ସଲମନଙ୍କୁ ବାହା ହେବା ପାଇଁ ଜିଦି ଧରିଲେଣି ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀ – ସଲମନ କହିଲେ ଏମିତି କଥା ।

salman

ବନ୍ଧୁଗଣ ଆପଣଙ୍କୁ ଆମ ୱେବସାଇଟ କୁ ସ୍ୱାଗତ। ବନ୍ଧୁଗଣ ବ୍ୟଚଲର ବୟ ସଲମାନ ଖାଁ ସବୁବେଳେ ନିଜ ବିବାହ ପାଇଁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହି ଆସୁଛନ୍ତି, ତେବେ ପର୍ବର୍ତ୍ତୀ ସମୟରେ ତାଙ୍କ ବିବାହ କୁ ନେଇ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅନେକ କଥା ଘୁରି ବୁଲୁଥିଲା। ଯଦି ଗତ କୋଡିଏ ବର୍ଷ ଧରି ଅଧିକାଂଶ ଲୋକ କାହା ସହିତ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି! ତେବେ ସେ ବଲିଉଡର ସୁପରଷ୍ଟାର ସଲମାନ ଖାନଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି ଗୁଜବ ଅନୁସାରେ !ସଲମାନଙ୍କ ପସନ୍ଦ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ନୁହେଁ ବରଂ କୋଟିରେ, କିନ୍ତୁ ସଲମାନ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବିବାହ କରିପାରିନାହାଁନ୍ତି!

salman

ସେହି ସଲମାନ ବର୍ତ୍ତମାନ ବିବାହ କରିବେ କିନ୍ତୁ ମାମଲା କୌଣସି ସ୍ଥାନରେ ଶେଷ ହୋଇପାରି ନାହିଁ। ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ରାୟଙ୍କ ସହ ଦେଖାଗଲା ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ବିବାହ ବିଷୟରେ ଅନେକ ଆଲୋଚନା ହୋଇଥିଲା! ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟା ଏବଂ ସଲମାନଙ୍କ ପ୍ରେମ ମଧ୍ୟ ଭଲ ଭାବରେ ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇଥିଲା, କିନ୍ତୁ ପରେ କିଛି ଘଟିଗଲା ଯେ ମାମଲା ନଷ୍ଟ ହୋଇଗଲା! ଐଶ୍ୱର୍ଯ୍ୟାଙ୍କ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଖରାପ ହେବା ପରେ ସଲମାନ ଏବଂ କ୍ୟାଟ୍ରିନା ଯୋଡିଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଆଲୋଚନା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିଲା!

salman-khan

ସଲମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ଅଧିକ ସମୟ ଧରି ଚାଲିଥିଲା, କିନ୍ତୁ ସଲମାନ ଏବଂ କ୍ୟାଟ୍ରିନାଙ୍କ ଯୋଡ଼ି ମଧ୍ୟ ଅଲଗା ହୋଇଯାଇଥିଲା, ଆପଣଙ୍କୁ କହିଦେବୁ ଯେ ସଲମାନ 90 ଦଶକରେ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଥିଲେ, ସଲମାନ ଏବଂ ସଂଗୀତା ବେଜଲାନି ପରସ୍ପରକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଉଥିଲେ ଏବଂ ମାମଲା ବିବାହରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମଧ୍ୟ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହୋଇଥିଲା! ବିବାହ କାର୍ଡ ମଧ୍ୟ ଛପା ଯାଇଥିଲା କିନ୍ତୁ ପରେ ବାହାଘର ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଥିଲା କୌଣସି କାରଣରୁ।

 

ସଲମାନ ଖାନ କେବେ ବିବାହ କରିବେ ସେନେଇ ଗଣମାଧ୍ୟମ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଜାରି ରଖିଛି, ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଅନେକ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏବଂ ମଡେଲ ସେମାନଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛା ପ୍ରକାଶ କରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ସଲମାନ ଏହା ଉପରେ କିଛି କୁହନ୍ତି ନାହିଁ, ବର୍ତ୍ତମାନ ଉର୍ବଶୀ ରାଉଟେଲା ମଧ୍ୟ ସମାନ କଥା କହିଛନ୍ତି!

urbashii

ଉର୍ବଶୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ସଲମାନଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି! ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ କିଏ ସଲମାନଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ଚାହୁଁନାହାଁନ୍ତି। ଉର୍ବଶୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ସଲମାନ ମୋତେ ବିବାହ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୁଅନ୍ତି, ତେବେ ମୁଁ ନିଜକୁ ବହୁତ ଭାଗ୍ୟବାନ ମନେ କରିବି କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସଲମାନଙ୍କ ଆକର୍ଷଣ ବିବାହରୁ ଦୂରେଇ ଯାଇଛି। ତେବେ ସଲମନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଆପଣଙ୍କ ମତା ମତ କଣ ଏ ବିଷୟରେ ଆମକୁ କମେଣ୍ଟରେ ଜଣାଇବେ , ଏହି ଭଳି ଖବର ପଢିବା ପାିଂ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରି ଦିଅନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *