27 ନଭେମ୍ୱର 2020 ରାଶିପଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ

rasi-phala

ମେଷ:ମେଷ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ଚାକିରି ପାଇଁ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଆଣିବ | ସାଙ୍ଗମାନେ ପ୍ରତାରଣାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଯାହାଫଳରେ ତୁମର ମନ ଭୟଭୀତ ହେବ | ମଝିରେ ମଝିରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଶାନ୍ତି ରଖିବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ କାହାର କଥା ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ | ଏହା କରିବା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ନିଜକୁ ଦୁଃଖିତ କରିବେ ଏବଂ ନିଜ ପାଇଁ ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିବେ | ଭ୍ରମଣ କରିବାର ସମୟ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଶତ୍ରୁ ଅଟେ | ତେଣୁ ଅନାବଶ୍ୟକ ଭ୍ରମଣରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

ବୃଷ : ବୃଷ ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଏହା ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | କିନ୍ତୁ ଛୋଟ ସମସ୍ୟା ଆସିପାରେ | ବ୍ୟବସାୟୀମାନେ ଯତ୍ନ ନେବା ଏବଂ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି | ବିଭିନ୍ନ କ୍ଷେତ୍ରରୁ ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଭେଟିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆହୁରି ମଧ୍ୟ, ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଯାତ୍ରା ପ୍ରଭାବଶାଳୀ ହେବ | ଏବଂ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣ କିଛି ଭଲ ଖବର ପାଇପାରନ୍ତି | ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହ ଏବଂ ପରିବାର ସହିତ ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ |

ମିଥୁନ : ଆସନ୍ତାକାଲି ଆପଣଙ୍କ ଚିହ୍ନ ପାଇଁ ବହୁତ ଶୁଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ବିରୋଧୀ ଦଳ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ଦୁର୍ବଳ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଯଥାସମ୍ଭବ, କାହାକୁ ଖାତିର ନକରି, ଆପଣ ଆଗକୁ ବ .ନ୍ତୁ | ଆପଣ ସହକର୍ମୀ ଏବଂ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ଦ୍ଵାରା ବହୁତ ସାହାଯ୍ୟ ପାଇବେ | ଯଦି ଆପଣ ଜଣେ ଚାକିରି ଭିତ୍ତିକ ବ୍ୟକ୍ତି, ତେବେ ପଦୋନ୍ନତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | କୌଣସି ସ୍ଥାନରୁ ତୁମର ଫାଶୀ ଟଙ୍କା ଫେରାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ମଧ୍ୟ ଅଛି | ଘରୁ ବାହାରି ଶନି ଦେବଙ୍କୁ ପୂଜା କର |

କର୍କଟ : ଆଜି, ଆପଣ ଜଷ୍ଟିସ୍ ଶାନିଦେବଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଆଶୀର୍ବାଦ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବେ | ତୁମକୁ ଖରାପ ଚାହୁଁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ଉପରେ ଶନି ଦେବ କ୍ରୋଧିତ ହେବେ | ଦୀର୍ଘ ଦିନର ଅସୁବିଧା ସମାପ୍ତ ହେବ | କିନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ କାହାକୁ ଖରାପ ଚିନ୍ତାଧାରା ଆଣିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଦିନରେ ଉତ୍ଥାନ-ପତନ ହେବ | ଘରେ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାରର ସମସ୍ତ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି ତୁମର ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଫଳପ୍ରଦ ହେବ | ପରିବାର କିମ୍ବା ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କିଛି ପାର୍ଥକ୍ୟ ଥାଇପାରେ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କୁ ବଢିବା ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ପଡିବ |

ସିଂହ : ଆଜି, ତୁମର ମନୋବଳ ଦିନସାରା ଭଲ ରହିବ | ଜୀବନସାଥୀଙ୍କୁ ଅଣଦେଖା କରିବା ଦ୍ୱାରା ଘରେ ଉତ୍ତେଜନା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇପାରେ | ଯଦି ସମ୍ଭବ, ତୁମେ ଦୁହେଁ କୌଣସି ସ୍ଥାନକୁ ପିକନିକ୍ କରିବାକୁ ଯାଅ, ଯାହାଫଳରେ ତୁମେ ପରସ୍ପର ସହିତ କିଛି ଭଲ ସମୟ ବିତାଇବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ | ଜିନିଷଗୁଡିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭଲ ଦେଖାଯାଏ | ଆଜି, ଆପଣ ସଚ୍ଚୋଟତା ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ ଏବଂ ଆପଣ ଫଳାଫଳ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବେ | ଯତ୍ନର ସହିତ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରନ୍ତୁ | ଏକ ଉଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଘଟଣାର ସମକକ୍ଷତା ଅଛି, ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ମନ ଅଶାନ୍ତି ଏବଂ ଦୁଃଖର ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ, କିନ୍ତୁ ଯଦି ଆପଣ ଏଥିରୁ ବାହାରକୁ ଯିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳ ହେବେ | ଆପଣ ନୂତନ ବନ୍ଧୁ ସୃଷ୍ଟି କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ନୂଆ ସୁଯୋଗ ଥାଇପାରେ | ତୁମର ଆଶା ଶୀଘ୍ର ପୂରଣ ହେବ | କୌଣସି ସମସ୍ୟା ଉପରେ ଭୟଭୀତ ହୁଅନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏବଂ ଯଦି ଅଧିକ ଅସୁବିଧା ଅଛି, ତେବେ କାହା ସହିତ ପରାମର୍ଶ କରନ୍ତୁ | ଶାନ୍ତ ଭାବରେ ଚିନ୍ତା କରିବା ପରେ କେବଳ ଏକ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନିଅ, ତୁମେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ସଫଳତା ପାଇବ | ଯୋଜନାବଦ୍ଧ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ କରିବାରେ କିଛି ସାଥୀ ଲୋକ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ବହୁତ ବ୍ୟସ୍ତତା ସହିତ ଅତିବାହିତ ହେବ ଏବଂ ତୁମେ ଆଜି ବଡ଼ ଦାୟିତ୍ ପାଇପାରିବ | ଆପଣ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ସହିତ ସଫଳତା ପାଇବେ ଏବଂ ଆପଣ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଦୃଷ୍ଟି ଆକର୍ଷଣ କରିପାରିବେ | ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନରେ କିଛି ସକାରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆଣିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ | ଆପଣ କିଛି ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟିପାରନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଆପଣଙ୍କ କ୍ୟାରିୟରରେ ସହାୟକ ହେବେ | ଅନେକ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | କୌଣସି ଭଲ ଖବର ମିଳିପାରିବ |

ବିଛା : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ସକାରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ଆଣିଛି | ଆଜି ଅଧିକାଂଶ କାର୍ଯ୍ୟ ନିଜେ ଶେଷ ହେବ | ଭଲ ଚନ୍ଦ୍ର ଅବସ୍ଥା ହେତୁ ତୁମେ ମିଠା କଥା କହି ତୁମର କାମ ଶେଷ କରିପାରିବ | ଯଦି ତୁମେ ଯୋଜନା କର ଏବଂ କାମ କର, ତୁମେ ସଫଳତା ପାଇବ | ତୁମେ ଖୁସି ହେବ | ଆପଣ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିବା ବିଶେଷ ଉତ୍ସବ ଆପଣ ପାଇପାରିବେ | ଅର୍ଥ ପରିସ୍ଥିତିରେ ଉନ୍ନତିର କିଛି ସମ୍ଭାବନା ଥାଇପାରେ | ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବଢିପାରେ | ଭାବପ୍ରବଣ ଭାବରେ ତୁମେ ପ୍ରାୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ସନ୍ତୁଳିତ ରହିବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଏହି ଦିନ ଆପଣ ଭାଗ୍ୟର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଅର୍ଥନୈତିକ ଲାଭ ଏବଂ ଭାଗ୍ୟର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଭୁଲ ଧାରଣା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଚିନ୍ତାରେ କୌଣସି ପଦକ୍ଷେପ ନିଅନ୍ତୁ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଅର୍ଥର ସ୍ଥିତିକୁ ସୁଧାରିବା ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ହୋଇପାରେ | ଅଧିକାରୀମାନେ ଚାକିରିରେ ସହାୟତା ପାଇବେ | ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ସାମାଜିକ ସମ୍ମାନରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସଚେତନ ରୁହନ୍ତୁ ପୁରୁଣା ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଅଫିସରେ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ସାଇଟରେ ତୁମର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସେଠାରେ ପଦୋନ୍ନତି ସମୁଦାୟ ଅଛି | ଘରୋଇ ଜୀବନରେ ଆନନ୍ଦର ବାତାବରଣ ରହିବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ସମୟ ବିତାଇ ପାରିବେ | ଆର୍ଥିକ ଯୋଜନା ମଧ୍ୟ ସଫଳତାର ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ହେବ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଅଧିକ ସଚେତନ ହେବା ଉଚିତ୍ | ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ସୁସ୍ଥ ରହିବ ନାହିଁ | କୋର୍ଟ ମାମଲା ଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ବିରୋଧୀ ଆଚରଣ କରିପାରନ୍ତି | ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇଥିବା ଅର୍ଥର ପରିମାଣ ହେଉଛି | । ଆପଣ ପୋଷାକ, ଯାନ ଏବଂ ଖାଦ୍ୟର ଭଲ ଆନନ୍ଦ ପାଇବେ | ଶାରୀରିକ କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଆୟ ଉତ୍ସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ପିଲାମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ଚିନ୍ତା ହେବ | ଶାରୀରିକ ରୂପ ଅଭାବରୁ ଆପଣ କ୍ଳାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବେ | ମାନସିକ ଟେନସନ ହେବ | ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉପକୃତ ହେବେ | ଭଲ ଜୀବନସାଥୀ ପାଇବା ପାଇଁ ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ଇଚ୍ଛାର ସମଷ୍ଟି | ବକ୍ତବ୍ୟର ପ୍ରଭାବ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | କ୍ରୋଧ ଏବଂ କଥା ଉପରେ ସଂଯମ ରୁହ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *