ | ଆଜି ଆପଣ କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଟିକିଏ ସଜାଗ ରହିବା ଆବଶ୍ୟକ | କୌଣସି ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ଯାଇ ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ଦାନ କରିବା ଦ୍ୱାରା ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଶାନ୍ତି ଆସିବ | ତୁମେ ପ୍ରେମର ଖୁସିର ମୁହୂର୍ତ୍ତକୁ ଉପଭୋଗ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ | ଆୟର ଉତ୍ସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀ ଏବଂ ପ୍ରାଚୀନମାନେ ଆଶୀର୍ବାଦ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବେ

ସିଂହ ରାଶି :ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଭାଗ୍ୟ ମିଳିବ | ଅତୀତକୁ ଭୁଲିଯିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଜୀବନର ଏକ ନୂତନ ଅଧ୍ୟାୟ ଆରମ୍ଭ ହେଉଛି | ଯାହା ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ, ଚାକିରି ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟକାରିତା ସହିତ ଜଡିତ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ଆର୍ଥିକ ସ୍ଥିତି ଶୀଘ୍ର ଉନ୍ନତି ହୋଇପାରେ | ଆଜି ବିନିଯୋଗ ବିଷୟରେ ଆପଣ କିଛି ଭଲ ଉପଦେଶ ପାଇପାରିବେ | ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଆଜି, ତୁମେ ଏକାଠି କାମ କରୁଥିବା କାର୍ଯ୍ୟରେ ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବଜାୟ ରଖିବା ପାଇଁ ଗଣେଶଜୀ ଆପଣଙ୍କୁ ପରାମର୍ଶ ଦିଅନ୍ତି | ମାତାର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ଆପତ୍ତିଜନକ ସମ୍ପର୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଉପରେ ଆସିପାରେ | କ୍ଷତିର ଲାଭ ମଧ୍ୟ ଅଛି | ପାଣି ସହିତ ଭଲ ଭାବରେ ଚାଲନ୍ତୁ | ଭ୍ରମଣ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ପିଲାମାନଙ୍କର ଅଭ୍ୟାସ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ହେବ | କ୍ରୋଧରେ ସଂଯମ ରୁହ ଏବଂ ଏଠାରେ ଏବଂ ସେଠାରେ ବୌଦ୍ଧିକ ଆଲୋଚନାରେ ଲିପ୍ତ ରୁହ |

ତୁଳା ରାଶି : ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଅଟେ | ପରିସ୍ଥିତିର ସୁଯୋଗ ନେଇ ତୁମେ ତୁମର କାମ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିପାରିବ | ଆପଣ ମଧ୍ୟ କାମ କରିବାରେ ଭଲ ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆଜି ଆପଣ ହଠାତ୍ କିଛି ଭଲ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ସେଗୁଡ଼ିକର ଲାଭ ଉଠାଇବାକୁ ଆପଣ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେବା ଉଚିତ୍ | ମନରେ ହଠାତ୍ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ସମ୍ପର୍କରେ ସୁସଙ୍ଗତତା ରହିବ | ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଅଟେ | ସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ |

ବିଛା: ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ହଠାତ୍ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାକୁ ପଡିବ | କ୍ଷତି ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ | ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ବଢିପାରେ | କୌଣସି ଅବାଞ୍ଛିତ କ୍ଷତି ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରୁହ | ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଅସୁବିଧା ଏବଂ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ | ଯଦି ଏକ ଅସୁବିଧାଜନକ ପରିସ୍ଥିତି ଅଛି, ତେବେ ଆପଣ ଏହାକୁ ଅତି ଯତ୍ନର ସହିତ ମୁକାବିଲା କରିବା ଉଚିତ୍ | ଯେଉଁମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରନ୍ତି ସେମାନେ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଚାରିପାଖରେ ରହିବେ | ଆପଣ ଚାହିଁଲେ ବି ଆପଣଙ୍କୁ ଦୁଇପାଖିଆ କଥା ହେବାକୁ ପଡିପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ |

ଧନୁ ରାଶି : ଆବଶ୍ୟକ ସମୟରେ ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ପାର୍ଥକ୍ୟ କାରଣରୁ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସଂପର୍କରେ ପାର୍ଥକ୍ୟ ଦେଖାଦେଇପାରେ | ଆଜି ଆପଣ କରିଥିବା ଶାରୀରିକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କ ରୂପକୁ ଆକର୍ଷଣୀୟ କରିବ | ଆପଣ ନିଜକୁ ନୂତନ ରୋମାଞ୍ଚକର ପରିସ୍ଥିତିରେ ପାଇବେ ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ଦେବ | ଲୁକ୍କାୟିତ ଶତ୍ରୁମାନେ ତୁମ ବିଷୟରେ ଗୁଜବ ପ୍ରଚାର କରିବାକୁ ଧର୍ଯ୍ୟହରା ହେବେ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଶୁଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଆଜି, ରାଶିଫଳର ତୃତୀୟ ଘରେ ଚନ୍ଦ୍ର ସହିତ, ଆପଣ ଅନେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭାଗ୍ୟବାନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ପୁରୁଣା ଅସୁବିଧା ଗଠନ ହେଉଛି | ଆଜିଠାରୁ, ଏହି ରାଶିର ଚିହ୍ନ ପାଇଁ ପରିସ୍ଥିତି ଅନୁକୂଳ ହୋଇପାରେ, ସ୍ଥଗିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ଚାକିରିରେ ନୂତନ ଚିନ୍ତାଧାରା ମିଳିପାରିବ

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ସହିତ କ୍ୟାରିୟର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ବୋଲି କୁହାଯାଇପାରେ | ଆପଣ ଅଫିସରେ ଥିବା ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇପାରିବେ | କିଛି ଭଲ ଏବଂ ବଡ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଅଫିସ୍ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କଠାରୁ ପରାମର୍ଶ ପାଇପାରିବେ | ଟଙ୍କା ଉପକୃତ ହୋଇପାରେ | ସମ୍ପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧରେ ମଧ୍ୟ ସମୟକୁ ଭଲ କୁହାଯାଇପାରେ |

ମୀନ ରାଶି : ଏହି ଦିନ ଆପଣ ଟଙ୍କା ଲାଭ ପାଇପାରିବେ ଏବଂ ଆଜି, ନିଜ ଚିହ୍ନରେ ଚନ୍ଦ୍ର ରହିବା ଦ୍ୱାରା ବିନିଯୋଗରେ ଲାଭ ମିଳିପାରେ | ଦଲାଲରେ ଲାଭ ଅଛି | ହଠାତ୍ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଯଦି ସାଥୀ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତି, ତେବେ ଟଙ୍କା ଉପକୃତ ହୋଇପାରେ | ପୁରୁଣା ଋଣ ଶେଷ ହୋଇପାରେ | ଅପଚୟ ଖର୍ଚ୍ଚକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରାଯାଇପାରିବ | ନୂତନ ଆୟ ଉତ୍ସ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି | ଅଫିସରେ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ କିମ୍ବା ନୂତନ ଦାୟିତ୍। ମିଳିପାରିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *