ଶୁଭଦ୍ରା ସିରିଏଲର ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୁମନଙ୍କ ପରିବାରରେ କିଏ କିଏ ଅଛନ୍ତି ଦେଖନ୍ତୁ ।

ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଆମର ପୋର୍ଟଲ କୁ ବହୁତ ସ୍ୱାଗତ କରୁଛୁ । ବନ୍ଧୁଗଣ ଆଜି ଆମେ କହିବାକୁ ଯାଉଛୁ ଯେ ଜି ସାର୍ଥକରେ ପସାରତ ହେଉଥିବା ପୋରାଣିକ ଧାରାବାଇକ ଶୁଭଦ୍ରା ମୁକ୍ଷ ଅଭିନେତ୍ରି ସୁନମ ପଟ୍ଟନାୟକ ଙ୍କ ପରିବାରରେ କେଉଁ କେଉଁ ମାନେ ଅଛନ୍ତି । ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଜାଣିଥିବେ ଜି ସାର୍ଥକରେ ପସାରତ ହେଉଥିବା ପୈରାଣିକ ଧାରାବାଇକ ଶୁଭଦ୍ରାର , ଏହି ସିରିଏଲରେ ଶୁଭଦ୍ରାର ଚରତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି ଓଡିଆ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରୀର ଲୋକପ୍ରିୟ ଅଭିନେତ୍ରି ସୁନମ । ସେ ପୂର୍ବରୁ ଜି ସାର୍ଥକର ଲୋକପ୍ରିୟ ମେଘା ଲରିଏଲ ମୁବି ଅର୍ଧାଙ୍ଗୀନିରେ ମାହି ଚରିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରୁଥିଲେ , ଏହି ସିରରିଏଲ ସରିବା ପରେ ସୁନମ ଶୁଭଦ୍ରାର ସିରିଏଲରେ ଅଭିନୟ କରିବାର ସୁଜଗ ପାଇଲେ ।soman

ଏହି ପୈରାଣିକ ଧାରାବାଇକକୁ ସାରା ଓଡିଶା ବାସି ବହୁ ମାତ୍ରାରେ ପସନ୍ଦ ମଧ୍ୟ କରୁଥିଲେ , ଏବେ ଏହି ସିରିଏଲଟି ଶେଷ ହୋଇ ସାରିଛି । ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନେ ଶୁଭଦ୍ରା ସିରିଏଲ ପରିବ୍ରତେ ଆଉ ଏକ ନୂଆ ଓଡିଆ ଧାରାବାଇକ ସିରିଏଲ ହେପ୍ରଭୁକୁ ଦେଖିବାକୁ ପାଇବେ , ଆସନ୍ତୁ ଦେଖିବା ସୁନମଙ୍କ ଘରେ କେଉଁ କେଉଁ ମାନେ ଅଛନ୍ତି ।suman

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣ ମାନଙ୍କୁ ଜି ସାର୍ଥକରେ ପ୍ରସାରିତ ହେଉଥିବା ସବୁଛୁ ଲୋକପ୍ରିୟ ମେଘା ସିରିଏଲ ଶୁଭଦ୍ରାରେ ସୁନମ ପଟ୍ଟନାୟକ ଙ୍କ ଅଭିନୟ କେମିତି ଲାଗିଲା ଆମକୁ କମେଣ୍ଟରେ ଜଣାନ୍ତୁ , ଏହି ଭଳି ପୋଷ୍ଟ ସବୁବେଳେ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ , ଏବଂ ଏହି ପୋଷ୍ଟକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଖେ ପହଞ୍ଚାଇବା ରେ ସାହାଯ୍ୟ କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *