23 ନଭେମ୍ୱର 2020 ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦୀନ

rasi-phala

ମେଷ: ଆଜି ସୁଖର ଦିନ ଏବଂ ମେଷମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଚାକିରିର ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ, ତୁମେ ଏପରି ଅନେକ ସୁଯୋଗ ପାଇବ ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ ବଡ଼ ଲାଭ ଦେଇପାରେ | ଆଜି ଆଇନଗତ ଜଟିଳତା, ଯାନବାହାନ ଏବଂ ତୀକ୍ଷ୍ଣ ବସ୍ତୁ ପ୍ରତି ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଆଜି ଆପଣ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱୀ ହେବାର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ନଷ୍ଟ କରିପାରିବେ | ଆୟ ଅନିୟମିତତା ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ମାତ୍ରାରେ ବିରକ୍ତ କରିପାରେ |

ବୃଷ : ଦିନ ବୃଷ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ହେବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭାଗ୍ୟ ଏବଂ କର୍ମର ଏକ ଭଲ ମେଳ ହେବ | ଆପଣ କିଛି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରିବେ ଯାହାର ପ୍ରଭାବ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ | କିନ୍ତୁ ପାରିବାରିକ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକ ତୁମକୁ କଠୋର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାରେ ବାଧା ଦେଇପାରେ | ଏହି ସମୟରେ ପରିବାରର ଆବଶ୍ୟକତା ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଅଧିକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ | ଏହି ଦିନ, ପିଲାମାନଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ସମସ୍ୟା ଆପଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କେତେକଙ୍କ ପାଇଁ ଚାପର କାରଣ ହୋଇପାରେ |

ମିଥୁନ: ଥୁନର ଲୋକମାନେ ଅନେକ ଅସୁବିଧା ଏବଂ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ଶକ୍ତି ପାଇବେ | ଅଫିସରେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଆଶା ବଢ଼େଇ ନିଜକୁ ଏଡାନ୍ତୁ | ଆଜି, କେବଳ ତୁମର ଲକ୍ଷ୍ୟକୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦିଅ | ଆପଣ ଆଜି ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ କିଛି ବିଶେଷ ଉପହାର ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ କୋର୍ଟ କୋର୍ଟର ମାମଲାଗୁଡିକ ଭଲ ଭାବରେ ସମାଧାନ କରିବାରେ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଯେଉଁମାନେ ଚାକିରି ଖୋଜୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ଆଜି ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ପରିବାର କିମ୍ବା ସାମାଜିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ, ଆପଣ କୌଣସି ଭୁଲ ପାଇଁ ପ୍ରଶ୍ନର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଦିନଟି ଶୁଭ ହେବ।

କର୍କଟ: ଅନେକ ଉପାୟରେ କର୍କଟ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କୁ ଅଧିକ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦେଇ, ଆପଣ ଅନେକ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ବିଷୟ ବୁଝିବା ପାଇଁ ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ନେଇପାରିବେ | ଆପଣ ବଣିକ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପସନ୍ଦରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ, ତେଣୁ ଆପଣ ସହଜରେ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଏହି ଦିନ, ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ, ଯେତେବେଳେ ଆମେ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ଆସେ ସେତେବେଳେ ଆମେ ଆମର ପ୍ରକୃତ ଭାବନାକୁ ଲୁଚାଇବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବୁ ନାହିଁ | ଆଜି ଆପଣ ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟ କିମ୍ବା ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବେ |

ସିଂହ: ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ଜିଭରେ ସଂଯମ କରିବାକୁ ପଡିବ ନାହିଁ, କାରଣ ଯୁଦ୍ଧ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଖର୍ଚ୍ଚରେ ମଧ୍ୟ ସଂଯମତା ରଖିବା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଜରୁରୀ | ଅର୍ଥ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାରବାରରେ ମଧ୍ୟ ଅତ୍ୟଧିକ ଯତ୍ନ ଆବଶ୍ୟକ | କର୍ତ୍ତବ୍ୟ ଏବଂ ଦାଇତ୍ୱ ଦ୍ୱାରା ଘେରି ରହିଥିବା ଏକ ମନ ଏହାର କଳ୍ପିତ ଆକାଂକ୍ଷାକୁ ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବ, ପତି-ପତ୍ନୀ କିଛି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଭାବପ୍ରବଣ ଅସନ୍ତୋଷ ସୃଷ୍ଟି କରିପାରନ୍ତି | ତୁମର ବକ୍ତବ୍ୟ, ପ୍ରତିଭା ଏବଂ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରି ସମ୍ପର୍କକୁ ମଧୁର ରଖିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା କିଛି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସଫଳତା ପାଇଁ ଆଶା କରିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମିଶ୍ରିତ ଦିନ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ଏବଂ ଯଦି ଆପଣ ଆକ୍ ଦିନରେ ସଫଳତା ଏବଂ ସଫଳତା ପାଇ ନାହାଁନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ନିରାଶ ହେବାକୁ ଏଡ଼ାଇବାକୁ ପଡିବ ଏବଂ କ୍ରୋଧକୁ ରୋକିବାକୁ ପଡିବ | କ୍ରୋଧ କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟକୁ ନଷ୍ଟ କରିପାରେ | ଇଚ୍ଛାକୃତ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବାରେ ବିଫଳତା ଉତ୍ସାହକୁ ହ୍ରାସ କରିବ, ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଅସଦାଚରଣ କରିବ ନାହିଁ | ପିଲା ସହିତ ଜଡିତ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରଶ୍ନ ବିଷୟରେ ମନ ଚିନ୍ତିତ ରହିବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କୌଣସି ଯାତ୍ରା ଭ୍ରମଣରୁ ଦୂରେଇ ରହିବାକୁ ପଡିବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି, ଆପଣ ଲାଭ ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ମାଧ୍ୟମରେ ଅର୍ଥନୈତିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ, ଅସ୍ଥିର ମନ ଲକ୍ଷ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାରେ ଅସମର୍ଥ ହେବ | ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ | ଏକ ଦୀର୍ଘ ଯାତ୍ରା ଏବଂ ଯେକୌଣସି ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ପରିଦର୍ଶନ ଆୟୋଜନ କରାଯାଇପାରିବ | ଆପଣ ବିଦେଶରୁ ଆସିଥିବା ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସମ୍ବାଦରୁ ଆନନ୍ଦ ପାଇବେ |

ବିଛା ରାଶି : ଆଜି, ଆପଣ ଲାଭ ପାଇବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆପଣ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ମାଧ୍ୟମରେ ଅର୍ଥନୈତିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବେ, ଅସ୍ଥିର ମନ ଲକ୍ଷ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବାରେ ଅସମର୍ଥ ହେବ | ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ସହକର୍ମୀଙ୍କ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ | ଏକ ଦୀର୍ଘ ଯାତ୍ରା ଏବଂ ଯେକୌଣସି ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନକୁ ପରିଦର୍ଶନ ଆୟୋଜନ କରାଯାଇପାରିବ | ଆପଣ ବିଦେଶରୁ ଆସିଥିବା ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସମ୍ବାଦରୁ ଆନନ୍ଦ ପାଇବେ

ଧନୁ ରାଶି : ଆଜି ତୁମର ଶାରୀରିକ ଭୋଗ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆପଣ ପରିବାରରୁ ସୁଖ ପାଇବେ | ଟଙ୍କା ଉପକୃତ ହେବ | ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସ୍ନେହ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ସହଯୋଗ ଗ୍ରହଣ କରିବେ | ବ୍ୟବସାୟ ବିସ୍ତାର ହେବ | ପରିବାର ସହିତ ଭୁଲ ବୁ stand ାମଣା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ | ଅର୍ଥ ବ୍ୟର୍ଥ ହେବ | ମାନସିକ ଅସ୍ଥିରତା ଏବଂ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବା କଷ୍ଟକର କରିବ | କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକରେ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ସଫଳତା ହାସଲ କରିବାରେ ଅସୁବିଧା ହେବ |

ମକର ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ ଧାର୍ମିକ ଧାରା ସହିତ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିବେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରିୟଜନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନ ପରିଦର୍ଶନ କରିବାର ଏକ ସୁବର୍ଣ୍ଣ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ପରିଶ୍ରମୀ ହେବ ଏବଂ ହାତରେ କାମ ଶେଷ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବ | ପରିବାରରେ ଏକ ଅନୁକୂଳ ପରିବେଶ ରହିବ | ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କଠାରୁ ଉପହାର ଗ୍ରହଣ କରି ଆପଣ ଖୁସି ଅନୁଭବ କରିବେ | କାର୍ଯ୍ୟ ସହଜରେ ସମାପ୍ତ ହେବ | ଚାକିରିରେ ଲାଭ ହେବ |

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ପରିଶ୍ରମର ସକରାତ୍ମକ ଫଳାଫଳ ପାଇବ | ତୁମର ବ୍ୟବସାୟ ଭଲ କରିବ ଏବଂ ଆଜି ତୁମେ ଗୋଟିଏ ଜିନିଷ କରିବା ଉଚିତ୍, ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ ଆଜିର ଆୟରୁ କିଛି ଟଙ୍କା ସଞ୍ଚୟ କର | ମନେରଖ ଯେ ଟଙ୍କା କାରବାର କିମ୍ବା ଜାମିନ ତୁମକୁ ଫାନ୍ଦରେ ପକାଇବା ଉଚିତ୍ ନୁହେଁ | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ | ମନେରଖନ୍ତୁ ଯେ ଅର୍ଥର ବିନିଯୋଗ ଭୁଲ ସ୍ଥାନରେ ନାହିଁ | ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କ ସହିତ ବିଭ୍ରାଟ ସମ୍ଭବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ନୂତନ ସୁଯୋଗକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି | ଆପଣ ଯାତ୍ରା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ପ୍ରୋଗ୍ରାମକୁ ପୁନର୍ବାର ପରିବର୍ତ୍ତନ କରିପାରିବେ | ଭଲ ଖବର ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ | ତୁମର ଜୀବନକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କର ଏବଂ ସମସ୍ତେ ଯାହା କୁହନ୍ତି କିମ୍ବା କରନ୍ତି ସେଥିପ୍ରତି କେହି ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତି ନାହିଁ | ତୁମେ ସମାଜରେ ଅଗ୍ରଗତି କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବ | ପ୍ରାଚୀନ ଏବଂ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କ ସହଯୋଗ ହେବ | ପିଲା ଏବଂ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ମିଳିବ | ମଙ୍ଗଲିକ୍ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *