ଆଉ ନାହାଁନ୍ତି ବଲିଉଡର ଏହି ମହାନ ଅଭିନେତା – ଚାରିଆଡ଼େ ଖେଳିଗଲା ଶୋକର ଲହରୀ |

ashis

2020 ସତେ ୟେମିତି ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଅଭିଷାପ ହୋଇ ଉଭା ହୋଇଛି । ଏହି ବର୍ଷ ଗୋଟେ ପରେ ଗୋଟେ ମହାନ ତାରକା ଆମ ଠାରୁ ଦୁରେଇ ଜାଉଛନ୍ତି । ବଲିଉଡର ନାମୀ ଦାମୀ କଳା କାର ଏହି ବର୍ଷ ମୃତ୍ୟୁ ବରଣ କରୁଥିବା ବେଳେ ଏଥିରୁ ବାଦ ପଡିନି ଆମ ଓଡିଆ ଫିଲ୍ମ ଜଗତ , ଏହି କୋରନା ପାଇଁ ଗତ କିଛି ଦୀନ ତଳେ ଓଡିଶାର ନାମୀ ଦାମୀ ଆକ୍ଟର ବିଜୟ ମହାନ୍ତି ଓ ଅଜିଦ ଦାସଙ୍କର  ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା ବେଳେ ଆଜି କରୋନାରେ ଆଉ ଜଣେ କଳାକାରଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି ।

ashish roy

ବର୍ତ୍ତମାନର ବଡ଼ ଦୁଃଖଦ ଖବର ବଲିଉଡ ରୁ ଆସୁଛି।ଜଣାଶୁଣା ଛୋଟ ପରଦା ଅଭିନେତା ଆଶିଷ ରୟଙ୍କର ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଛି। 55 ବର୍ଷ ବୟସରେ ସେ ଦୁନିଆକୁ ବିଦାୟ ଦେଇଥିଲେ। କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଆଶିଷ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି କିଡନୀ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ରୋଗ ସହ ଲଢୁଥିଲେ। ସେ ମୁମ୍ବାଇର ଜୁହୁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଥିଲେ। ଏକ ଫେସବୁକ୍ ପୋଷ୍ଟ ମାଧ୍ୟମରେ ସେ ତାଙ୍କ ଚିକିତ୍ସା ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ। ଆର୍ଥିକ ସମସ୍ୟା ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ କହିଥିଲେ ଏବଂ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇଁ ଲୋକଙ୍କୁ ନିବେଦନ କରିଥିଲେ । ଡାକ୍ତରଖାନାରୁ ଡିସଚାର୍ଜ ହେବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସେମାନଙ୍କ ପାଖରେ ଟଙ୍କା ନାହିଁ ବୋଲି ସେମାନେ କହିଥିଲେ।

ashiis

ଆଶିଷ ରୟ ଟିଭିରୁ ବଲିଉଡ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କାମ କରିଛନ୍ତି। ଆଶିଷ ରୟ ଜଣେ ଉଜ୍ଜ୍ୱଳ ଅଭିନେତା ଥିଲେ, ସେ ଜଣେ ମହାନ ଥିଏଟର ଏବଂ କଳାକାରଙ୍କ ସ୍ୱର ମଧ୍ୟ ଥିଲେ ।ସେ ଲେଖିବାକୁ ବହୁତ ଭଲ ପାଉଥିଲେ। ସେ ପ୍ରାୟତଃ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ନିଜର ଲେଖା ସେୟାର କରିଥିଲେ। ସେ ଅନେକ ହିନ୍ଦୀ ଏବଂ ହଲିଉଡ୍ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପାଇଁ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ ।ଯେଉଁଥିରେ ‘ସୁପରମ୍ୟାନ୍ ରିଟର୍ନସ୍’, ‘ଡାର୍କ ନାଇଟ୍’, ‘ରାକ୍ଷୀ ଗାଲାକ୍ସି’, ‘ଦି ଲିଜେଣ୍ଡ୍ ଅଫ୍ ଟାରଜାନ୍’ ଏବଂ ‘ଜୋକର୍’ ଭଳି ଅନେକ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ। ଆଶିଷ ଏହି ହଲିଉଡ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରର ଲୋକଙ୍କ ହୃଦୟ ଜିତିଥିଲେ।

ତେବେ ତାଙ୍କର ଅଚାନକ ମୃତ୍ୟୁ ସାରା ଦେଶରେ ଏକ ଶୋକର ବାତା ବରଣ ସୃଷ୍ଟି କରିଛି । ତେବେ ତାଙ୍କର

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *