ଝିଅ ପଟିବ କେବଳ ୫ ମିନିଟରେ ଚେଷ୍ଟା କରି ଦେଖନ୍ତୁ | କେବଳ ଆପଣାନ୍ତୁ ଏହି ଉପାୟ

girl

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟଲ କୁ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜି ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବି ଝିଅ ପଟେଇବାର ଏକ ଖାସ୍ ଉପାୟ ଯାହା ଦ୍ୱାରା ଝିଅ ନିଶ୍ଚିନ୍ତ ଭାବରେ ପଟିବ ଆଉ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନର ସବୁ ଦୁଃଖ କଷ୍ଟ ମଧ୍ୟ ଦୁର ହେବ ଯାହାବି ଇଚ୍ଛା ଥିବ ତାହା ମଧ୍ୟ ଦୁର ହୋଇଯିବ । ଆଜିର ଦୁନିଆରେ ଏମିତି ଅନେକ ମଣିଷ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଅନେକ ପରିଶର୍ମ କରି ମଧ୍ୟ ଝିଅ ଟିଏ ପଟାଇ ପାରନ୍ତି ନାହିଁ ଏବଂ ଯାହା ଫଳରେ ସେମାନଙ୍କୁ ଅପଦସ୍ତ ହେବାକୁ ପଡିଥାଏ ମାଡ ମଧ୍ୟ ଖାଇବାକୁ ପଡିଥାଏ ସମାଜରେ ଇଜଦ୍ ମଧ୍ୟ ଚାଲି ଯାଇଁଥାଏ ।girl

କିନ୍ତି ଆଜି ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଏମିତି କହିବି ଝିଅ ନଜାଣି ମଧ୍ୟ ଆପଣ ଏହିଭଳି ଏକ ନୂଆ ବାଟ କରିବେ ନୂଆ ଉପାୟ କରିବେ ଯାହା ଫଳରେ ସେ ଝିଅ ଆପେ ଆପେ ଆସି ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ପାଇବ ଆଉ କହିବ ଯେ ମୁଁ ଭଲ ପାଉଛି ବୋଲି । ତେବେ ଆପଣ ଜାଣିଥିବେ ଯେ ଗୋଟିଏ ଗଛ ଅଛି ତାର ନାମ ହେଉଛି ଅପମାର୍ଗ ଗଛ ଯାହାକୁ ଓଡିଆରେ ଦିନତାରା ବୋଲି କୁହାଯାଏ , ମନେ ରଖନ୍ତୁ ଅମାବାସ୍ୟା ରାତି 12ଟା ସମୟରେ କିମ୍ବା ଶନିବାର ସନ୍ଧ୍ୟା 7ଟା ସମୟରେ ଏହି ଗଛର ଚେରକୁ ଉପାଡି ଆଣନ୍ତୁ ଏବଂ ଏହି ମନ୍ତ୍ରକୁ ଜପ କରନ୍ତୁ ମନ୍ତ୍ରଟି ହେଉଛି ଓଁ କାମ ଦେବାୟଃ ନମଃ ମନେ ରଖନ୍ତୁ ମନ୍ତ୍ରକୁ 3ଥର ଜପ କରି ହାତରେ ଧରିଥିବା ସେହି ଗଛର ଚେରକୁ 3ଥର ଫୁଙ୍କି ଦିଅନ୍ତୁ ତାପରେ ସେହି ଚେରକୁ ନେଇ ବାଟି ଦିଅନ୍ତୁ ଓ ତାପରେ ଯେ କୈଣସି ଖାଇବା ଜିନିଷରେ ବାଟିଥିବା ଚେରକୁ ମିଶାଇ ଖାଇବାକୁ ଦିଅନ୍ତୁ ,apmarga

ଆଉ ଯଦି ସେ ଖାଇଦେଲା ନିଶ୍ଚିନ୍ତ ଭାବରେ 7ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ଝିଅ ଆପଣଙ୍କ ସହିତ କଥା ହେବ ଆଉ ଆପଣଙ୍କୁ ଭଲ ପାଉଛି ବୋଲି କହିବ । ଏହି ଭଳି ପୋଷ୍ଟ ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାଇବା ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *