ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ହାୱାଟସପ ଚାଟ ହେଲା ଭାଇରାଲ । ତାଙ୍କ ସହ ହୋଇଛି ଏମିତି ଜଘନ୍ୟ କାଣ୍ଡ

susant-what

14 ଜୁନ୍ ରେ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ଦୁନିଆକୁ ସବୁଦିନ ପାଇଁ ବିଦାୟ ଦେଇଥିଲେ | ସେ ନିଜ ମୁମ୍ବାଇ ଫ୍ଲାଟରେ ଫାଶୀ ଲଗାଇ ନିଜକୁ ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ। ଯଦିଓ ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁକୁ ଏବେ କିଛି ଦିନ ବିତିଯାଇଛି, ତଥାପି ତାଙ୍କ ବିୟୋଗର ଦୁଃଖ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କଠାରେ ଦେଖାଯାଉଛି | ବିଶେଷ କରି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ତାଙ୍କ ବିୟୋଗକୁ ନେଇ ଅନେକ ପ୍ରକାରର ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠିଛି | ପୋଲିସର ସୂଚନାନୁସାରେ, ସୁଶାନ୍ତ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଡିପ୍ରେସନରେ ପୀଡିତ ଥିଲେ, ଏହି କାରଣରୁ ସେ ନିଜକୁ ହତ୍ୟା କରିଥିଲେ। ଏଥି ସହିତ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଉଦାସୀନତାର କାରଣ ବଲିଉଡରେ ବ୍ୟାପିଥିବା ଆତ୍ମୀୟତା ବା ନେପୋଟିଜିମ୍ କାରଣରୁ ଦର୍ଶାଯାଇଛି | ଏଥିପାଇଁ ଆଲିଆ ଭଟ୍ଟ, କରଣ ଜୋହର, ସଲମାନ ଖାନଙ୍କ ସମେତ ବହୁ ବଡ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଗୁଡ଼ାଇ ହୋଇ ରହିଛନ୍ତି।

sushant

ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ଆତ୍ମୀୟତା ହେତୁ ଅନେକ ସେଲିବ୍ରେଟ୍ ଏବଂ ଷ୍ଟାର୍ ପିଲାମାନେ ଟ୍ରୋଲ ହେଉଛନ୍ତି | ଏହି ସମୟରେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଜଣେ ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁ ଏକ ବଡ଼ ଖୁଲାସା କରିଛନ୍ତି। ନିକଟରେ ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ହାୱାଟସପ ଆପ୍ ଚାଟ୍ ର ସ୍କ୍ରିନସଟ୍ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଯାହା ଭାଇରାଲ୍ ହୋଇଥିବା ଦେଖାଯାଉଛି।

ବାସ୍ତବରେ, ଏହି ଚାଟ୍ ସ୍କ୍ରିନସଟ୍ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏବଂ ନୃତ୍ୟଶିଳ୍ପୀ ଲୋରେନ୍ ଗଟଲିଏବ ଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଅନ୍ୟ କେହି ଅଂଶୀଦାର କରିନାହାଁନ୍ତି | ଚାଟ୍ ସେୟାର୍ କରିବାବେଳେ ସେ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, ଆଜି ମୁଁ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ କିଛି ପୁରୁଣା ଚାଟ୍ ଉପରେ ନଜର ପକାଇଛି। ଏହି ଚାଟ୍ ଗୁଡିକ କିଛି ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ | ସେତେବେଳେ ଆମେ ଦୁହେଁ ବାହାର ଲୋକ ଥିଲେ। ” ଆମେ କହି ରଖୁଛୁ ଯେ ଲରେନ୍ ତାଙ୍କ ଅଫିସିଆଲ୍ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏହି ଚାଟ୍ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ଏଥିରେ ସେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ସ୍ୱପ୍ନ ପୂରଣ କରିବାକୁ ଉତ୍ସାହିତ କରୁଛନ୍ତି।

susant

ଲରେନ୍ ଆହୁରି ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ – ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପୁରୁଣା ଚାଟ୍ ଦେଖି ମୁଁ କାନ୍ଦି ପକାଇଥିଲି | ପରସ୍ପର ପ୍ରତି ଆମର ଅନେକ ପ୍ରେମ ଏବଂ ସ୍ନେହ ଏଥିରେ ଲୁଚି ରହିଥିଲା ​​| ଜଣେ ମଣିଷ ଭାବରେ, ଆମେ ଅନ୍ୟ ଜଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରୁଥିଲୁ | ଲୋରେନ୍ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ସମ୍ପର୍କ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଗଭୀର ଥିଲା କାରଣ ଉଭୟେ ବାହାର ଲୋକ ଥିଲେ ଏବଂ ପରସ୍ପର ପ୍ରତି ଦୟାଳୁ ଥିଲେ। ଆଗକୁ ଲରେନ୍ ଲେଖିଛନ୍ତି – ଘୃଣା ଆମ ଚାରିଆଡ଼େ ବ୍ୟାପିଛି, ତେଣୁ ଆମେ ଚାହୁଁଥିଲୁ ଯେ ଆମେ ଦୁନିଆଙ୍କୁ ପ୍ରେମ ଏବଂ ସମ୍ମାନର ବାର୍ତ୍ତା ଦେଇପାରିବା | ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ସୁନ୍ଦର ହୃଦୟ ହେତୁ ଏହି ଦୁନିଆ ମୋତେ ଏକ ଭଲ ସ୍ଥାନ ପରି ମନେ ହୁଏ | ସେ ଜାଣିଥିଲେ କିପରି ତାଙ୍କ କଥା କହିବେ ଏବଂ ସମସ୍ତଙ୍କ ପ୍ରତି ଦୟାଳୁ ଥିଲେ… ”

chat

ଏହି ଚାଟ୍ ଗୁଡିକରେ ଆପଣ ଦେଖିପାରିବେ ଯେ ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ଲୋ ରେନଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ଫିଲ୍ମ କ୍ୟାରିୟର ବିଷୟରେ କହୁଛନ୍ତି | ଏକ ବାର୍ତ୍ତାରେ ସୁଶାନ୍ତ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଟିଭି ଯଥା ଛୋଟ ପରଦାରେ କାମ କରିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ କଷ୍ଟକର, କିନ୍ତୁ ମୋର ସଂକଳ୍ପ ହେତୁ ମୁଁ ସେଠାରେ ରହିଲି। ପ୍ରଥମେ ନିଜକୁ ବିଶ୍ୱାସ କର, ତାପରେ ଜଗତ ତୁମକୁ ଅନୁସରଣ କରେ | ତେବେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଅଭିନୟ ଆପଣହ୍କୁ କେମିତି ଲାଗୁଥିଲା ଆମକୁ ନିଶ୍ଚୟ ଜଣାଇବେ । ଏହି ଭଳି ଖବର ସବୁ ଦିନ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *