ବାହା ନ ହୋଇ ମଧ୍ୟ ଏହି ଅଭିନେତ୍ରୀମାନେ କରଭା ଚାଉଥରେ ଉପବାସ ରଖନ୍ତି, ତାଲିକାରେ ନାମ ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯିବେ ଆପଣ |

ab-karva

ବିବାହିତ ମହିଳାମାନଙ୍କ ପାଇଁ କରଭା ଚାଉଥ ଏକ ବିଶେଷ ଦିନ | ଏହି ଦିନ ସୁହାଗିନ ମହିଳାମାନେ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଦୀର୍ଘ ଜୀବନ ପାଇଁ ଉପବାସ କରନ୍ତି | ସାଧାରଣ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ଟିଭି ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ମଧ୍ୟ କାରଭା ଚାଉଥଙ୍କ ବହୁତ କ୍ରେଜ୍ ଅଛି | ଆଚ୍ଛା, ଏଠାରେ ଆମେ ସେହି ଅଭିନେତ୍ରୀମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ କହୁଛୁ ଯେଉଁମାନେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବିବାହିତ ନୁହଁନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ସେମାନେ ମଧ୍ୟ କରଭା ଚାଉଥଙ୍କ ଉପବାସ ରଖନ୍ତି | ହଁ, ଅନେକ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ବିନା ବିବାହରେ କରଭା ଚାଉଥଙ୍କୁ ଶୀଘ୍ର ପାଳନ କରନ୍ତି | ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା କିଏ ଏହି ତାଲିକାରେ କିଏ ସବୁ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ…

1. ଅଙ୍କିତା ଲୋଖଣ୍ଡେ |

ankita-lokhend

ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅଙ୍କିତା ଲୋଖଣ୍ଡେ ବିବାହିତ ନୁହଁନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଗତ ବର୍ଷ ସେ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକା ବିକି ଜୌନଙ୍କ ପାଇଁ କରଭା ଚାଉଥ ପାଇଁ ଉପବାସ କରିଥିଲେ। ହଁ, ଅଙ୍କିତା ଲୋଖଣ୍ଡେ ଦୀର୍ଘ ବର୍ଷ ଧରି ଏହି ଉପବାସ ପାଳନ କରିଆସୁଛନ୍ତି | ଦାବି ହେଉଛି ଯେ ପୂର୍ବରୁ ଅଙ୍କିତା ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ରଖୁଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ବିକି ଜୌନଙ୍କ ପାଇଁ କରଭା ଚାଉଥ ରେ ଉପବାସ କରୁଛନ୍ତି। ଆମେ ଆସା କରୁଛୁ ଯେ ଅଙ୍କିତା ଲୋଖଣ୍ଡେ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ବିକି ଜେନାଙ୍କୁ ବିବାହ କରିପାରିବେ |

2. କାମିଆ ପଞ୍ଜାବୀ |

kamya

କାମିଆ ପଞ୍ଜାବୀ ହୁଏତ ବର୍ତ୍ତମାନ ବିବାହ କରିଥାଇ ପାରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ସେ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକା ଶାଲାବଙ୍କ ପାଇଁ କରଭା ଚାଉଥଙ୍କ ପାଇଁ ଉପବାସ ଆଗରୁ କରୁଥିଲେ | ମୁଁ ଆପଣଙ୍କୁ କହିବି ଯେ ଗତ ବର୍ଷ କାମିଆ ପଞ୍ଜାବୀ କରଭ ଚାଉଥଙ୍କ ଶପଥ ପାଳନ କରିଥିଲେ, ଯେଉଁଥିରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ଅନେକ ତୀକ୍ଷ୍ଣ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରିଥିଲେ। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ତାଙ୍କ ଫଟକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ।

3.arti singh

arti

ବିଗ୍ ବସ୍ ଖ୍ୟାତି ଆରତୀ ସିଂ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବିବାହିତ ନୁହଁନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଗତ କିଛି ବର୍ଷ ଧରି ସେ କରଭା ଚାଉଥଙ୍କ ଉପବାସ ପାଳନ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଏହି ସମୟରେ ତାଙ୍କର ପ୍ରେମିକ ମଧ୍ୟ ନାହିଁ, ବରଂ ସେ ତାଙ୍କ ଭବିଷ୍ୟତ ପତି ପାଇଁ ଉପବାସ କରନ୍ତି | ବାସ୍ତବରେ, ସେ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି ଯେ ଏହି ଉପବାସ ତାଙ୍କୁ ଇଚ୍ଛା କରୁଥିବା ବର ଦେବ | ଆଚ୍ଛା, ବର୍ତ୍ତମାନ କଣ ଦେଖାଯିବ ଆରତୀ ସିଂ କେବେ ବିବାହ କରିବେ |

ତେବେ ବଲିଉଡ ଜଗତର ଟିକ ନିକ ଖବର ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ । ଏହାକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଏ ବିଷୟରେ ଜଣାନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *