ଜାଣିବା କଥା – ସମ୍ୱନ୍ଧ ସମୟରେ ନିଜ ମହିଳା ସାଥୀଙ୍କୁ କିପରି ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରିବେ ।

abro

ପ୍ରାୟତଃ , ପୁରୁଷମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଯୌନ ଇଚ୍ଛାକୁ ନିଜ ମହିଳା ସାଥୀଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ରଖନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ଆପଣ କେବେ ଚିନ୍ତା କରିଛନ୍ତି କି ଆପଣଙ୍କ ମହିଳା ସାଥୀ କେଉଁ ପ୍ରକାରର ଯୌନ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି | ପ୍ରାୟତ ପ୍ରତେକ ପୁରୁଷ ନିଜ ମନ ଅନୁଯାୟୀ ଯୌନ ସମ୍ପର୍କ କରି ଶୋଇପଡେ, କିନ୍ତୁ ଏହା ପରେ ମଧ୍ୟ ମହିଳା ସାଥୀଙ୍କ ମନରେ ଯୌନ ଭାବନା ରହିଥାଏ ଏବଂ ତା’ପରେ ତାଙ୍କ ମନରେ ଶୋଇଥାଏ | ତେବେ ଆଜି ଆମେ ଏହି ପୋଷ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଜଣାଇବୁ କିପରି ଆପଣ ନିଜେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବା ସହିତ ନିଜ ମହିଳା ସାଥିଙ୍କୁ ବି ସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରି ପାରିବେ ।

girls

ମହିଳା ମାନଙ୍କ ଯୌନ ଉଦୀପନା ସମୟ ଟିକେ ଅଧିକ ହୋଇଥାଏ । ଯୌନ ପୂର୍ବରୁ ହଠାତ୍ ତୁମର ମହିଳା ସାଥୀଙ୍କ ମନ ଜାଗ୍ରତ କର | ପ୍ରାୟତ ପୁରୁଷମାନେ ଶୀଘ୍ର ଯୌନ ସମ୍ପର୍କ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି | ଏହି କାରଣରୁ, ମହିଳା ସାଥୀ ଅତ୍ୟଧିକ ଆନନ୍ଦ ପାଆନ୍ତି ନାହିଁ | ତେଣୁ ସବୁବେଳେ ଚରମ ତୃପ୍ତି ପାଇବା ପୁର୍ବରୁ ମହିଳାଙ୍କ ସହ କିଛି ସମୟ ପ୍ରେମାଳପ କରିବା ସହ ରୋମାନ୍ସ କରନ୍ତୁ ।

ବିଛଣାରେ ଜଣେ ମହିଳା ସାଥୀ ସହିତ ଆଖିରେ ପ୍ରେମ କରିବା, ଓଠକୁ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ଅଂଶରେ ଚଳାଇବା, ସୂକ୍ଷ୍ମ ଅଙ୍ଗକୁ ସ୍ପର୍ଶ କରିବା ମଧ୍ୟ ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ନର୍ଭସ କରିବା ପାଇଁ ଯଥେଷ୍ଟ | ତେଣୁ ପ୍ରଥମେ ଆପଣ ଏହି ସବୁ କାମ କରି ନିଜ ସାଥିଙ୍କୁ ଖୁସି କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ । ଏବଂ ତା ପରେ ଅନ୍ୟ ଦିଗକୁ ଜିବେ ।

love

ଯୌନ ସମୟରେ, ମହିଳାମାନେ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ଯେ ସେମାନଙ୍କର ପୁରୁଷ ସାଥୀ ସେମାନଙ୍କ ସହିତ ବିଭିନ୍ନ ଉପାୟରେ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖନ୍ତି | ମହିଳା ସାଥୀ ଏହି ସୃଜନଶୀଳ ଶୌଳୀକୁ ଉପଭୋଗ କରନ୍ତି | ତେଣୁ ସବୁବେଳେ ଏହା ଜାଣିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କର ଯେ ତୁମ ଜୀବନ ସାଥୀ ତୁମ ଠାରୁ କଣ ଆସା କରୁଛି ।

love

ଯୌନ ସମୟରେ, ଆପଣଙ୍କର ମହିଳା ସାଥୀ ଆଶା କରନ୍ତି ଯେ ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ଜିଭ ଏବଂ ଆଙ୍ଗୁଠି ବ୍ୟବହାର କରି ସେମାନଙ୍କ ଶରୀରର ଅତି ନରମ ଅଂଶରେ ବ୍ୟବହାର କରି ଆପଣ ଆବଶ୍ୟକ ଉତ୍ସାହ ସୃଷ୍ଟି କରିବେ | ଯୌନ ସମୟରେ, ଘରର ପରିବେଶ ଥଣ୍ଡା, ଆପଣ ଯୌନ ସମୟରେ ଲାଭ ପାଇବେ | ଯଦି ଆପଣ ଯୌନ ସମୟରେ ତକିଆ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତି, ତେବେ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ମହିଳା ସାଥୀଙ୍କୁ ବହୁତ ଖୁସି କରିବ | ତେବେ ଏହା ଥିଲା କିଛି ଟିପ୍ସ , ଏହି ଭଳି ଟିପ୍ସ ପ୍ରତିଦିନ ପଢିବା ପାଇଁ ଏବେ ହିଁ ଲାଇକ କରନ୍ତୁ ଆମ ଫେସବୁକ ପେଜକୁ । ଏହାକୁ ସେୟାର କରି ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଜଣାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *