26 ନଭେମ୍ୱର 2020 ରାଶିଫଳ – କଣ ରହିଛି ଆଜି ଆପମଙ୍କର ଭାଗ୍ୟରେ

rasi-phala

ମେଷ : ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକର ଆୟୋଜନ କରିବେ | ଅମଲାତନ୍ତ୍ର ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ | ପୂର୍ବ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଉପଯୁକ୍ତ ଫଳାଫଳ ଦେବ | ସମ୍ମାନ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ତୁମର ଶକ୍ତିକୁ ଭଲ କାମରେ ରଖ | ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀଙ୍କ ଉଚ୍ଚ ପ୍ରୋଫାଇଲ୍ ରହିବ | ପୁରୁଣା ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ | ପଦୋନ୍ନତି ଅର୍ଥନୈତିକ ଲାଭ ଦେଇପାରେ |

ବୃଷ : ଆଜି ମହାଦେବଙ୍କ କୃପା ତୁମ ଉପରେ ବର୍ଷା ହେବାକୁ ଯାଉଛି, ଯାହା ତୁମର ଦିନକୁ ଶୁଭ କରିବ | ପ୍ରିୟଜନ, ଆତ୍ମନିର୍ଭରଶୀଳତା ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାରେ ପୁରା ଦିନ ଅତିବାହିତ ହେବ | ବନ୍ଧୁମାନେ ଉପକୃତ ହେବେ ଏବଂ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ଖର୍ଚ୍ଚ କରିବାକୁ ପଡିବ | ପ୍ରାଚୀନ ଏବଂ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ପାରସ୍ପରିକ କ୍ରିୟା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଦକ୍ଷତା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଶିଶୁ ପକ୍ଷରୁ ସୁଖଦ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ବ୍ୟବସାୟ ଯାତ୍ରା ସଫଳ ହେବ | ଅତିଥିମାନେ ଆସିପାରନ୍ତି |

ମିଥୁନ : ଆଜି ତୁମର ଦିନ ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ଅଟେ | ଘର ବ୍ୟବସାୟରେ ଗଣେଶ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି। ବ୍ୟବସାୟରେ କୌଣସି ପ୍ରକାରର ବିପଦ ନିଅ ନାହିଁ | ଯାତ୍ରା ସମୟରେ ଚୋରି, ଦୁର୍ଘଟଣାର ଭୟ ଅଛି | ପତ୍ନୀ ଏବଂ ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ଉଲ୍ଲେଖନୀୟ ସମର୍ଥନ ମିଳିବ | ତୁମେ ଭଲ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ରହିବ କିନ୍ତୁ ପତିପତ୍ନୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ହେବ |

କର୍କଟ  : ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ପୂର୍ବରୁ ଆଜି ତୁମ ପାଇଁ ବହୁତ ଚିନ୍ତା କରିବାର ଦିନ ଏବଂ ଯଦି ତୁମେ ଆଜି ଶୀତଳ ମନ ସହିତ କାମ କର, ତେବେ ସମସ୍ତ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ | ସ୍ୱରକୁ ମନ ସହିତ ମିଠା ରଖନ୍ତୁ | ଈଶ୍ୱରଙ୍ଙ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ପରିବାରର ପ୍ରାଚୀନମାନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଚଳିତ ହୋଇପାରେ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଆପଣ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବେ | ଆଜି ଟଙ୍କା ଲାଭଦାୟକ ହୋଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ଅଧିକ ପ୍ରଲୋଭିତ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ |

ସିଂହ : ରାଶିର ଦିନଗୁଡ଼ିକ ଆଜି ଚିନ୍ତାରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅଧ୍ୟୟନରେ ଅସୁବିଧା ହେବ | ଅଧିକ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ କରିବେ | ପେଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ରୋଗ ହୋଇପାରେ | ପିଲାମାନଙ୍କ ପାଖରୁ ମନ ଚିନ୍ତିତ ରହିବ | ନୂତନ ଲୋକମାନେ ଜଣାଶୁଣା ହେବେ | ସାଙ୍ଗମାନେ ତୁମକୁ ଛାଡି ପାରିବେ | ଜମି ଏବଂ ଯାନବାହାନ ବିଷୟରେ କିଛି ଚିନ୍ତା ହୋଇପାରେ | ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରୀମାନେ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଭ୍ରମଣରୁ ଲାଭ |

କନ୍ୟା : ଦେଶବାସୀ ଏକ ସାଧାରଣ ଦିନ ପାଇବେ | ଆଜି, ମନ କିଛି ବିଷୟରେ ଉଦାସ ହୋଇପାରେ | ଘରେ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ପରିବେଶ ରହିବ। କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଧିକ | ଆଜି ଅଧିକାରୀଙ୍କ ସହ ବିତର୍କରେ ପ୍ରବେଶ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ | ପରିବାର ସହିତ ଏକ ଧାର୍ମିକ ପରିଦର୍ଶନ ଯୋଜନା କରାଯାଇପାରେ | ଆୟର ନୂତନ ଉତ୍ସ ଖୋଲିବ | କାର୍ଯ୍ୟରେ ଉଚ୍ଚତା ଏବଂ ଚାକିରି ଉପରେ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସର ସୁଯୋଗ ରହିବ | ପତ୍ନୀଙ୍କଠାରୁ ସ୍ତ୍ରୀମାନେ ଅଲଗା ହୋଇପାରନ୍ତି | ଜରୁରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ପରିଚାଳନା କରିବା ପାଇଁ ତୁମେ ଜଣେ ବିଶ୍ୱସ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସମର୍ଥନ ପାଇବ | ଋଣ ଦିଆଯାଇଥିବା ଟଙ୍କା ଆଜି ଫେରସ୍ତ ହେବ।

ତୁଳା ରାଶି : ଅତ୍ୟନ୍ତ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳତା, ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ଏବଂ ଭାଗ୍ୟ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ | ଆଜି ଆମେ ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବା | ତୁମର ଅବହେଳା ବ୍ୟବସାୟିକ କ୍ଷତି ଘଟାଇପାରେ | ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କର ରହସ୍ୟ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇପାରେ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ଧର୍ମ ପ୍ରତି ଆଗ୍ରହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ। ବାପା ସମର୍ଥନ ପାଇବେ ଭାଇ- ଭାଇମାନଙ୍କ ଆଚରଣ ଆଜି ଅଧିକ ସହଯୋଗୀ ଏବଂ ସ୍ନେହପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ |

ବିଛା : ବିଛା ରାଶିର ଦିନଗୁଡ଼ିକ ସ୍ୱାଭାବିକ ହେବ | ଆଜି, ମାତାଙ୍କ ଠାରୁ କୌଣସି ବିଷୟରେ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ | ଭାଇ ଭାଇମାନଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ପର୍କ ମଜବୁତ ହେବ | କ୍ରୋଧ ଏବଂ କ୍ରୋଧର ଅତ୍ୟଧିକ ହେବ | ସହଯୋଗୀମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିବେ | ଯାନର ରକ୍ଷଣାବେକ୍ଷଣ ପାଇଁ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ | ସମ୍ପତ୍ତିର ଯତ୍ନ ନିଅ | ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ବର୍ତ୍ତମାନର ସମୟ ଅନୁକୂଳ ନୁହେଁ | ପାଣି ସହିତ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ |

ଧନୁ ରାଶି: ଆଜି ଜଳଭଣ୍ଡାରଠାରୁ ଦୂରରେ ରହିବା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ମାଆର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଯତ୍ନବାନ ହେବାକୁ ପଡ଼ିବ | ଆଜି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ଭଲ ଦିନ ହେବ ନାହିଁ | ସମ୍ବେଦନଶୀଳତା ଏବଂ ଘରୋଇ ସମସ୍ୟା ହେତୁ ମାନସିକ ଚାପ ରହିବ | । ସଂଯମତା ଏବଂ ସାହସକୁ ଧରି ରଖ | କୌଣସି ଭାରି କ୍ଷତି ହେତୁ ବୈବାହିକ ଜୀବନ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇପାରେ | କୌଣସି ଗରିବ ଲୋକକୁ ଖାଦ୍ୟ ଖାଇବା ଦ୍ୱାରା ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ମକର ରାଶି: ଆଜି ଆପଣ ଯାହା ବି କାମ କରନ୍ତି, ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ | ଶାନ୍ତ ରୁହ ଏବଂ ଧର୍ଯ୍ୟ ରଖ | ଆଜି କେହି ଜଣେ ଆପଣଙ୍କୁ ଦେଖା କରିବାକୁ ଆସିବେ | ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଏବଂ ଆରାମ ପାଇଁ ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅ | ଶୀଘ୍ର ଏକ ଆର୍ଥିକ ପରିସ୍ଥିତି ଆସୁଛି ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଲାଭଜନକ ଚୁକ୍ତି ହେବ | ରାସ୍ତାରେ କାର୍ ଚଲାନ୍ତୁ ନାହିଁ ଏବଂ ଆଯୁକ୍ତିକ ବିପଦରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | କୌଣସି ଭାରି କ୍ଷତି ହେତୁ ବୈବାହିକ ଜୀବନ ବାଧାପ୍ରାପ୍ତ ହୋଇପାରେ |

କୁମ୍ଭ: ଆଜି, ତୁମେ ତୁମର ଚିନ୍ତାଧାରା ଏବଂ ଯେକୌଣସି ପରିସ୍ଥିତିକୁ ବୁଝିବାର କ୍ଷମତା ସହିତ ତୁମର ଚତୁର୍ଦ୍ଦିଗରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିବ | ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଏକ ବଡ଼ ସମସ୍ୟାର ଏକ ସୃଜନଶୀଳ ସମାଧାନ କିମ୍ବା ବନ୍ଧୁଙ୍କ ସମସ୍ୟାକୁ ଆଚ୍ଛାଦନ କରାଯିବ | ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ରୋମାଞ୍ଚକର ସମୟ | ତୁମକୁ ଅନ୍ୟର ଧ୍ୟାନ ଆକର୍ଷଣ କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ଲୋକମାନେ ନିଜେ ସାହାଯ୍ୟ ମାଗିବାକୁ ଆସିବେ |

ମୀନ ରାଶି : ବ୍ୟବସାୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହେବ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ ସହ ଜଡିତ ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେଉଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ପାଇବା ଉଚିତ୍ | ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନକୁ ଅଧିକ ଖୁସି କରିବା ପାଇଁ ତୁମର ପ୍ରୟାସ ଆଶା କରାଯାଉଥିବା ଠାରୁ ଅଧିକ ରଙ୍ଗ ଆଣିବ | ହଠାତ୍ ନୂତନ ଉତ୍ସରୁ ଟଙ୍କା ଆସିବ, ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ଦିନକୁ ଖୁସି କରିବ | ପାରସ୍ପରିକ କଥାବାର୍ତ୍ତା ଏବଂ ସହଯୋଗ ଆପଣଙ୍କ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ପର୍କକୁ ଦୃଢ କରିବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *