ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ନେହା କର୍କରଙ୍କର ହନିମୁନ । ଦେଖନ୍ତୁ କେମିତି କରୁଛନ୍ତି ରୋମାନ୍ସ

neha3

ଗତ କିଛି ଦିନ ହେବ ବଲିଉଡର ଗୀତ ସେନ୍ସେସନ ନେହା କକ୍କରଙ୍କୁ ଅନେକ ଖବର ଏବଂ ହେଡଲାଇନରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା ​​| ସମ୍ପ୍ରତି, ନେହା ଗତ କିଛି ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ, ଯାହା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଏହି ନୂତନ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ଖବରରେ କ୍ରମାଗତ ଭାବରେ ଦେଖାଯାଇଥିଲା  | ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବୁ ଯେ ନେହା ପ୍ରସିଦ୍ଧ ପଞ୍ଜାବୀ ଗାୟକ ତଥା ଅଭିନେତା ରୋହନପ୍ରୀତ ସିଂଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଚିତ୍ର ଏବଂ ଭିଡିଓ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡ୍ବିଆରେ ବାହାରକୁ ଆସୁଛି। ବିବାହର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ସମୟରେ ସେଲଫି ରାଣୀ ନେହା ରୋହନପ୍ରୀତଙ୍କ ସହ ଅନେକ ଚିତ୍ର ସେୟାର କରିଥିଲେ ଏବଂ ଏହି ଧାରା ଆଜି ଜାଏ ବି ଜାରି ରହିଛି | ଆଉ ଏବେ ପୁଣି ଥରେ ନେହାଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନର କିଛି ଚିତ୍ର ବାହାରକୁ ଆସୁଛି |

nehaa

ଏହି ଚିତ୍ରଗୁଡ଼ିକ ଅନ୍ୟ କୌଣସି ନୁହେଁ କିନ୍ତୁ ନେହା ଏବଂ ରୋହନପ୍ରୀତଙ୍କ ହନିମୁନ୍ ଯାହା ପାଇଁ ଦୁବାଇ ଦୁହେଁ ଯାଇଛନ୍ତି | ଆଜିକାଲି ଦୁହେଁ ସେମାନଙ୍କର ନୂତନ ବିବାହିତ ଜୀବନକୁ ଉପଭୋଗ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ପାଇଁ ଚିତ୍ର ମଧ୍ୟ ସେୟାର କରୁଛନ୍ତି | ନେହା ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମର ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ଆକାଉଣ୍ଟ ଜରିଆରେ ହନିମୁନ୍‌ର ଚିତ୍ର ସବୁ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି, ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କ ଚେହେରା ସ୍ପଷ୍ଟ ଦେଖାଯାଉଛି |

ନେହା ଏହି ହନିମୁନ୍‌ରେ ଏତେ ଖୁସି ହୋଇଗଲେ ଯେ ସେ ଖୋଲା ଆକାଶ ତଳେ ରୋହନପ୍ରୀତଙ୍କୁ ଚୁମ୍ବନ ଦେଲେ ଏବଂ ସେହି ସମୟରେ ଦୁହେଁ ବୁଲାବୁଲି କରି ନିଜକୁ ଉପଭୋଗ କରୁଥିବା ଦେଖାଗଲା | ନେହା ଏବଂ ରୋହନପ୍ରୀତ ସେମାନଙ୍କର ହନିମୁନ୍ ପୁରା ଦିନ ଉପଭୋଗ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହି ଦିନ ସେମାନେ ଏକ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଟେଲରେ ରହିଛନ୍ତି | ନେହା ଏବଂ ରୋହନପ୍ରୀତ ଦୁବାଇର ଏକ ନାମି ଦାମି ହୋଟେଲରେ ରହିଛନ୍ତି, ଯାହା ଦୁବାଇରେ ଏହାର ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣତା ପାଇଁ ପ୍ରସିଦ୍ଧ |

neha

ଦିୱାଲୀ ବିଷୟରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଥିବାବେଳେ ନେହା ଦୁବାଇରେ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହ ଦିୱାଲୀ ପାଳନ କରିଛନ୍ତି। ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ରୋହନପ୍ରୀତ ନେହାଙ୍କୁ ହୃଦୟ ଆକୃତିର ଏକ କେକ ଦେଇଥିଲେ। ଯଦି ଆମେ ସେହି ହୋଟେଲ ବିଷୟରେ କଥା ହେବା ଯେଉଁଠାରେ ନେହା ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ରୋହନଙ୍କ ସହ ରହିଛନ୍ତି, ତେବେ  କହିବା ଯେ ସେହି ହୋଟେଲରେ ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦୃଶ୍ୟ ଅଛି | ଏବଂ ଏହା ସହିତ, ସେମାନଙ୍କର ସେଠାକାର ସବୁ ଜିନିଷ ରେ କିଛି ନା କିଛି ଖାସ ରହିଛି|

neha2

ନେହା ହନିମୁନ୍ ସେଲିବ୍ରେସନର ଚିତ୍ର ମଧ୍ୟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି | ତାଙ୍କର ସମସ୍ତ ପ୍ରଶଂସକ ତାଙ୍କୁ ସୁଖମୟ ଜୀବନ କାମନା କରଛନ୍ତି ଏବଂ କିଛି ଲୋକ ତାଙ୍କ ଚିତ୍ର ଉପରେ ମଜାଳିଆ ମନ୍ତବ୍ୟ ଦେଉଥିବାର ଦେଖାଯାଏ | ଏଥି ସହିତ, ନେହାଙ୍କ ପାଇଁ ଏସବୁ କମ୍ ନୁହେଁ କାରଣ ରୋହନପ୍ରୀତଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଚକିତ ଏ ସବୁ ପାଇଁ।

ତେବେ ନେହା ଓ ରୋହନଙ୍କ ଯୋଡି ଆପଣଙ୍କୁ କେମିତି ଲାଗୁଛି ଆମକୁ ନିଶ୍ଚୟ ଜଣାଇବା ସହିତ । ଦୁଇ ଯୋଡିଙ୍କ ପାଇଁ ଗୋଟିଏ ଲାଇକ କରି ଦିଅନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *