19 ନଭେମ୍ୱର 2020 ରାଶିଫଳ – କଣ ରହିଛି ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟରେ

rasi-phala

ମେଷ: ଆଜି ମେଷ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ଫଳାଫଳ ଆଣିବ | ସମସ୍ତ ସର୍ତ୍ତ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | କେତେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ମଧ୍ୟ ସଫଳତା ପାଇପାରନ୍ତି | ତଥାପି, କିଛି ଛୋଟ ଅସୁବିଧା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ନଷ୍ଟ କରିପାରେ | ମାନସିକ ଚାପ ଯୋଗୁଁ, ତୁମର ସାଥୀ ସହିତ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ | କାହାକୁ ଋଣ ଦେବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରୁହନ୍ତୁ |

ବୃଷ : ପାଇଁ ଆରାମଦାୟକ ହେବ | ଚାକିରୀ କରୁଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଆରାମଦାୟକ ଦିନ ହେବ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ପାଇଁ ଅନେକ ନୂତନ ବ୍ୟବସାୟ ସୁଯୋଗ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ | ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବସାୟରେ ବହୁତ ଲାଭ ପାଇବେ, ଯାହା ଆପଣ ଆଶା କରି ନଥିବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଯଥେଷ୍ଟ ଦାୟିତ୍ ଥାଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ସେଗୁଡିକ ପୂରଣ କରିବାର ଚାପ ଆଜି କମ୍ ହେବ | ସେହି ସମୟରେ ପରିବାର ସହିତ କିଛି ତୀକ୍ଷ୍ଣ ଜିନିଷ ଥାଇପାରେ, ଯାହାକୁ ତୁମକୁ ଠିକ୍ ସମୟରେ ପରିଚାଳନା କରିବାକୁ ପଡିବ | ଯତ୍ନର ସହିତ ଟଙ୍କା କାରବାର କରନ୍ତୁ |

ମିଥୁନ: ମିଥୁନ ପାଇଁ ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଟିକିଏ ପରିବର୍ତ୍ତନଶୀଳ ଦିନ ହୋଇପାରେ | କିଛି କାମ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇପାରେ | କିନ୍ତୁ ତୁମେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ପରିବାର ସହାୟତା ପାଇବ | କେତେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ପରିସ୍ଥିତି ପରିବର୍ତ୍ତନ ହେତୁ ଆପଣ ଅସ୍ଥିର ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି | କିନ୍ତୁ ତୁମର ମନକୁ ଶାନ୍ତ କର ଏବଂ ଏହାକୁ ରୋକିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ସମାନ ସ୍ଥିତିରେ ରୁହ | ଘରେ ବଢୁଥିବା ଖର୍ଚ୍ଚ ବିଷୟରେ ଆପଣ ଟିକେ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ଆଜିଠାରୁ ଯଦି ଆପଣ ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତି ତେବେ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ବହୁତ ଲାଭ ମିଳିବ |

କର୍କଟ: ଆଜି, ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଅନେକ ଲାଭ ଆଣିଛି | ଏହି ଦିନ ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସେମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ ଏବଂ ସମସ୍ତ ପୁରୁଣା ଅଟକି ରହିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନର ମୋଡ଼ ହୋଇପାରେ | ଆମେ ଆମର ଭବିଷ୍ୟତ ପାଇଁ କିଛି ନୂତନ ଯୋଜନା ଉପରେ କାମ ଆରମ୍ଭ କରିପାରିବା | ସମୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ସମ୍ପତ୍ତିରେ ବିନିଯୋଗ କରିପାରିବେ ଏବଂ ଆପଣ ବହୁତ ସଞ୍ଚୟ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ତଥାପି, କେତେକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସାମାନ୍ୟ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ | ଟିକିଏ ଚିନ୍ତା କରି କୁହ | ଗାଡି ଚଳାଇବା ସମୟରେ ସତର୍କତା ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ |

ସିଂହ: ଆପଣ ଆଜି ଭାଗ୍ୟବାନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ବାଧାବିଘ୍ନ ଏବଂ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର ପରିସ୍ଥିତି ଆପଣଙ୍କର ଧ୍ୟାନ କାର୍ଯ୍ୟରେ ରହିବ | ଆପଣଙ୍କର ପରାମର୍ଶ ମଧ୍ୟ କାହାକୁ ଲାଭ ଦେଇପାରେ | ଆଜି ତୁମର ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ଅର୍ଥ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଆଜି ନିଆଯାଇଥିବା ଆପଣଙ୍କର କିଛି ନିଷ୍ପତ୍ତି ଲାଭଦାୟକ ହୋଇପାରେ | ଆପଣ ପାରିବାରିକ ଦାୟିତ୍ ତୁଲାଇ ପାରିବେ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ଆଗକୁ ବଢିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ ସଫଳ ହୋଇପାରେ | ନିଜ ଉପରେ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସ ବଢ଼ାନ୍ତୁ | ଆପଣ ପୁରୁଣା ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବାକୁ ବହୁତ ଆଗ୍ରହୀ ହୋଇପାରନ୍ତି | ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ ପରିଚାଳନା କରିବାକୁ ଯତ୍ନବାନ ହୁଅନ୍ତୁ | ପରିବାରରୁ ସହାୟତା ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ଆଜି ତୁମେ ତୁମର ମନର ସବୁକିଛି ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ବାଣ୍ଟିବା ଠାରୁ ଦୂରେଇ ରହିବା ଉଚିତ୍ | ଆଜି ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ନିର୍ମାଣ କାର୍ଯ୍ୟ ସନ୍ତୋଷଜନକ ଭାବେ ଶେଷ ହେବ |

ତୁଳା ଏହି ଦିନ, ଆପଣ ଉତ୍ସାହ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ଆଜି ଆପଣ ବ୍ୟସ୍ତ ଏବଂ ବିବ୍ରତ ହେବେ | ସାଧାରଣତ ଆଜି ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ ଏବଂ ଅସୁସ୍ଥ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟରେ ଉନ୍ନତି ହେବ। ବିପୁଳ ସୃଜନଶୀଳତା ଏବଂ ଉତ୍ସାହ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନ୍ୟ ଏକ ପୁରସ୍କାରପ୍ରାପ୍ତ ଦିନକୁ ନେଇଯିବ | ଜୀବନର ସବୁଠାରୁ ଚ୍ୟାଲେଞ୍ଜିଂ ପରିସ୍ଥିତିରେ ତୁମେ ତୁମର ଜୀବନସାଥୀଙ୍କଠାରୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମର୍ଥନ ପାଇବ |

ବିଛା: ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଘରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତିର ପରିବେଶ ରହିବ | ଆଜି ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆପଣଙ୍କ ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ, ପ୍ରକୃତରେ କିଛି ବିଶେଷ ଘଟିବାକୁ ଯାଉଛି, ବିତର୍କରେ ଭାଗ ନକରନ୍ତୁ | ସେୟାର – କଳ୍ପନା ଜଳ୍ପନାର କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ | ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ଯେ ଆତ୍ମ ସମ୍ମାନ ବିଚଳିତ ନହୁଏ | ଆଜି ଏକ ଯାତ୍ରାକୁ ଯାଆନ୍ତୁ ନାହିଁ | ପିଲାମାନଙ୍କ ସଂପର୍କରେ ସମସ୍ୟା ଉପୁଜିବ | ଦୌଡ଼ିବାର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିନ ଆପଣଙ୍କୁ ଚକିତ କରିପାରେ | ଆଜି କେବଳ ବସିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ, ଏପରି କିଛି କରନ୍ତୁ ଯାହା ଆପଣଙ୍କ ରୋଜଗାରକୁ ବଢେଇପାରେ |

ଧନୁ ରାଶି: ଆଜି ଆପଣ ଏକ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରିବେ | ବୈବାହିକ ଜୀବନ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ | ଆଜି, କମ୍ ପ୍ରୟାସ ଅଧିକ ଫଳ ଦେବ | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଅଫିସରେ ରହିଆସୁଥିବା କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଆଜି ସହଜରେ ମୁକାବିଲା କରାଯାଇପାରିବ | ଆପଣ ତୀର୍ଥଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଆପଣଙ୍କର କିଛି ପୁରୁଣା ଚିନ୍ତାଧାରା କିମ୍ବା ବିଶ୍ୱାସରେ ହଠାତ୍ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ | ବେକାର ଯୁବକମାନେ ଚାକିରି ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି ଏବଂ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ |

ମକର ରାଶି: ଆଜି, ଅଫିସରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଅତି ନିକଟତର କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି | ତୁମେ ସବୁକିଛିରେ ସଫଳତା ପାଇବ | ଶୀଘ୍ର ବିଶୃଙ୍ଖଳାର ସମସ୍ତ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହିତ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ | ଭୁଲ କମ୍ପାନୀରେ ରହିବା ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ପ୍ରତି ପ୍ରବୃତ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟରେ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ |

କୁମ୍ଭ: ଆଜି ଆପଣ ଏକ ଏନଜିଓରେ ଯୋଗଦେବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ତୁମର ପରିଚୟ ସମାଜର ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଆଜି ସମାଧାନ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଦିନଟି ବହୁତ ସକାରାତ୍ମକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଅବିବାହିତଙ୍କ ପାଇଁ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ସମ୍ଭବତ। | ପିଲା ବିଷୟରେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ କିଛି ଚିନ୍ତା ହେବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ସବୁକିଛିରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ବସ୍ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରିବ | ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଥିବା ସମସ୍ତ ଭାବରେ ଲଢ଼ନ୍ତି, ତେବେ ସଫଳତା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଅନୁଭବ ହେବ | ଆଜି କିଛି କରିବାକୁ ଶୀଘ୍ର ଏଡ଼ାନ୍ତୁ | ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂତନ ଅଂଶୀଦାରମାନେ ଯୋଗ କରିପାରିବେ | ପରିଚାଳନା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ସହ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଆଜି ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ | ଚାକିରିର ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ବହୁତ ଶକ୍ତିଶାଳୀ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *