25 ନଭେମ୍ୱର 2020 ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଭାଗ୍ୟ

rasi-phala

ମେଷ: – ତୁମର ଦିନ ଅସୁବିଧାରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ | ଆଦର୍ଶରେ, ଅତ୍ୟଧିକ ଚିନ୍ତିତ ହେତୁ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା ଲାଭଦାୟକ ହେବ ନାହିଁ | ଆଜି ତୁମ ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ପାନୀୟର ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନେବାକୁ ପଡିବ | ଆପଣଙ୍କ ମନରୁ ନକାରାତ୍ମକ ଚିନ୍ତାଧାରାକୁ ହଟାଇ ଆପଣ ନିରାଶାର ସ୍ଥିତିକୁ ଦୂର କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଅନୈତିକ କାର୍ଯ୍ୟ ବିପର୍ଯ୍ୟୟର କାରଣ ହୋଇପାରେ, ତେଣୁ ସମ୍ଭବ ହେଲେ ଏଥିରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ |

ବୃଷ: – ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ଅଟେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭଦାୟକ ହେବ | ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ସତେଜ ଏବଂ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବେ | ଆପଣ ସ୍ୱାଦିଷ୍ଟ ଖାଦ୍ୟ ଏବଂ ସୁନ୍ଦର ପୋଷାକ ଖାଇବାକୁ ପାଇବେ | ଭଲ ପୋଷାକ ଏବଂ ଭଲ ଖାଦ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଖୁସି ରଖିବ | ମନୋରଞ୍ଜନ ଧାରା ସହିତ ମନ ଆନନ୍ଦିତ ହେବ | କାଜୁଆଲ୍ ରହିବାର ବ୍ୟବହାର ଆଜି ଭଲ |

ମିଥୁନ: – ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ପଡିବ | ତୁମର ମନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଚତୁର ହେବ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ତୁମକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାରେ ବହୁତ ଅସୁବିଧା ହେବ | ଏହି କାରଣରୁ, ସେମାନେ କୌଣସି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ ନାହିଁ | ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ଯତ୍ନ ନିଅନ୍ତୁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରନ୍ତୁ | ଯଦି ବକ୍ତବ୍ୟ ଭୟଙ୍କର ନହୁଏ, ତେବେ ଏହାର ମଧ୍ୟ ଯତ୍ନ ନିଅ | ଏକ ନୂତନ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ଭଲ ଦିନ ନୁହେଁ |

କର୍କଟ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ, ତଥାପି ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସ୍ଥିର ଭାବରେ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାକୁ ପଡିବ | ଯଦି ନୁହେଁ, ଭଲ ସୁଯୋଗ ମଧ୍ୟ ହାତରେ ଯାଇପାରେ | ଆଜି ଯଦି ତୁମେ ଜିଦ୍ ଅପେକ୍ଷା ସମାଧାନ କର ତେବେ ଏହା ଭଲ ହେବ | ଯାତ୍ରା ଆୟୋଜନ ସଫଳ ହେବ ନାହିଁ | ଭାଇ ଓ ଭାଇମାନେ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରେମ ଏବଂ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | କଳାକାର, କାରିଗର ଏବଂ ଲେଖକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରତିଭା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାର ସୁଯୋଗ ପାଇବେ |

ସିଂହ : ଆଜି ତୁମର ମଧ୍ୟମ ଫଳପ୍ରଦ ଜୀବନ ହେବ। ବିବାହିତ ଜୀବନରେ ତୁମେ ତୁ-ତୁ, ମୁଁ-ମୋର ହେବ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଭାଗୀଦାରଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିଭେଦ ହୋଇପାରେ | ତେଣୁ ଗଣେଶ ସତର୍କ ରହିବାକୁ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ, କିନ୍ତୁ ତୁମର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ହେବ | ଆପଣ ସାମାଜିକ ଜୀବନରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଆପଣ ବିପରୀତ ଲିଙ୍ଗର ଲୋକଙ୍କୁ ଭେଟି ପାରିବେ, ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ସାବଧାନ ହେବା ଆବଶ୍ୟକ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଶୁଭ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଘରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତିର ପରିବେଶ ରହିବ | ମନ ମଧ୍ୟ ଖୁସି ହେବ | ଏକ ସୁଖଦ ଘଟଣା ହେବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ | ଏହି ରୋଗରେ ପୀଡିତଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ସୁଧୁରିବ। ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଲାଭବାନ ହେବ ଏବଂ ଖ୍ୟାତି ମଧ୍ୟ ପାଇବ | ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ରହିବ | ନାବାଳିକା ଠାରୁ ଭଲ ଖବର ଆସିପାରେ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ବୌଦ୍ଧିକ ପ୍ରବୃତ୍ତି ଏବଂ ଆଲୋଚନା ଦିନ ଅତିବାହିତ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି, ଆପଣ କଳ୍ପନା ଏବଂ ସୃଜନଶୀଳତାକୁ ଭଲ ଭାବରେ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଯଦି ଆପଣ କାହା ସହିତ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରନ୍ତି, ଭାବନାରେ ନ କହି, ସତ୍ୟ ଏବଂ ବାସ୍ତବରେ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରନ୍ତୁ | ଭାଗ୍ୟ ସହିତ, ଆପଣ ମଧ୍ୟ ସାମାଜିକ ସମ୍ମାନ ପାଇବେ | ଗଣେଶଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ସହିତ, ବାହାରେ ବୁଲିବା ଏବଂ ସୁଖୀ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ସହିତ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ଖାଦ୍ୟ ପାଇବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି |

ବିଛା : ଯଦି ଆଜିର ଦିନଟି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଚାପରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ, ତେବେ ଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ଆପଣଙ୍କର ସମୟ ବିତାନ୍ତୁ, ଗଣେଶ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି, କାରଣ ମନ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବ ଏବଂ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଅଲଗା ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଏକ ଚିନ୍ତା ରହିବ, କ୍ଷତି ଏବଂ ଟଙ୍କା ନଷ୍ଟ ହୋଇପାରେ | ମହିଳା ଏବଂ ଜଳର ଭୟ ରହିବ | ଡକ୍ୟୁମେଣ୍ଟ୍ ହୋଇଥିବା ପ୍ରକ୍ରିୟାରେ ବିଶେଷ ଯତ୍ନ ନିଅ | ଅଫିସରେ ମଧ୍ୟ ତୁମର ସ୍ୱର ଏବଂ ସ୍ୱରକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ସାହାଯ୍ୟ ଆଖପାଖରୁ ଆସିବ | ଚିନ୍ତାଧାରା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହେବ |

ଧନୁ ରାଶି : ଏହି ଦିନ ଆପଣ ଭାଗ୍ୟର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | ଆଜି ଆପଣ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଅର୍ଥନୈତିକ ଲାଭ ଏବଂ ଭାଗ୍ୟର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଭୁଲ ଧାରଣା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଚିନ୍ତାରେ କୌଣସି ପଦକ୍ଷେପ ନିଅନ୍ତୁ | ଆପଣ ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ପାଇପାରିବେ | ଅର୍ଥର ସ୍ଥିତିକୁ ସୁଧାରିବା ପାଇଁ ସୁଯୋଗ ହୋଇପାରେ | ଅଧିକାରୀମାନେ ଚାକିରିରେ ସହାୟତା ପାଇବେ | ଟଙ୍କା କାରବାରରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | ଆପଣଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି, ଆପଣଙ୍କର ସାମାଜିକ ସମ୍ମାନରେ ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ସଚେତନ ରୁହନ୍ତୁ ପୁରୁଣା ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସମାପ୍ତ ହୋଇପାରିବ | ଅଫିସରେ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ ସାଇଟରେ ତୁମର ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସେଠାରେ ପଦୋନ୍ନତି ସମୁଦାୟ ଅଛି | ଘରୋଇ ଜୀବନରେ ଆନନ୍ଦର ବାତାବରଣ ରହିବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହିତ ଖୁସିରେ ସମୟ ବିତାଇ ପାରିବେ | ଆର୍ଥିକ ଯୋଜନା ମଧ୍ୟ ସଫଳତାର ସହିତ କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ ହେବ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଅଧିକ ସଚେତନ ହେବା ଉଚିତ୍ | ମାନସିକ ସ୍ତରରେ ସୁସ୍ଥ ରହିବ ନାହିଁ | କୋର୍ଟ ମାମଲା ଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟମାନେ ବିରୋଧୀ ଆଚରଣ କରିପାରନ୍ତି | ତୁମର କ୍ରୋଧକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର | ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇଥିବା ଅର୍ଥର ପରିମାଣ ହେଉଛି | । ଆପଣ ପୋଷାକ, ଯାନ ଏବଂ ଖାଦ୍ୟର ଭଲ ଆନନ୍ଦ ପାଇବେ | ଶାରୀରିକ କ୍ଷତି ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି, ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଆୟ ଉତ୍ସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ ପିଲାମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପାଇଁ ଚିନ୍ତା ହେବ | ଶାରୀରିକ ରୂପ ଅଭାବରୁ ଆପଣ କ୍ଳାନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବେ | ମାନସିକ ଟେନସନ ହେବ | ଆପଣ ପ୍ରତ୍ୟେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଉପକୃତ ହେବେ | ଭଲ ଜୀବନସାଥୀ ପାଇବା ପାଇଁ ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ଇଚ୍ଛାର ସମଷ୍ଟି | ବକ୍ତବ୍ୟର ପ୍ରଭାବ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ ସମର୍ଥନ ପାଇବେ | କ୍ରୋଧ ଏବଂ କଥା ଉପରେ ସଂଯମ ରୁହ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *