09 ନଭେମ୍ୱର 2020 ରାଶିଫଳ – କଣ ରହିଛି ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ

rashi

ମେଷ: ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି ସକାରାତ୍ମକ ଖବର ପାଇପାରିବେ | ତୁମର ସର୍ବୋତ୍ତମ ପ୍ରଦର୍ଶନ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରୁହ | ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବାକୁ ପଡିପାରେ, କିନ୍ତୁ ଏହି ପରିବର୍ତ୍ତନଗୁଡ଼ିକ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସଠିକ୍ ନିଷ୍ପତ୍ତି ହେବ | ପ୍ରକୃତରେ, ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ | ଅସମାପ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ରହିବ | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସହଯୋଗ ହେବ | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ନ ପଚାରି ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ, ନଚେତ୍ ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ନକାରାତ୍ମକ ମତାମତ ଆସିପାରେ |

ବୃଷ: ବୃତ୍ତିଗତ ଭାବରେ ତୁମର ଭଲ କାମ ପାଇଁ ତୁମେ ସ୍ୱୀକୃତି ପାଇପାରିବ | କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଘରେ ଚାପ ଆପଣଙ୍କୁ ଟିକେ କ୍ରୋଧିତ କରିପାରେ | ଆପଣ ଚିନ୍ତା କରୁଥିବା ବୃତ୍ତି ବିଷୟରେ ଆପଣଙ୍କର ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ପରାମର୍ଶ ନେବାକୁ କୁଣ୍ଠାବୋଧ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ସେ ତୁମର ହୃଦୟରୁ ତୁମର ଆଗ୍ରହ ଚାହାଁନ୍ତି ଏବଂ ତୁମକୁ ଭଲ ଉପଦେଶ ଦେବେ | ଏହି ବିଷୟରେ ତୁମ ସାଙ୍ଗ ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରିବା ଜରୁରୀ | ଶେଷରେ ଏହା କେବଳ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେବ | ବୃଦ୍ଧମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟର ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ | ବ୍ୟର୍ଥରେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଦ୍ୱନ୍ଦରେ ପକାନ୍ତୁ ନାହିଁ |

brusha

ମିଥୁନ ରାଶି : ଆଜି ଏକ ବଡ଼ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରେ, ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ଦେଇପାରେ | ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ତୁମର ମନ ଅନୁଯାୟୀ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଆଇଟି କ୍ଷେତ୍ରରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଲୋକମାନେ ପ୍ରଗତି ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ପାଲଟିଛନ୍ତି | ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟିହେବ | ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପାଇବା ପାଇଁ ସମସ୍ତ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଖାଦ୍ୟ ପ୍ରତି ଆପଣଙ୍କର ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ସମାଜର ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହ ଯୋଡି ହେବାର ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ଛାତ୍ର ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ରମାନେ ଏକ ପରୀକ୍ଷା ପାଇଁ କିଛି ଚିନ୍ତା କରିପାରନ୍ତି |

କର୍କଟ: କର୍କଟ ରାଶିର ନାଗରିକମାନେ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଧିକ ଆଗ୍ରହ ଦେଖାଇବେ | ତୁମେ ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବଜାୟ ରଖ | ଆପଣଙ୍କ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ ହ୍ରାସ ହୋଇପାରେ | ଉଚ୍ଚ କାର୍ଯ୍ୟର ଚାପ ଯୋଗୁଁ ଶାରୀରିକ ଥକାପଣ ଅନୁଭବ ହେବ | ତୁମେ ଖରାପ କମ୍ପାନୀଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହ | ହଠାତ୍ ଆପଣ ଟେଲି ଯୋଗାଯୋଗ ମାଧ୍ୟମ ମାଧ୍ୟମରେ ଖରାପ ଖବର ପାଇପାରିବେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ଆପଣ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବେ | ଭାଇଭଉଣୀଙ୍କ ସହିତ ପାର୍ଥକ୍ୟ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆପଣ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ଅବହେଳା କରିବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ |

ସିଂହ ରାଶି : ରାଶି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବିସ୍ତାର ହେବ | ଆପଣ କିଛି ନୂତନ ଦାୟିତ୍ ପାଇପାରନ୍ତି | ଆପଣ ନିଜ ପ୍ରକୃତିର କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖିପାରନ୍ତି | ତୁମର କ୍ରୋଧ ଏବଂ ବକ୍ତବ୍ୟକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆବଶ୍ୟକ | ଅଭିଜ୍ଞ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ପରାମର୍ଶରୁ ଆପଣ ଭଲ ଲାଭ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପାରିବାରିକ ପରିବେଶ ଭଲ ହେବ | ବ୍ୟବସାୟ ସହିତ, ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିପାରିବେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ପରେ ଭଲ ରିଟର୍ଣ୍ଣ ଦେବ |leo

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି କନ୍ୟା ରାଶିର ଆଚରଣରେ କିଛି ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦେଖିବାକୁ ମିଳେ | ଆପଣ ଏକ ନୂତନ ଯୋଜନା ପ୍ରତି ଆକର୍ଷିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପୁରୁଣା ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କରେ ମଧୁରତା ବଜାୟ ରଖନ୍ତୁ | କର୍ମକ୍ଷେତ୍ରରେ ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ, ବଡ଼ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ଆଲୋଚନା ହୋଇପାରେ | ଛାତ୍ର ଶ୍ରେଣୀର ଛାତ୍ରମାନେ ଯେକୌଣସି ନୂତନ ପାଠ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗଦାନ କରିପାରିବେ | ଆପଣ କିଛି ନୂଆ ଶିଖିବାକୁ ପାଇବେ | ନିବେଶ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟରେ ତୁମେ ଭଲ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରିବା ଉଚିତ୍ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ଦୀର୍ଘ ଦୂରତା ଯାତ୍ରାକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡିବ |

ତୁଳା : ଏହି ଲୋକମାନେ ଆଜି ଶୁଭ ଫଳାଫଳ ପାଇବେ | ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ତୁମର ମନ ଅନୁଯାୟୀ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଆପଣ କରିଥିବା ପୁରୁଣା ଯୋଜନା ସଫଳ ହେବ | ଆପଣ ଏଥିରୁ ଭଲ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ଜଣେ ବିଶ୍ୱସ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ | ଆଜି ଭାଗ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତି ଦୟାଳୁ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ହଠାତ୍ ଧନ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ତୁମର ରନ୍ ର ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ | ପିତାମାତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ |

ବିଛା ରାଶି : ବିଛା ରାଶି ଚିହ୍ନ ଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ଟଙ୍କା କାରବାରରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ ନଚେତ୍ ଆପଣ କ୍ଷତି ସହିପାରନ୍ତି | ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ପିଲାମାନଙ୍କର ନକାରାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ଉପରେ ନଜର ରଖିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ଅଛି | ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସମାଜରେ ଅଧିକ ସକ୍ରିୟ ରହିବେ | ସମାଜରେ ନୂତନ ଲୋକଙ୍କ ସହ ଯୋଡି ହେବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରେ | ଆପଣ କିଛି ଅଭାବୀ ଲୋକଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିପାରିବେ |

ଧନୁ ରାଶି: ଆଜି, ଅଧିକ କାମ ହୋଇପାରେ | ଆଜି ଆପଣ ଆପଣଙ୍କର ଅଧିକାଂଶ କାର୍ଯ୍ୟର ଫଳାଫଳ ମଧ୍ୟ ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ ଟିକେ ଉତ୍ସାହୀ ଏବଂ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ହୋଇପାରନ୍ତି | ପ୍ରୟାସ ସଫଳ ହେବ | ହାସଲ କରିବେ | ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ | ତୁମେ ସମ୍ମାନ ପାଇବ | ଟଙ୍କା ପାଇବା ସହଜ ହେବ | ଡାକ୍ତରୀ ବୃତ୍ତି ଏବଂ ପରିଚାଳନା ସହିତ ଜଡିତ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ନୂଆ ସୁଯୋଗ ଆଣିବ | କାର୍ଯ୍ୟ ଚାପ ବଢିବ ସହିତ ଭୁଲ ହୋଇପାରେ | ଆପଣଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟର ଗୁଣବତ୍ତା ବଜାୟ ରଖିବାକୁ ପଡିବ |libra

ମକର ରାଶି : ଆଜି, ତୁମର କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଅନୁଯାୟୀ ତୁମର ପୁରସ୍କାର ରହିବ | ଯଦି ତୁମେ ଜଣେ ଛାତ୍ର ତେବେ ତୁମର ପରୀକ୍ଷା ଫଳାଫଳକୁ ନେଇ ତୁମେ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ବ୍ୟସ୍ତ ହୁଅ ନାହିଁ। ଆପଣ କଠିନ ଅଧ୍ୟୟନ କରିଛନ୍ତି, ତେଣୁ ଫଳାଫଳ ମଧ୍ୟ ସନ୍ତୋଷଜନକ ହେବ | ଗର୍ବିତ ରହିବ | ଦଳ କାର୍ଯ୍ୟ ସହିତ ସହଜରେ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ପିଲାମାନଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ବିତାଇବା ଭଲ ହେବ | ତୁମର ଚାପ ଦୂର ହେବ | ଆପଣ ଉତ୍ସାହଜନକ ସୂଚନା ପାଇବେ | ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ | ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଝଗଡ଼ାକୁ ଯାଅ ନାହିଁ | ଆପଣଙ୍କ କାମକୁ ଆସୁଥିବା ବାଧା ଦୂର ହେବ |

କୁମ୍ଭ : କୁମ୍ଭ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ସର୍ବୋତ୍ତମ ଦିନ ହେବ | ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ତୁମେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ବିଶେଷ ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ | ସମାଜରେ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ସମ୍ମାନ ରହିବ | ପ୍ରେମ ଜୀବନରେ ତୁମେ ଭଲ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ତୁମର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ଏକ ପ୍ରେମ ବିବାହରେ ପରିଣତ ହୋଇପାରେ | ତୁମେ ତୁମର ପୁରୁଣା ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକୁ ସଫଳ କରିବ | କାର୍ଯ୍ୟ କ୍ଷେତ୍ର ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବ | ତୁମେ ତୁମର ଦିନକୁ ଆନନ୍ଦରେ ବିତାଇବାକୁ ଯାଉଛ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ମୀନ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକେ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ହେବ | ତୁମର ଇଚ୍ଛା ବିଷୟରେ ତୁମେ ବହୁତ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟ ଧ୍ୟାନ ଆବଶ୍ୟକ କରେ | ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଉଚିତ୍, ନଚେତ୍ କାହା ସହିତ ବିତର୍କ ହୋଇପାରେ | ତୁମର ନୂତନ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆବଶ୍ୟକ | ଗାଡି ବ୍ୟବହାର କରିବାରେ ଅବହେଳା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଚାକିରି କ୍ଷେତ୍ରରେ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ଏକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗ ଉପରେ ଆଲୋଚନା କରାଯାଇପାରେ | ବଡ ଅଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରିବେ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *