18 ନଭେମ୍ୱର 2020 ରାଶିଫଳ – କେମିତି କଟିବ ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ଦୀନ

rasi-phala

ମେଷ: ଆଜି ସୁଖର ଦିନ ଏବଂ ମେଷମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଚାକିରିର ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି ଏକ ଭଲ ଦିନ, ତୁମେ ଏପରି ଅନେକ ସୁଯୋଗ ପାଇବ ଯାହା ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଅନେକ ବଡ଼ ଲାଭ ଦେଇପାରେ | ଆଜି ଆଇନଗତ ଜଟିଳତା, ଯାନବାହାନ ଏବଂ ତୀକ୍ଷ୍ଣ ବସ୍ତୁ ପ୍ରତି ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଆଜି ଆପଣ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱୀ ହେବାର କାର୍ଯ୍ୟକୁ ନଷ୍ଟ କରିପାରିବେ | ଆୟ ଅନିୟମିତତା ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ମାତ୍ରାରେ ବିରକ୍ତ କରିପାରେ |

ବୃଷ : ଦିନ ବୃଷ ରାଶି ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ହେବ | ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭାଗ୍ୟ ଏବଂ କର୍ମର ଏକ ଭଲ ମେଳ ହେବ | ଆପଣ କିଛି ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରିବେ ଯାହାର ପ୍ରଭାବ ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ହେବ | କିନ୍ତୁ ପାରିବାରିକ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକ ତୁମକୁ କଠୋର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେବାରେ ବାଧା ଦେଇପାରେ | ଏହି ସମୟରେ ପରିବାରର ଆବଶ୍ୟକତା ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବା ଅଧିକ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ | ଏହି ଦିନ, ପିଲାମାନଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ସମସ୍ୟା ଆପଣଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କେତେକଙ୍କ ପାଇଁ ଚାପର କାରଣ ହୋଇପାରେ |

ମିଥୁନ: ଥୁନର ଲୋକମାନେ ଅନେକ ଅସୁବିଧା ଏବଂ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ଶକ୍ତି ପାଇବେ | ଅଫିସରେ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କ ଆଶା ବଢ଼େଇ ନିଜକୁ ଏଡାନ୍ତୁ | ଆଜି, କେବଳ ତୁମର ଲକ୍ଷ୍ୟକୁ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦିଅ | ଆପଣ ଆଜି ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କଠାରୁ କିଛି ବିଶେଷ ଉପହାର ପାଇପାରିବେ | ଆପଣ କୋର୍ଟ କୋର୍ଟର ମାମଲାଗୁଡିକ ଭଲ ଭାବରେ ସମାଧାନ କରିବାରେ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଯେଉଁମାନେ ଚାକିରି ଖୋଜୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ଆଜି ଏକ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ପରିବାର କିମ୍ବା ସାମାଜିକ ପ୍ରସଙ୍ଗରେ, ଆପଣ କୌଣସି ଭୁଲ ପାଇଁ ପ୍ରଶ୍ନର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇପାରନ୍ତି | ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଦିନଟି ଶୁଭ ହେବ।

କର୍କଟ: ଅନେକ ଉପାୟରେ କର୍କଟ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ | ଆଜି, ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କୁ ଅଧିକ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦେଇ, ଆପଣ ଅନେକ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ବିଷୟ ବୁଝିବା ପାଇଁ ସେମାନଙ୍କଠାରୁ ସାହାଯ୍ୟ ନେଇପାରିବେ | ଆପଣ ବଣିକ ଗ୍ରାହକଙ୍କ ପସନ୍ଦରେ ଆଗ୍ରହୀ ହେବେ, ତେଣୁ ଆପଣ ସହଜରେ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ | ଏହି ଦିନ, ପ୍ରେମ ସଂପର୍କରେ, ଯେତେବେଳେ ଆମେ ସମ୍ପର୍କ ବିଷୟରେ ଆସେ ସେତେବେଳେ ଆମେ ଆମର ପ୍ରକୃତ ଭାବନାକୁ ଲୁଚାଇବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବୁ ନାହିଁ | ଆଜି ଆପଣ ଜଣେ ସମ୍ପର୍କୀୟ କିମ୍ବା ଘନିଷ୍ଠ ବନ୍ଧୁଙ୍କଠାରୁ ଭଲ ଖବର ପାଇବେ |

ସିଂହ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଅଗ୍ରଗତି ହେବ କିନ୍ତୁ ଆଜି ମଧ୍ୟ ମନରେ ଅସ୍ଥିରତା ରହିବ | ଆପଣ ନିଜ ସହଯୋଗୀମାନଙ୍କ ଠାରୁ ଆଶାକରାଯାଇଥିବା ସମର୍ଥନ ପାଇବେ ନାହିଁ, ଯାହା କିଛି ଦୁଃଖର କାରଣ ହେବ | ଭବିଷ୍ୟତ ବିଷୟରେ ଯଦି ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ସନ୍ଦେହ ଅଛି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କୁ ଚିନ୍ତା କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ, ସବୁ ଠିକ୍ ହୋଇଯିବ |

କନ୍ୟା ରାଶି : ଆଜି, ନିଜ ଉପରେ ଟିକିଏ ସଂଯମତା ରଖ ଏବଂ ବିତର୍କ ଏବଂ ଯୁଦ୍ଧରୁ ଦୂରରେ ରୁହ | ବାଣିଜ୍ୟରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ ଲାଭବାନ ହେବ | ଯୁବକମାନେ ସେମାନଙ୍କ କ୍ୟାରିଅରରେ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ଅନୁଭବ କରିବେ | ବନ୍ଦ ହେଲେ ଟଙ୍କା ମିଳିବ | ଅଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ମନକୁ ଅସନ୍ତୁଷ୍ଟ କରିବ | ଆଜିର ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ହେବ | ଆଜି ଏକ ଯାନ ସହିତ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଭୋଗିବା ସମ୍ଭବ, ତେଣୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ | ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ ନାହିଁ | ଅନେକ ସମସ୍ୟା ହେତୁ ମନ ବିବ୍ରତ ରହିବ |

ତୁଳା ରାଶି : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ, ମଧୁର କଥା କହିବା ଶୁଭତା ଦେବ | ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟର ଆଶା ଅଛି, ଘରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତିର ପରିବେଶ ରହିବ ଏବଂ ମନ ମଧ୍ୟ ଖୁସି ହେବ | ଏକ ସୁଖଦ ଘଟଣା ହେବ | ଏହି ରୋଗରେ ପୀଡିତଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ସୁଧୁରିବାରୁ ସନ୍ତୁଷ୍ଟ ହେବାର ଭାବନା ରହିବ। । ଆପଣ ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଜିତିବେ | ଅଳସୁଆ ପରିତ୍ୟାଗ କର | ଶିବଙ୍କ କୃପା ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଅଛି, ଯାହା ଦ୍ୱାରା ଆପଣ ଆଗାମୀ ସମୟରେ ଲାଭ ପାଇବେ |

ବିଛା : କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଭଲ ଦିନ ହେବ ଏବଂ ଯଦି ଆପଣ କୌଣସି ଅର୍ଥ ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ଯୋଜନା ଯୋଜନା କରୁଛନ୍ତି କିମ୍ବା କୌଣସି ଯୋଜନାରେ ଜଡିତ ଅଛନ୍ତି ତେବେ ସତର୍କ ପଦକ୍ଷେପ ଗ୍ରହଣ କରନ୍ତୁ | ଆପଣ ଅଭିନବ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ | ଜମି, କୃଷି, ବାଣିଜ୍ୟରେ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପ୍ରେମ କାର୍ଯ୍ୟରେ ବିଫଳତା ମିଳିବ | ଚାହିଦା କାମରେ ଯୋଗଦାନ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଈଶ୍ୱରଙ୍କ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ |

ଧନୁ ରାଶି: ଆଜି ଆପଣ ଏକ ବଡ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇପାରିବେ | ବୈବାହିକ ଜୀବନ ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବ | ଆଜି, କମ୍ ପ୍ରୟାସ ଅଧିକ ଫଳ ଦେବ | ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଅଫିସରେ ରହିଆସୁଥିବା କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଆଜି ସହଜରେ ମୁକାବିଲା କରାଯାଇପାରିବ | ଆପଣ ତୀର୍ଥଯାତ୍ରା କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିପାରିବେ | ଆପଣଙ୍କର କିଛି ପୁରୁଣା ଚିନ୍ତାଧାରା କିମ୍ବା ବିଶ୍ୱାସରେ ହଠାତ୍ ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରେ | ବେକାର ଯୁବକମାନେ ଚାକିରି ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତି ଏବଂ ଆପଣ ସଫଳତା ପାଇବେ |

ମକର ରାଶି: ଆଜି, ଅଫିସରେ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଅତି ନିକଟତର କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିପାରନ୍ତି | ତୁମେ ସବୁକିଛିରେ ସଫଳତା ପାଇବ | ଶୀଘ୍ର ବିଶୃଙ୍ଖଳାର ସମସ୍ତ ସମ୍ଭାବନା ଅଛି | ପତି-ପତ୍ନୀଙ୍କ ସହିତ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ | ଭୁଲ କମ୍ପାନୀରେ ରହିବା ସମସ୍ୟା ସୃଷ୍ଟି କରିପାରେ | ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ପ୍ରତି ପ୍ରବୃତ୍ତି ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ବ୍ୟବସାୟରେ କ୍ଷତି ହୋଇପାରେ |

କୁମ୍ଭ: ଆଜି ଆପଣ ଏକ ଏନଜିଓରେ ଯୋଗଦେବାର ସୁଯୋଗ ପାଇପାରିବେ | ତୁମର ପରିଚୟ ସମାଜର ଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଇବ | ଟଙ୍କା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ ସମସ୍ୟା ଆଜି ସମାଧାନ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଦିନଟି ବହୁତ ସକାରାତ୍ମକ ହେବାକୁ ଯାଉଛି | ଅବିବାହିତଙ୍କ ପାଇଁ ବିବାହ ସମ୍ପର୍କ ସମ୍ଭବତ। | ପିଲା ବିଷୟରେ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ କିଛି ଚିନ୍ତା ହେବ |

ମୀନ ରାଶି : ଆଜି ଆପଣ ସବୁକିଛିରେ ସଫଳତା ପାଇବେ | ବସ୍ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ବହୁତ ପ୍ରଶଂସା କରିବ | ଯଦି ଆପଣ ଆଜି ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଥିବା ସମସ୍ତ ଭାବରେ ଲଢ଼ନ୍ତି, ତେବେ ସଫଳତା ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଅନୁଭବ ହେବ | ଆଜି କିଛି କରିବାକୁ ଶୀଘ୍ର ଏଡ଼ାନ୍ତୁ | ବ୍ୟବସାୟରେ ନୂତନ ଅଂଶୀଦାରମାନେ ଯୋଗ କରିପାରିବେ | ପରିଚାଳନା ସମ୍ବନ୍ଧୀୟ କାର୍ଯ୍ୟ ସହ ଜଡିତ ଲୋକମାନେ ଆଜି ବହୁତ ଖୁସି ହେବେ | ଚାକିରିର ପଦୋନ୍ନତି ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ବହୁତ ଶକ୍ତିଶାଳୀ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *